• jak odvolat předsedu malého bytového družstva a je k tomu nutný notář? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: jak odvolat předsedu malého bytového družstva a je k tomu nutný notář?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - jak odvolat předsedu malého bytového družstva a je k tomu nutný notář?

 • Jak může kandidovat na předsedu Svazu bojovnáků za svobodu vnučka lidického dítěte?  Další informace


  Co říkáte na citát:Co je to láska? Tomu, kdo ji prožil, to vysvětlovat nemusíte, tomu, kdo ji neprožil, to nevysvětlíte.  Další informace


 • Prosím poraďte mi jak mám zlikvidovat auto bez SPZ a malého i velkého TP.  Další informace


  Jak se odvolat vůči odebrání ŘP, když nesouhlasím s vyjádřením lékaře?  Další informace


  Jak mám získat duplikát malého TP na babetu?Originál jsem ztratil.  Další informace


 • Zadluženost bytového družstva  Další informace


  Máte tip na bytového architekta?  Další informace


  Který elektrokotel do domečku vybrat?  Další informace


 • Je potreba na spaltkovy kalendar notar?  Další informace


 • Je normální, že jsem dostal důtku za zachránění malého chlapce před středně těžkým zraněním?

  Při této zá hraně jsem šel na místo, kam je zakázané jít, protože tam byl ten chlapec (zachránit na dálku jsem ho nemohl), a ten chlapec nebyl vystaven ohrožení na životě.Neměl jsem za tento hrdinský čin spíše dostat alespoň poděkování či pochvalu?

  Další informace


  Co je to aknotář? Je to ze staré smlouvy.Snad dnešní notář?Cituji:přede mnou Václavem Žiškou aknotářem v Pelhřimově..

  a nebo jim tam vklouzlo písmenko k,,no a mělo to být,,,Cituji: přede mnou Václavem Žiškou a notářem v Pelhřimově..

  Další informace


 • zemřel mi biologický otec notář mne nekontaktoval ,je možné napadnout závět

  Záleží na obsahu té závěti a dalších okolnostech.Každopádně kontaktuj ty onoho notáře, nech si jeho postup vysvětlit a zkonzultuj jej, případně, s jiným notářem (právníkem) - ale budeš muset dodat podrobnější informace - takto ti nikdo nic rozumného neporadí.

  Další informace


  má zmysel sa odvolať proti nákladom za právní řízení??

  pokuta MHDDoplňuji:Pokutu dostal priateľ v ČB. Asi mesiac po jej udelení mu prišiel platobný rozkaz od súdu, kde určitá spoločnosť žiadala okrem 800,- za súdne výlohy ešte cca 6200,- ako odmenu žalobcovi za právne náklady a 1300,- pokuta. Tento rozkaz prišiel bez akéhokoľvek upozornenie (ale podľa toho čo tu čítam, tak to je očividne normálne, nikto tú povinnosť nemá. Ešte predtým ako bol tento platobný rozkaz vydaný sme ale čiastku 1300,- uhradili a kontaktovali sme tú danú firmu, tvrdili, že pred 2 hodinami odoslali žalobu. Samozrejme sme sa odvolali a dnes nám prišlo uznesenie, že žalobca medzitým žalobu stiahol (asi mesiac po vydaní platobného rozkazu a asi 15 dní po podaní nášho odvolania). A práve preto, že tú žalobu kvoli čiastke 1300,- stiahol, žiada po žalovanom uhradiť 800,- na súdne výlohy, cca a dohromady asi 6500,- na náklady právního řízení a náklady za stiahnutie žaloby.Možte mi prosím niekto rýchlo poradiť či vobec má zmysel podávať odvolanie, proti tým nákladom za právne riadenie. Príde mi totiž nenormálne, aby niekto požadoval odmenu v takej výške. Veď samotná čiastka, kvoli ktorej sa toto celé deje, je asi 1000,-.Dopredu ďakujem za všetky odpovede, len prosím aby som to 15tich dní stihla.

