• Jak povolit automatické spouštění CD? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak povolit automatické spouštění CD?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jak povolit automatické spouštění CD?

  • Cmd = jak ho upravit a povolit jeho funkce



    Další informace


  • Nejde mi povolit ventil - kohoutek



    Další informace


    Nejde povolit



    Další informace


    Mám povolit nájemci si nechat udělat trvalý pobyt na byt který mu pronajmu?



    Další informace


  • Nebylo by lepší povolit vkládat otázky/odpovědi všem?

    Aby tu bylo živěji na jiných nejmenkvaných poradnách to taky tak je, nemuseli by to být otázky ale alespoň aby mohli odpovídat všichni.

    Další informace


  • Jak povolit makra



    Další informace


    Wifi čo je to Radio povoliť to?



    Další informace


    Natavení spouštění programů při startu PC, kde to najdu?

    Mám W7 a potřebuju někde nastavit, aby se mi nezapínalo tolik programů při startu PC, kde to najdu v ovládacích panelech? Abych nemusel nastavovat všechny programy?

    Další informace


    Chyba při spouštění Win 7



    Další informace


    Jak povolit programu (instalaci) přístup do složky?

    Mám ovladač od geinusu, a ten si prostě zamínil, že se bude instalovat na C:/genius/ a nikam jinam. Ovšem mi to píše, že přístup do té složky je odepřen (ani ta složka neexistuje), ale podle mě je potřeba povolit někde přístup do kořenového adresáře C:/ . Ale jak a kde? Když to spustím jako správce, tu instalaci, děje se to samé. Windows 7. Vypnul jsem i UAC a nic.Doplňuji:Dělá mi to i u jiných instalací, prostě na C:/ přímo nemůžu instalovat a ani si tam programy nemůžou vytvořit složky. To samé platí pro C:/Program Files , C:/Program files (x86) , na D:/ to jde v pohodě, včetně složky Program Files a Program files x86, samozřejmě, protože Win jsou na C:/.

    Další informace