• Jak oddělit známku od pohlednice, aniž by bylo něco poškozeno? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak oddělit známku od pohlednice, aniž by bylo něco poškozeno?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak oddělit známku od pohlednice, aniž by bylo něco poškozeno?

 • Pohlednice Jan Saudek  Další informace


  Jak je možné, že mi přibývají body, aniž bych odpovídala?  Další informace


 • Vlastním průkaz ZTP/P. Musím mít na Slovensko dálniční známku?  Další informace


  Pomůžete mi vyplnit US ID známku?  Další informace


  Je možné převést dálniční známku z auta na auto? Tj. zneplatnit ji pro danou SPZ a převést ji na nový vůz s jinou SPZ?  Další informace


 • Jak nahodit starou omítku aniž by to vypadalo špatně? (rozdíly barev)  Další informace


 • Ochotně dáte otisky prstů, aniž byste něco nezákonného provedli?  Další informace


  Jakou známku na pohled do Ruska?  Další informace


 • Existuje program, který z písničky umí oddělit zpěv od muziky?

  Existuje program, který z písničky umí oddělit zpěv od muziky. Nebo program, který dokáže identifikovat různé hudební nástroje včetně hlasu?

  Další informace


 • Jak dlouho mohu nechat kořen zázvoru při pokojové teplotě, aniž by se znehodnotil?

  Týden je určitě v pohodě, po 14 dnech mi začal klíčit i malinko sesychat, ale pořád se dal na čaj použít.

  Další informace


 • Existuje nějaký způsob, jak někomu poslat balík na dobírku, aniž by se dozvěděl mé jméno a bydliště?

  Doplňuji:Takže já když někomu pošlu na dobírku balík, a vyplním smyšlené jméno, ale uvedu správné číslo účtu, tak příjemce balíku předá poště peníze, pošta je pošle na daný účet a příjemce se ve skutečnosti nikdy nedozví komu peníze poslal?

  Další informace


 • Přesunutí dat (na jiný HD, aniž bych o něco přišel)  Další informace


  Lze koupit poštovní známku přes internet?

  Tím myslím zaplatit přes internet a ihned dostat čárkový kod k natištění na obálku?Doplňuji:jako pro-klientská část obchodu, kdy si zákazník může nechat na mé náklady vygenerovat známku se mi to nezdá zas tak špatné :)

  Další informace


  Jak se na FB pridava ten fb symbol na fotky, kdyz nechci, aby bylo neco videt?

  Napr. zakryt intimni mistaDoplňuji:Ja se za nic nestydim. Tyto komentare si nechte. Chci zakryt svou bradavku o prumeru 2 cm, to je cele.

  Další informace


 • proč se vojenské modré knížce říká modrá, když je to bílý papír tvaru pohlednice, korespondenčního lístku ?

  Doplňuji:Když jsem dotaz zadával tak automatické vyhledávání mě jej nezobrazilo.Tudíž problém není n mé straně, ale vyhledávacího enginu.Já jsem sklerotický a v hlavě nic neudržím.

  Další informace


 • Jak se s ní setkat, aniž by něco tušila?

  Rozhodl jsem se, že své vytoužené vylíčím své pocity na papír, který bych jí chtěl osobně předat. Nevím však, jakým způsobem ji takříkajíc vyhnat z baráku. Zpočátku jsem uvažoval, že bych si s ní setkání domluvil, aniž by tušila, jaké mám úmysly. Bohužel jsem nic nevymyslel, protože pozvat někoho ven už je u mě dost neobvyklé a myslím, že by jí to rychle došlo. Nadruhou stranu si říkám, proč to tak hrotit? Jestli by prostě nebylo jednodušší jí na rovinu napsat: Potřeboval bych si s tebou promluvit. Myslíš, že bychom se mohli sejít třeba na místě X v hodinu Y?

  Další informace


 • v reklamě bylo že prodaváji vyžinač travy za 999kč bylo to z baumaxu kde ho najdu?

  Doplňuji:je to křovinořez z baumaxu

  Další informace


  Když na fotografii nalepím známku a napíšu adresu, můžu ji poslat jako pohlednici?

  Pokud budou odpovídat rozměry, a bude adresa a známka tam kde by měla být, nevidím problém, ale pošta možná jo.Chtělo by jsi to přečíst poštovní podmínky a href"http://www.ceskaposta.cz/cz/nastroje/uzitecne-informacerovedeni-a-uprava-adresni-strany-obalek-a-psani-id26511/" rel"nofollow" http://www.ceskaposta.cz/ hellip /a a href"http://www.ceskaposta.cz/assets/nastroje/zps.pdf" rel"nofollow" http://www.ceskaposta.cz/ hellip /a

  Další informace


  Jak oddělit koženku z bundy?

  Mám takovou koženkovou zimní bundu a protože jí už nechci nosit, chtěla bych z ní dostat samotnou kůži na další účel. Jenže bunda má zevnitř chlupatou podšívku a nevidím tam žádné švy :/ (je to bunda od číňanů za pár, takže to opravdová kůže nebude, i jsem k tomu čichala)Jde nějak oddělit jen ta koženka a zbytek vyhodit s minimální ztrátou?

  Další informace


 • Jak mohu na koně připevnit deku(pod sedlovou) aniž bych použila sedlo?

  Chci jezdit pomocí PNH ale nenapadá mě způsob, jak bych mohla pevně (utáhnout) připevnit deku na koně.... Nemám to štěstí abych měla dekové sedlo či jak se to nazývá... Jeden způsob jsem zkoušela ale neosvědčilo se mi to...Nevíte jak na to?Doplňuji:Díkyy, zkusím ještě něco vymyslet... bohužel to nejsou moji koníci a na spešl podbřišáky nemám....Ale děkuji... Majitelé mají zásobu náhradních dílů tak možná něco najdu :-D

  Další informace