• Jak překopírovat internetový článek do Wordu ( text i obrázek) ? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak překopírovat internetový článek do Wordu ( text i obrázek) ?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak překopírovat internetový článek do Wordu ( text i obrázek) ?

 • jakým způsobem nekomerčně dostat tiskový článek do novin ?  Další informace


  Nyní jsem četla článek a píše se tam -....má nohy jak dvacátnice....,ten výraz se mi zdá divný.  Další informace


  Jde překopírovat realita do snu?  Další informace


 • Kde naleznu článek o budovách postavených na nesprávném místě?  Další informace


 • pomoc s html, obrázek vs text  Další informace


  Zmenit sedy text na cerny ve Wordu.

  Mam dlouhy text ve Wordu, je sedy, a mezi nim je celkem hodne slov, ktere maji jinou barvu. Chci zmenit sedy text na cerny, aniz bych zmenil to co je jine barvy, jak to udelat?Dekuji.PS: Specha :)Doplňuji:Mosoji, tys me asi nepochopil, psal jsem ze text je velky, a mezi nim je hodne barevneho. Ja nechci menit to barevne, a kdybych jel timto zpusobem, tak bych tu sedel do rana. Chci jednoduse aby to samo vybralo sedy text a ja ho zmenil na cerny. Existuje neco takoveho??

  Další informace


  Obrázek na pozadí ve Wordu  Další informace


  Myslíte si, že je článek v odkazu propagandistický?

  a href"http://echo24.cz/a/isYwV/42-ceskych-a-slovenskych-webu-ktere-siri-ruske-lzi" rel"nofollow" http://echo24.cz/ hellip /a Nezajímá mě váš postoj vůči RF nebo NATO, chci abyste se pokusili nezávisle vyjádřit.

  Další informace


  Lze posunout ve Wordu poznámku pod čarou na druhou stránku, aniž bych přesouval samotný text s referenčním číslem?  Další informace


  Kde nebo kam je na internetu nejlepší vložit článek, aby si to přečetlo co nejvíce lidí, pokud žádám o pomoc??

  Doplňuji:Michal Kole:Ale tam si to přeci přečtou jen lidé, které mám v přátelích, nebo ne??

  Další informace


  Jak překopírovat soubory z hdd z notebooku, na stolní pc?  Další informace


  Jak přehodím text napsanej velkými písmeny na text psanej malými?

  Třeba napsaný ve wordu, nebo taky v okně odpovědi, to je jedno.Tak ještě jinak ) ...Existuje způsob, jak JÁ, zde v TOMTO okně odpovědi přehodím tento můj malými písmerny psaný text na text psaný velkými, aniž bych ten text odsud musel kamkoliv kopírovat?Lze? Jak?Nelze? Napište nelze, abych nezdržoval.

  Další informace


  Jak mám obrázek z Wordu dát jako logo blogu???

  Já jsem si vytvořila v microsoft word logo s více obrázky a teď když už to mám tak mi to na blog nejde dát protože to musí být ve formátu jpg. prosím poraďte mi jak to mám udělat!! Předem děkujiDoplňuji:Děkuji za snahu. Ale já už to mám udělaný v tom malování a stejně mě to vždycky nepříjme. Prosimtě jestli bys mohla tak se spíš mrkni po tapetě selena gomez ale musí to být nějak podobně jako 700*300. Moooc děkuji a kdybys teda přišla na něco jiného v tom malování nebo někde tak dej vědět. Opravdu ti budu vděčná!!!

  Další informace


  Chtěl bych se zeptat těch, co používají prohlížeč COMODO Dragon, zda jim v tomto prohlížeči fungují doplňky?

  Chtěl bych se zeptat těch, co používají prohlížeč COMODO Dragon, zda jim v tomto prohlížeči fungují doplňky (rozšíření). Mě fungovaly jenom při instalaci. Po vypnutí počítače a jeho novým zapnutím fungovat přestaly. Ostatní prohlížeče, co jsem zkoušel, fungují normálně i s případnými doplňky (OS Windows 7 Home Premium). Nemáte s tím někdo zkušenosti?

  Další informace


  Běžící obrázek - jak mám dát na web běžící obrázek  Další informace


 • Kdo bude mít autorská práva k článku, který hodlám zveřejnit na stmivani4.info/pridat-clanek ?

  Na webu a href"http://www.stmivani4.inforidat-clanek" rel"nofollow" http://www.stmivani4.info/ hellip /a Chci uveřejnit článek. Komu pak bude patřit? Mně nebo těm stránkám?

  Další informace


  Co je clanek II,bod 10 zak.c.72009Sb.uciny do 30.6.2009 a co se 1.7.2009 novelizovalo?

  Mam zrusene uzivaci pravo na byt.Muj byt ktery jsem menil v r. 1998 byl od roku 1985 v soudnim vstahu o kterem jsem nevedel a Obvodni urad a najemce s kterym jsem byt vymenil menili dal,nikoho neupozornili a vedome delali podvod ,ja jsem bez vlastniho zavineni! Mam vratit vymeneny byt,Pro neplatnou vymenu a bez nahrady a nemam se kam vystehovat, po 9letech. Na koho dat zalobu ? Na obv.urad nebo na toho s kym jsem menil? Mam narok nahrady za vleky soud 9L?Doplňuji:A kdyz nebyla na muj pripad pouzita novela ,byl jsem poskozen?

  Další informace


 • Pomůžete mi prosím najít článek pro mou školní práci, kde se vyskytuje co nejvíce cizích slov?

  Zaujal vás nějaký článek, nebo znáte nějaký i nezajímavý, kde se vyskytuje hodně cizích slov? (anglicismy, germanismy, rusismy) Předem moc děkuji.

  Další informace


 • Prosím,lze zavařit prasklý litinový článek u kotle viadrus?  Další informace


  Odborný článek o čivavě

  Hledám odborný článek o čivavě, ze kterého VÝTAH vyjde alespoň na půl nebo tři čtvrtě A4. Když už něco najdu, tak je to moc krátké, nebo z toho nelze udělat výtah. Nevíte nékdo o něčem? Předem díky!Doplňuji:prosím tak, aby byl ten článek VHODNÝ na výtah.

  Další informace