• Jak probíhá blokace platební karty na blokační telefonické lince banky? Jak si operátorka oveří, že volá majitel karty ? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak probíhá blokace platební karty na blokační telefonické lince banky? Jak si operátorka oveří, že volá majitel karty ?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak probíhá blokace platební karty na blokační telefonické lince banky? Jak si operátorka oveří, že volá majitel karty ?

 • Volá mi toto číslo 731634442 . Nemám ho v seznamu. Bojím se, že když zavolám zpět, tak budu hodně platit. Nina  Další informace


 • Na které lince jezdí v Brně tramvaj RT6N1?  Další informace


 • Nezname cislo. blokace  Další informace


 • pokud mi volá číslo začínající na 465, platím příchozí hovor? a kolik?  Další informace


  Jak reagujete ,když vám volá operátor s nějakou nabídkou (tarif,net)?  Další informace


 • může někdo zablokovat kartu platební na dálku? píše mě to karta zakázána přitom jsem majitelem karty.

  Doplňuji:platnost do 7/15 udělají mě novou?

  Další informace


  Jak dlouho trvá vydání platební karty u Fio banky?  Další informace


 • Jak se jmenuje písnička, v níž se zpívá Kdo volá, je medvěd?

  Kdysi pravděpodobně v Esu běžela písnička, z níž si pamatuji jenom úryvek - Nula šest nula devět, kdo volá, je medvěd . Úryvek nemusí být přesně, ale takto mi to utkvělo. Vzpomene si někdo? Nejedná se o nějakou dětskou říkanku, možná tedy ano, ale mně jde o písničku, která se hrála v televizi a podle mě tímto veršem končila.

  Další informace


 • Kde zjistím, kdo mi volá na mobil?

  Dobrý podvečer.Po cca 4 dny mi kolem jedné hodiny ráno volává neznámé číslo. Chtěla bych se zeptat, zda není nějaká stránka, kde bych podle tel. čísla zjistila, kdo mi volá.Pokud někdo nějakou takovou stránku znáte, prosím napiště. Předem moc díky.

  Další informace


 • Vir blokace prohlizece  Další informace


  Prenos dat mezi 2 PC po seriove lince  Další informace


  Co znamená, když se v privátním profilu nabízí jenom možnost blokace?

  Kliknutí na tlačítko »Odpovědět« ve zprávě mne zavede na stránku privátního profilu, kde se mi jako aktivní nabídne pouze možnost »Zablokovat uživatele«, ostatní odkazy nejsou aktivní. Napadá mne jenom možnost, že si mne uživatel zablokoval… Zobrazí se toto:

  Další informace


  Blokace vkládání inzerátu na inzertní stránky (blacklist)

  Bohužel nemůžu vkládat na jisté inzertní stránky inzeráty a to z důvodu porušení pravidel (nic hrozného,časté obnovování inzerátů).Ani nevím zda-li je to už napořád nebo jen dočasně.Po kontaktování správce inzertních stránek a prosby zda by mě neodblokovali mi ani neodpověděli...Zkoušela jsem už i změnu IP přes proxy server, ale nepomohlo :( .Také jsem zkusila vystavit inzerát z jiného tel. a emailu a po odeslání inzerátu se mi zobrazí Inzerát vložen Chyba vložení - 27114118 .Přijde dokonce email,že inzerát byl vložen a jak si ho můžu topovat...přitom inzerát vložen nebyl. Nechci se už ptát správce a příliš na sebe upozorňovat...Rady typu až jdu vystavovat inzeráty jinam ani prosím nepište,děkuji.

  Další informace


  Blokace modemu pro jine modemy  Další informace


  Blokace IP - bloknu jen toho dotyčného nebo více lidí v jeho okolí?

  Někde jsem myslím, že četl .. že to vždy neblokne pouze jednoho člověka, ale všechny lidi v jeho okolí, který prý mají podobnou ip nebo co.Jak to tedy je?Doplňuji:Jak vytvořím stránku s popisem, že jsem toho uživatele zablokoval neoprávněně? (přes soubor .htacess nebo jak se to píše). Může se stát, že tam přijde jiný uživatel s podobnou IP, který za nic nemůže. Jak tady někdo psal ..že tím mohu zablokovat více nevinných uživatelů ..¨Pro zablokování IP se používá tento kod :deny from 188.92.8.34Já bych ovšem potřeboval k tomu ještě vložit popisek a dát tam kontakt na sebe v případě nedorozumění .. napsal by mi někdo takovej kod prosím?

