• Jak posoudit,zda se jedná o trestný čin???? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak posoudit,zda se jedná o trestný čin????. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jak posoudit,zda se jedná o trestný čin????

  • Proč smí zaměstnavatel dávat uchazeči o práci falešné naděje, že práci dostane ? Není to trestný čin podvodu ?



    Další informace


    Může se projevem spáchat trestný čin? Proč?



    Další informace


    Je navádění k facce trestný čin?



    Další informace


    Trestny cin



    Další informace


  • bude řizeni trestny čin??? v roce 2010



    Další informace


  • Je provozování nočního klubu trestný čin?



    Další informace


  • Může mi někdo pomoct zda se jedná o USB?

    Koupil jsem si dneska opisuju: CA-101 Nokia datový kabel (Bulk-cena 190kč,-.Jakmile to zapojím do PC,objeví se ve složce tento počítač složka s názvem Digital Still Camera.Nechápu proč?Nemůžu dávát a stahovat soubory do mobilu.Nevíte proč to nejde a zda se jedná o USB?Díky mocDoplňuji:Ano,mám tam psáno Režim USB: Nokia Ovi Suite nebo Velkokap.ulož. Vždy dávám to úložiště a to se ta kamera objevuje,nevím-zkusím to druhé a pak napíšu do diskuze,pak budeme psat tam ano..Díky

    Další informace


    PC ->TV , cin...



    Další informace


  • Je můj čin považován jako recidiva?

    V minulosti jsem byl potrestán za řízení v opilosti nad jedno promile, čímž jsem se dopustil tr.činu. Z kraje listopadu 2008 soud rozhodl o potrestání 1.rokem zákazu řízení MV, s podmíněným trestem odnětí svobody, trvajícím do 16.6.2009. Letos (1.5.2011) jsem byl podroben dechové zkoušce, kdy jsem nadýchal opět přez jednu promily alkoholu v krvy. Je to brané jako recidiva? Jaká je pro recidivu stanovená doba? Bude se přihlížet k datu ukončení předešlého trestu, nebo datumu minulého spáchání činu, či dnu ve kterém rozhodl soud o trestu?Doplňuji:Pro níže vyjadřené rádoby chytráky, o případu bych napsal více ale nepovažuji to v souvislosti s otázkou za důležité. Mám dost polehčujících okolností, ale zajímám se pouze o tu případnou recidivu. tak prosím pište konstruktivně a k věci. Nechci to tu rozepisovat do detailů, děkuji.

    Další informace


    trestný čin porušení podmínky

    Dobrý den,mohu se zeptat v září 2009 jsem byla uznána vinou z §250 odst.3 a byla mi uložena podmínka.V lednu 2010 jsem prodávala hračky přes internet a bohužel některým lidem nebylo doručeno zboží i přes jeho zaplacení.skoro všem lidem jsem peníze vrátila a s třemi jsem domluvena na splátky.Jedna paní podala za všechny trest.oznámení na policii i přesto že jsem jí peníze vrátila.Mohu se zeptat mohou toto brát jako porušení podmínky?Celková škoda ted činní cca 1500kč.

    Další informace