Jak poznám, jestli mám Windows 7 nebo 8? - poradna, odpovědi na dotazNa této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak poznám, jestli mám Windows 7 nebo 8?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.Další informace |
jak poznám že na křižovatce když jedu doleva buď musím dát hned prednost a nebo kdy muzu hned jet?myslim svetelneDalší informace |
Jak poznám z letáku nabídky práce pro nové spolupracovníky, že se nejedná o MLM nebo podomní prodej?Pokud někdo hledá obecně spolupracovníky a neuvádí nic konkrétního o druhu práce a požadavcích, jedná se prakticky vždy o MLM nebo nějaký druh nabídky zboží.Další informace |
Jak vyprat černobílý svetr? Má stějně bílých pruhů jako černých a vždy mám dilema, jestli ho prát se světlým nebo tmavýmDíky.Teplota mi je jasná :).Doplňuji:Je docela velký a těžký. Je to obtížná manipulacxe :).V pračce prané v programu na jemné - ruční praní peru vše a zatím bez problému.Další informace |
mivam spoustu vicek ale kovovych a nevim co s nimi,nevim jestli je vyhazovat nebo jestli by treba nekomu nemohli pomociKovová víčka také používají stavaři např. jako podklad k přibíjení hřebíkůDalší informace |
Dobrý den,ráda bych věděla jestli zjistím že mě uživatel na skypu dal do blokovaných osob. Pokud ano jak to poznám.Děkujskype a blokováníDalší informace |
Jak poznam jakou mam zakladni deskuDalší informace |
Chtěla bych se zeptat jak mám poznat z poměru stran 1366:768 na 4:3 jestli mám ořezávat výšku nebo šířku obrázku. TerkaPS: to samé u příkladu 1680:1050 na 16:9Další informace |
Jak poznám kolik mám staženo za měsícDalší informace |
Jak poznam, ze si na FB clovek profil vymazal nebo pouze skryl?Zobrazuje se mi historie zprav, ale zmizela fotka a profil mi nejde zobrazit...Další informace |
Hele nevíte když mám windows 7 a když si nainstaluju windows 8 tak zůstanou mi data z předešlího windows 7Pokud si koupíte Upgrade, tak data zůstanou.Ale já bych u Windows 7 zůstal a počkal si spíš na (budoucí) Windows 9 .Když si vezmu, jak šla línie, tak vždycky se střídal dobrý a hrozný Windows. Budiž příkladem i Windows Vista - opravdu, tento systém se nepovedl. Ale třeba Windows 7, který na Vistu navazuje, tak ten se celkem povedl. Myslím si, že Windows 8 není dobrá volba pro počítač s nedotykovou obrazovkou a myslím si, že asi moc úspěšný nebude. Nemluvím tedy o Windows Phone 8. To je úplně něco jiného.Další informace |