• Jak nejrychleji vyléčit horečku ??? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak nejrychleji vyléčit horečku ???. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jak nejrychleji vyléčit horečku ???

  • Kolikrát za rok je asi průměrný člověk nemocný. Nemyslím banální nemoce jako zubní kaz, rýmu, ale třeba kašel, horečku..



    Další informace


  • Jak nejrychleji naklíčit semena meruňky?



    Další informace


    Jak jde nejrychleji zabudovat nová elektrická krabicka do panelu?



    Další informace


  • Je možné, že mi digitální teploměr nedokáže změřit, když mám horečku a ukazuje mi stále 35,5stpňů?



    Další informace


  • Jde do hry The Sims 3 dát cestovní horečku a povolání snů atd.

    Jde tondo této hry dát.

    Další informace


  • Jak nejrychleji vystěhovat problémové neplatiče?

    Právně to nejde rychle,protiprávně, zamezit jim technicky vstupu do bytu.

    Další informace


  • Jak dostat horečku?

    jak dostat horečku nebo být nemocný

    Další informace


  • Můžu IR teploměrem na horečku změřit teplotu třeba zdi baráku?

    Lékařské IR teploměry mají pevně nastavenou hodnotu emisivity. Obvykle je to někde okolo 0,9. To vyhovuje při měření tělesné teploty, ale pro přesné měření jiných povrchů to bude měřit s chybou.

    Další informace


  • Lenivost da se vylecit ? ;)

    Vim,blba otazka ))

    Další informace


    Jak to lze vyléčit? Jaký doplněk stravy? Co je špatně?

    Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat co může s mým tělem dít. I když vím, že po internetu se toho takhle moc zjistit nedá. Už asi 4 měsíce mi padají vlasy, řasy, obočí. Vždy jsem měla obočí jako Brežněv a hřívu jak lev. Dnes si šáhnu do vlasů a vytáhnu chuchvalec vlasů. Mám sestavený výživový plán, po kterém bych měla hubnout. Právě naopak. Neustále přibírám. Má výživová poradkyně mě odeslala na endokrinologii a výsledky skončily v pořádku. Můžete mi prosím poradit co může být špatně? Co tělu chybí? Na vlasy beru Bioaquanol, olejíčky, masky, ať vlasy tolik netrpí. Barvím se jednou do 3 měsíců. Ptám se po internetu proto, protože v reálu by mě lékaři zase odsoudili za váhu, řekli by obézní - zhubnout. A nikoho by nezajímalo to s čím jsem přišla. Děkuji Vám za odpovědi.

    Další informace