• Jak přetáhnout fotky z interního úložiště do počítače (notebooku)?? V čem je problém? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak přetáhnout fotky z interního úložiště do počítače (notebooku)?? V čem je problém?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jak přetáhnout fotky z interního úložiště do počítače (notebooku)?? V čem je problém?

  • Jak přendat fotky z mobilu do počítače když nemám k mobilu CD-Rom?



    Další informace


  • jde nějak přetáhnout hru z jednoho notebooku do druhého?

    koupila jsem si hru ale je tu problém...na mém notebooku není otvor pro disky tak sem to musela dat do mamčiného...ale ted em to chtela nejak pretáhnout pomoci flash nebo tak ale nejdeto...znate jiny zpusob?

    Další informace


    Síťová uložiště



    Další informace


    Použití SD karty v notebooku jako přídavné úložiště



    Další informace


    Predelani interniho disku na externi



    Další informace


    úložiště dat domů, připojení RJ-45 k routeru



    Další informace


    Tel. samsung GT-s6500 se v pc nezobrazí správně jako uložiště



    Další informace


    Jak přetáhnout fotky?

    Když mám na DVDčku nahrané fotky.Dám DVD do počítače.Jak se mě zobrazí snimky na monitoru.Při prohlížení tak bych chtěl jen některé vybrat a někam uložit(třeba do složky).Abych je mohl z tama pak přetáhnou a nechat udělat.Jak postupovat?Děkuji.

    Další informace


    Změna uložiště offline souborů



    Další informace


    Které je nejlepší offline datové úložiště z hlediska poměru velikost/cena?

    Úložiště by mělo být offline, na rychlosti zápisu nezáleží, je to pro data k archivaci.

    Další informace