  Další informace


 • Je možné aby bývalý dostal moje a dcery č.mobil z podání trestního oznámení na neplacení výživného? ted nám volá a píše

  Za určitých okoností má podezřelý právo nahlížet do trestního spisu. Děje se tak při seznámení se spisem v okamžiku, kdy policie spis končí a chce podat státnímu zástupci návrh na podání obžaloby. To se ze zákona musí předložit podezřelému spis a ten si jej celý může pročíst, může si dělat výpisky či kopie.

  Další informace


 • prečo sa chobotnica volá chobotnica, keď nemá chobot?

  Doplňuji:tak som si zapátral i ja:V žiadnom inom jazyku (okrem bosniančiny/chorváčtiny/slovin činy/srbčiny [hobotnica]) sa slovo odvodené od chobota pre tieto hlavonožce ako názov nepoužíva, bežne sa používa názov od chrakteristického znaku - ôsmich údov (končanín, chápadiel) - osmonoh, oktopus, resp. od mýtickej obludy Krakena (germánske jazyky) - krake, krakatica, resp. polpo (románske jazyky).Preto ma zaujíma, prečo práve názov od slova chobot - a ešte k tomu u národa, ktorý ani more nemá, teda chobotnicu bežne nevída.Použitie slova chobot (významovo)) som našiel v zubnej medicíne - parodontálny chobot, kde je to ale DUTINA, a nie lalok, výrastok.ešte som sa stretol s chobotom ako s výbežkom tornáda.česká etymológia uvádza:Slovo chobot má v češtině význam „do délky protažený výběžek pozemku, lesa, vody záliv rybníka, zvláště úzký a dlouhý prodloužená část hlavy (u slona tento význam až novočesky podle ruštiny)“ v staroslověnštině znamenalo také „ohon“ (srovnej i srbocharvátské „hobotnica“, z něhož je novočeské „chobotnice“). Podle Brücknera souvisí slovo chobot s litevským slovesem kabeti, viseti. Jeho původní význam by tedy byl „přívěsek“. (teda slovo prevzaté, nepôvodné, v žiadnom prípade neznamená lalok, výrastok, chapadlo a pod.)takže ako príčinu tohto názvu vidím prevzatie slova z balkánskych jazykov (lebo inde sa nevyskytuje), český či slovenský pôvod sa vylučuje (čo je zrejmé pre absenciu tvora v dostupnej prírode v čr i sr).nie je mi teda jasné, prečo sa používa pr

  Další informace


 • Máte doma vola?

  Už né. Dělal ze mě krávu, tak jsem ho vyhodila.

  Další informace


  Dá se vážně věřit lince důvěry?

  Jsem poloviční sirotek a moje máma je cvok. Už dlouho době přemýšlím,že vážně odejdu z baráku. Bydlíme ve velkém městě, kde je hodně škol, takže na intro by mě po device i tak nevzali. Jsem si jistá, že bych se tam měla dobře a možná líp, jestli bych byla s normálním spolubydlícím.S matkou už to vážně doma nezvládám a to jsem se snazila. Nemůžu se soustředit na učení a nic, tudíž jsem přemýšlela, že řeknu svůj příběh na lince důvěry. Říkala jsem si, že mi snad poradí... Jen se zase bojím, aby neposílali socialku atd. Ne že bych vyloženě nechtěla do decaku, jen nevím jak to tam chodí,takže mám strach to zkusit. V poslední době o tom dost silně uvažují...Ivzez: Tady nejde o obavy o mě, o to, jak se učím (protože já se učím dobře). Tady jde úplně o něco jiného. A ani nejsem blbá, abych jen tak zašla tak daleko. Všechno má svůj důvod. A věř mi, ta maminka myslí jenom na sebe a je jí spousta zbytečných a hloupých věci prednejsich než třeba já. A to ještě nemluvím o tom, když se opije... :))

  Další informace


 • Jak se volá na kočky v jiných zemích?

  pište, díky

  Další informace