• jak odstranit virus z programu - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: jak odstranit virus z programu. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - jak odstranit virus z programu

  • Jak vznikl virus



    Další informace


  • Jak odstranit unistall určitýho programu z regitru



    Další informace


    Virus na notebooku



    Další informace


    jak odstranit soubory, které nejdou odstranit?

    Hledám nějaký program, který se neptá a smaže všechno. Zbylo mi něco z antiviru avira a nejde to smazat, nemám oprávnění a mám se obrátit na administrátors . Na vlastním počítačí-směšné! (jako administrátor jsem přihlášený byl) Už jsem hledal a pár programů zkusil, ale zatím bez úspěchu.Doplňuji:Pořád se mi to nedaří, ten příkaz mi nefungoval, průzkumník taky ne, unlocker není pro win7 a článek je zamotaný..Nadpis win7 a v 3 větě píše zaměříme se samozřejmě na vistu , tak jak mám věřit tomu, co se píše dál?!? Zkoušel jsem to, ale je to chaotické a nepochopil jsem co dál, navíc mám českou verzi a návod je pro ang. Zkusím si ještě najít nějaký lepší návod..

    Další informace


    Virus na facebooku?

    Když se chci přihlásit na facebook, tak se zobrazí: Váš účet je dočasně zablokován. Často dochází k tomu, že uživatelé infikovaní malwarem jsou trikem přinuceni spustit nebezpečný program, který jejich počítač infikuje malwarem. Pamatujte si, že byste nikdy neměli spouštět programy ze zdrojů, kterým nedůvěřujete. Nevím co mám dělat. Mobilní verze mi jede v pořádku. Co je to ten maware a jak ho odstranit? Každou Vaši užitečnou odpověd uvítám.Doplňuji:Vypršel mi avast, je to tím?

    Další informace


    Pozor vírus! Trojský kôň Stretol sa niekto s týmto vírom?

    Teraz hlásili v správach o novom víre trojsky kôň, šírenom hlavne pomocou sociálnych sietí,v angličtine vás priateľ upozorni na odkaz s vašim videom. Neklikajte na ten odkaz, nevšímajte si ho.bude to v a href"http://www.noviny.sk/" rel"nofollow" http://www.noviny.sk/ /a po skončení večerných novínStretol sa niekto s týmto vírom?Doplňuji:iceT, áno je to ono. Doporučujem každému prečítať. Netýka sa to len facebooku.Zopakujem iceT odkaz: a href"http://www.novinky.cz/internet-a-pc/bezpecnost/239996-pocitacovi-pirati-se-snazi-napalit-uzivatele-facebooku.html" rel"nofollow" http://www.novinky.cz/ hellip /a

    Další informace


    Je to virus? Při spuštění notebooku se mi čas od času sám od sebe spustí Explorer...

    ... a načte nějakou divnou herní stránku slizone . Ale antivirus nic nenašel. Mám to řešit nebo ignorovat?

    Další informace


    Proč se mi neustále zobrazuje vlevo dole reklama? Virus asi nemám (nechal jsem si PC projet antivirem)a program taky ne.

    Proč se mi neustále zobrazuje vlevo dole reklama? Virus asi nemám (nechal jsem si PC projet antivirem) a žádný program na vydělávání taky ne. Nemůžete mi prosím pomoc? Zobrazuje se to na každé stránce ALE na googlu ne, nemůže to být tím že mám YouTube kanál propojený s AdSense? Pokud ano, nevíte prosímvás jak to někde deaktivovat? Nemyslím zrušit účet/y ale prostě to nějak vypnout aby se to už nezobrazovalo. Děkuji všem za pomoc a odpověď :) Jinak vám přikládám screen abyste věděli - je to vlevo dole, používám Mozillu Firefox (nejnovější verzy).Foto: a href"http://imageshack.us/a/img705/198/vstiekj.png" rel"nofollow" http://imageshack.us/ hellip /a Doplňuji:Děkuji moc všem, hlavně tobě Bedy (za chvíli ti pošlu na e-mail ten log. Jinak skoro vždy kontroluji instalace, jestli se mi tam nenainstaluje něco jiného. Adblock používám už asi 1/2 roku - přesněji ABP - asi znáte - je to pro firefox. Jediný problém je v tom že reklama zmizí ale na to místo nejde kliknout levým tlačítkem, jako kdyby tam stále bylo neviditelná reklama na kterou se dá kliknout ale nic to neudělá, dělá to problém třeba že nejde něco odháčkovat nebo kliknout na ODESLAT když to tlačítko je vlevým spodním rohu, proto chci tento problém vyřešit. Jinak ano, dělá mi to na všech stránkách (ale na a href"http://www.google.com" rel"nofollow" www.google.com /a ne). Uvidíme co s tím udělá Bedy, jestli pomůže :) doufám že jo, jinak moc děkuji všem za pomoc a rady :) všem jsem dal palec nahoru :)

    Další informace


    Na disku C jsem měla 20GB volného místa a najednou má m 4-6, nic jsem nestahovala, jen KM player. Virus mi to nehlásí.

    Notebook je strašně pomalý. Co mám dělat ?Doplňuji:CCleaner a Revo jsem použila.Co jsem nepotřebovala, odstranila. A po použití mi GB ubylo ze 7 na 4-6 GB.

    Další informace


    Virus Interpol



    Další informace