  Další informace


  Nerozumim jak a kam se odvolat!

  POUCENI: Proti tomuto rozsudku neni pripustne dovolani,ledaze na zakladedovolanipodaneho do dvou mesiku od dorucenirozhodnuti k Nejvyssimu souduCR v Brne prostrednictvim Okresniho soudu v Pisku dospeje dovolaci soud k zaveru,ye napadene rozhodnuti ma ve veci same po pravni strance zasadni vyznam. PROSIM O PRELOZENI POLAPATICKY....

  Další informace


  Na jaký/který zákon se odvolat, pokud kamarád nechce vrátit auto?

  13.8.2017 jsem koupil auto, jeli jsme pro něj s kamarádem, po příjezdu si ho hned nechal s tím, že ho opraví, auto se prodá a o zisk se rozdělíme. Místo opravy auto používal jako svoje soukromé a po opakované výzvě auto nevrátil (teď ho má snad někdo třetí). Podávám tedy žalobu, jen nevím, jaký zákon a paragraf tímto porušil. Na právníka teď úplně nemám. Děkuji za odpovědi.

  Další informace


  Mohu se odvolat proti rozhodnutí o podpoře na ÚP?

  Dobrý den, jsem trochu bezradná. Nestihla jsem se nahlásit na ÚP do tří dnů od ukončení pracovní smlouvy. Tudíž se mi podpora vypočítává z mateřské a né z platu. Je nějaka možnost odvolání??? Docílení toho, aby mi byla vyplácena podpora na základě platu a né mateřské???? Děkuji

  Další informace


  Je majitel bytového domu povinen oznámit nájemníkům,že nemovitost prodává?

  Zjistili jsme to z nabídky RK.Jako nájemníci o odkoupení bytů neuvažujeme.Parcela pod domem patří jinému vlastníkovi a přístupová cesta k domu dalšímu.Majitel nemovitosti s námi nehodlá tyto skutečnosti nijak řešit.Doplňuji:Přístupová cesta není veřejná komunikace,pozemek kolem celého domu je soukromý.V restituci byl vrácen původnímu majiteli,který rovněž není ochoten s námi jednat.

  Další informace


  Jak odvolat generální plnou moc, když byla udělena bez souhlasu zmocnitele?

  Členská schůze byt. družstva si odhlasovala v době založení družstva, když byly členy pouze 2 zakládající, že uděluje plnou moc těmto zakládajícím členům k hlasování na všech v budoucnu konaných členských schůzích a k podpisu veškerých dokumentů za všechny další členy a to i do budoucna, a že tuto plnou muc udělí každý nový člen podpisem smlouvy o přidělení bytové jednotky. Tedy plná moc byla udělena ještě před tím, než další členové do družstva vstoupili a o existenci takovéto generální plné moci se dozvěděli až 5 let po jejím udělení. Jak ji lze odvolat, když o ní ani nevěděli?

  Další informace


  Existuje nějaká nejvyšší instance, kde se nejde odvolat?

  Někdo udělá nějakou věc a jde k soudu, městskému, okresnímu, krajskému, ústavnímu , nejvyššímu tady u nás a když nesouhlasí s rozsudkem, může se odvolat k vyššímu soudu, který danou věc posoudí. Takže nejvyšší je mezinárodní soud? A co když dotyčný nesouhlasí s rozsudkem? Nezáleží, kolik to stojí. Prostě by to byl děj nějakého příběhu nebo filmu. Nezáleží, zda by se jednalo o odsouzeného nebo žalobce, prostě by dotyčný nebyl spokojený s rozsudkem. I když soudce řekne, že proti rozsudku není odvolání, může se dotyčný odvolat? Dovede to někdo vysvětlit? Děkuji.

  Další informace


 • Múžu se zeptat,na plemeno psa (malého!) do bytu anižby pouštěl chlupy a smrděl?

  Děkuji předem.

  Další informace