• Jak probíhá finále astronomické olympiády? Je tam nějaký test, který se vyplňuje nebo něco jiného? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak probíhá finále astronomické olympiády? Je tam nějaký test, který se vyplňuje nebo něco jiného?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak probíhá finále astronomické olympiády? Je tam nějaký test, který se vyplňuje nebo něco jiného?

 • Co vlastně vydává ten zvuk, když vypustíte vanu a ve finále odtoku vody to udělá takový to dudu dudu du dudum?  Další informace


 • Šlo by k fotorámečku nějak připojit klávesnici a napsat text k přečtení.Neslyším.Nebo něco jiného? Dík!!  Další informace


  Když jsem zapnul mobil objevila se tam modrá obrazovka a byl tam test kamery,baterky a nešlo to vypnout,co to bylo?  Další informace


  Jaký telefon? iPhone 4S nebo za ty 4500 Kč něco jiného?  Další informace


 • Jak se jmenuje takový německý seriál. Něco jako kriminálka. Ale byly to takový příběhy no.. Hrál tam nějaký 40ti letý ch

  Jak se jmenuje takový německý seriál. Něco jako kriminálka. Ale byly to takový příběhy no.. Hrál tam nějaký 40ti letý chlap...Doplňuji:Jak se jmenuje takový německý seriál. Něco jako kriminálka. Ale byly to takový příběhy no.. Hrál tam nějaký 40ti letý chlap... Většina záběrů byla z nočního vidění a kriminálka to přímo nebyla..

  Další informace


 • Kdo jíte na Štědý večer něco jiného než obvyklý bramb.salát a rybu? A co to je?

  Nyni jsem dojedla ruskou rybi polevku.Cely den jsem se postila.A zitra si na Srepana dam tradicne husuDoplňuji:Ach boze,Stepana.

  Další informace


 • Je normální, že chápu něco úplně jiného než ostatní??

  Každý člověk chápe skutečnost skrze dosavadní zkušenosti - proto může snadno dojít k tomu, že tutéž událost vnímají dva lidé naprosto odlišně...-)

  Další informace


 • jak vytvořit trik kdy jedna a tatéž osoba sedí např. na pohovce ,ale každá děla neco jiného  Další informace


  chtěl bych se zeptat jak to je s prohlížečemi každý ríká něco jiného tak bych se chtěl zeptat jaký ja na co nejlepší.

  popřípadě který je nejrychlejěi na stahovaní na prohlížení stránek atd..a který by jste mi doporučili sám mám IE a nepřijde mi nějak pomalý atd. jak někde píšou tak se chci zeptat.

  Další informace


  Jak si upravím fotku, aby to vypadalo, že dělám něco jiného než ve skutečnosti?

  Ahojte,neznáte nějaký program nebo web,kde si zdarma upravím fotku,kde bych dělala něco,co ve skutečnosti ne?Například vím,jak odstranit něco v pozadí,ale nevím,jak třeba do mé fotky přidat další předmět,nebo udělat že mi třeba svítí oči,a změnu pozadí apod. Za všechny návrhy děkuji :)

  Další informace


  Finale 2007  Další informace


 • Který trest je podle vás horší, trest odsouzení na doživotí, nebo trest smrti?

  Jak pro koho, někdo by si ten trest smrti vybral radši a měl by pokoj. Já jsem toho názoru, že každý, kdo spáchal nelidské zločiny, tak by si to měl odpovídajícím způsobem měl vyžrat až do dna. A pokud možno, ještě hloub, ze života bych mu udělal peklo na zemi, ať si to užije a uvědomí si, co udělal jiným.

  Další informace


  Existuje někde nějaký online IQ test, za který se nemusí platit?

  Nevíte-víte?

  Další informace


 • Nevíte někdo něco o zvětšování pouští ? Nebo nějakou stránku na který bych mohla něco o tom zjistit?

  Třeba zde: a href"http://21stoleti.cz/blog/2011/01/10/cina-celi-zvetsovani-pousti/" rel"nofollow" http://21stoleti.cz/ hellip /a Zadej si do Googlu a najdeš spoustu odkazů

  Další informace


 • Na co máte nejčastěji záběry? Na červy nebo něco jiného? A kdo na co chodí? (na rybách)

  Připadá mně, že červa ryby už ani neznají. :-( dřív žížala nebo hnojňáček a úspěch jistý. Teď je asi potřeba znát čím se kde vnadí a podle toho volit nástrahu. Na kapry mám nejraději kukuřici, na jaře rohlík a burizony.

  Další informace


 • Anglicky psaná soukromá zpráva v YT; prd vím co tam kdo píše. Není tam něco co nechci slyšet?:  Další informace


 • Civilization V- za něco jiného  Další informace


 • Víte jak se připravit na krajské kolo logické olympiády (kat. B), popřípadě jakou knihu bych si mohl půjčit v knihovně?

  Příprava na soutěž

  Další informace


  Jak fungují válce v motoru? Je v nich nějaká kapalina či plyn?

  Válce v motoru - pokud víte něco jiného k tomuto tématu, určitě také napište.

  Další informace


 • Existuje nějaký test, který přesně určí zda jste levák nebo pravák?

  Já totiž mohu dělat nějaký úkon jak levou, tak pravou rukou. Lopatu nebo hokejku držím tak, že levou ruku mám níž nežli pravou, když ale sprásknu ruce, tak na vrchu mám levou ruku. To píši pro to, že na mně testovali jestli jsem levák nebo pravák. Píši pravou rukou, ale zatloukat hřebík mohu jak pravou tak levou. Co jsem vlastně zač?

  Další informace