• Jak probíhá gynekologické vyšetření na zjištění těhotenství? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak probíhá gynekologické vyšetření na zjištění těhotenství?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak probíhá gynekologické vyšetření na zjištění těhotenství?

 • Falometricke vysetreni  Další informace


 • Jak na vysetreni bez rodicu  Další informace


  Jak douho trva rektoskopicke vysetreni?  Další informace


 • Jak probíhá blokace platební karty na blokační telefonické lince banky? Jak si operátorka oveří, že volá majitel karty ?

  Když zjistím na ulici, že nemám platební kartu, tak zavolám na telefonní blokační linku banky nebo infolinku banky a poprosím o přepojení, ale co když z hlavy nevím číslo platební karty ?

  Další informace


 • Má obvodní lékař právo vybírat pacientovi konkrétní doktory na vyšetření?

  Dobrý den, před týdnem se stal úraz mé mamince, její obvodní lékařka jí napsala doporučení na neurologii. Maminka chtěla jít k neurologovi na konkrétní pracoviště. Obvodní lékařka jí ale přikázala jiného doktora. Otázka zní: Má v tomto případě obvodní lékař právo nakazovat, kam má pacient chodit, nebo si to může pacient bez problému určit sám?

  Další informace


 • Braly jste v těhotenství vitamíny s obsahem kyseliny listové?

  zajímalo by mě, jestli jste v těhotenství brali nějaké vitaminy a popřípadě mi prosím poraďte i značku...diky mocPůvodní neotázkavitaminy v těhotenství s obsahem kyseliny listové

  Další informace


 • Mám jít na vyšetření k vyloučení fokusu. Co to bude?

  Bude to endoskopické vyšetření nosu (strkání trubičky do nosu) ? a href"http://www.google.cz/imgres?qendoskopické+vyšetření+nosu um1 hlcs saN biw1920 bih989 tbmisch prmdimvns tbnidAJ4hne1CwgAPQM: imgrefurlhttp://www.onhb.cz/article.asp%3FnArticleID%3D228%26nLanguageID%3D1 docidcEoPljjM5G6ifM imgurlhttp://www.onhb.cz/data/im" rel"nofollow" http://www.google.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Když po vyšetření v PPP řeknou, že nedoporučují nástup syna do školy, může i tak k zápisu?

  Dobrý den,mam syna ktery bude mit 13. 9. 2017 6 let, tudiž neni bran ve školce jako předškolak, ale ja ho chci dat do školy tento rok, ve školce nam řekli a dali informaci, že musi před zapisem jit na PPP. Chci se zeptat: jdeme tam přiští týden, co když mi napišou, že nedoporučují nastup do školy? Může i tak k zápisu? Nebo to automaticky padá? Děkuji

  Další informace


 • neurolog mi řekl, že mám v těle zánět, jaké vyšetření mě čeká, aby se zjistilo kde zánět je ?

  Podle toho jaké máš potíže. On ho nikdo moc hledat nebude.Doplňuji:Na př.CRP, FW , kultivace moči . Hodně lidí má zvýšené hodnoty ale zánět se nikdy nelokalizoval.

  Další informace


  Vysetreni vnitrnich casti tela (organu..) - hledani skrytych nemoci - KAM?

  Ahoj,zajima me, jaky lekarsky obor se zabyva vyšetřením vnitřních částí těla - orgánů atp., prostě mi jde o komplexní diagnózu těla, kvůli případný skrytým nemocem. Snad jsem to napsala srozumitelně.Předem všem děkuji za odpovědi.

  Další informace


  Vysetreni krve pred darovanim - testuje se i na chlamydie?

  Dostala jsem hodne krevnich transfuzi a zjistili mi chlamydie.

  Další informace


  Probíhá EEG vyšetření u batolat stejně jako u dospělých?

  Ano, když jsem byl v dětském oddělení v nemocnici dávno kvůli diagnostice s epilepsí, byl jsem s jedním kloučkem zhruba rok a půl a vyšetřili ho také, jen ovšem s jiným přístupem, než u dospělých. Zdravotní sestra doprovázela batole u lůžku s kratším časem.

  Další informace


  Může odběr krve pro rozbor provést praktický lékař? Platí se něco za rozbor krve?

  Dobrý den, mám otázky ohledně vyšetření krve. Odběr krve pro rozbor může provést praktický lékař? Platí se něco za rozbor krve? Lze z výsledku rozboru zjistit například překyselení organismu nebo nedostatek železa atd.?Předem díky za rady

  Další informace


  Mám právo odmítnout lékařské vyšetření?

  Na stránkách MPSV jsem se dočetl jen, že pacient má v rozsahu, který povoluje zákon, právo odmítnout léčbu . Ale jak je to s vyšetřeními? Má člověk právo odmítnout doporučené vyšetření nebo u dítěte rodič jedenáctiletou prohlídku, popřípadě odrostlé dítě devatenáctiletou?Nejde mi o život, ale jsem liberál a zajímá mě, do jaké pozice mne zákon staví ) Díky

  Další informace


  Mohu absolvovat EMG vyšetření, když trvale užívám warfarin? (oper. um. chlopně)

  To je spíš otázka na lékaře

  Další informace


  Je normální rozdílná velikost zorniček po vyšetření u očního lékaře?

  Byly mi aplikovány kapky z důvodu vyšetření a pozoruji krom dočasně rozmazaného vidění na dané oko i rozdílnou velikost zorniček resp. strnulost zorničky vyšetřovaného oka, která nereaguje na změnu světelných podmínek. Je to běžné?

  Další informace


  Jak to bude pokračovat když odmítnu vyšetření?

  No ono se jedná o operaci, není to na umření a tak ji odmítnu.Na druhou stranu mám trochu bobky,co když mi pak nebudou léčit jako že - nejsme tady pro legraci a další bla-bla-bla.Dneska sem si fakt užila a opravdu se bojím.DěkujuPS:Nejsem strašpytel ale všeho moc škodí.

  Další informace


  Dle jakých kritérií si vybírat místo konkrétního odborného lékařského vyšetření?

  V lokalitě bydliště se mi skýtá vícero možností ke konkrétnímu odbornému lékařskému vyšetření. Dle jakých kritérií si vybrat správně a dostavit se s poukazem k ošetření/vyšetření na to ideální místo?Přece jde o zdraví. Díky.

  Další informace


  CT co je to ? vyšetření mozku

  Prosím Vás co je to CT ,vyšetření mozku?předem děkuji za informaces pozdravem Kaňovská

  Další informace


 • Jak se pozná těhotenství u pavích oček

  Doplňuji:děkuju

  Další informace