• Jak probíhá insolvence? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak probíhá insolvence?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak probíhá insolvence?

 • Zruseni insolvence  Další informace


  Jak to probiha na letisti?  Další informace


  Jak probíhá přestup z letadla do letadla v rámci schengenského prostoru?  Další informace


  Insolvence spol  Další informace


  Insolvence podnikatele  Další informace


  Insolvence na podnik  Další informace


  Insolvence a kolonka ve vypl. pasce  Další informace


 • Při nemocenské část platí zaměst.a ostatní sociálka.Jak to u sociál.probíhá,a kdy a jak to vyplácí?

  Prosím jen Vaše zkušenosti.Děkuji

  Další informace


  Mužu při insolvenci pozbýt soc. dávku za nohu, o kterou jsem přišel kvůli cukrovce?  Další informace


  Mohu na mateřskou v průběhu insolvence?  Další informace


  Jak probíhá spolupráce neziskových organizací?  Další informace


 • Jak probíhá registrace do castingové agentury ?

  Chtěl bych se zeptat, jak probíhá registrace do castingové agentury ? Slyšel jsem, že si vás tam akorát vyfotí a to je vše. Je to pravda?

  Další informace


 • Jak probíhá insolvence?

  Jsem v insolvenci, je tam navrhovatel a jeden, co podal přihlášku. Mám ještě tři věřitele, kteří se zatím nepřihlásili. Co se s nimi stane, když se nepřihlásí do určené doby? To budu pět let splácet ty dva a potom se přihlásí ti ostatní? Nebo když se nepřihlásí k mé insolvenci, tak mají smůlu a já jim nic nemusím platit? Vůbec tomu nerozumím. Díky moc za odpověď.

  Další informace


  Jak je to se splácením, když jsem v insolvenci, mám příjem na HPP a darovací smlouvu?

  Chystám se na insolvenční řízení, ale nevím, jak to ovlivní můj příjem.Mám HPP a zatím brigádu, ovšem kdyby mně to odsouhlasili a já už neměl tu brigádu a mám v rezervě darovací smlouvu, zajímalo by mě v situaci, kdyby mě to odsouhlasili v kombinaci HPP a darovací smlouvy v případě, že bych znovu měl brigádu, z čeho mně tedy zbyde ta nezabavitelná částka.

  Další informace


  Insolvence-měli jsme byt v os.vlastnictví,ale taky jsme měli dluhy a už jsme nevěděli kudy kam..ted máme smlouvu s leasi

  máme smlouvu s leasingovou společností a po 15letech bude byt opět náš chci se zeptat stahovala by se v tomto případě na nás insplvence? nestačíme to už platit a o byt nechceme přijít!!!! co máme udělat? děkuji

  Další informace


 • Jak probíhá uzavření uranového dolu v Rožínce? To zasypou či vytvoří něco na způsob sarkofágu, který má Černobyl?

  Nebo se to vybetonuje? Prý to vydrží být stovky až tisíce let pro lidi nebezpečné, ale pokud je to v dole, tak to nijak okolí neohrožuje?

  Další informace


 • Jak probíhá preventivní prohlídka u lékaře, když jsem v oboru pekař?

  Ahoj, chtěla bych se zeptat, jak probíhá preventivní prohlídka u lékaře a jestli je to povinné i když mám zdravotní průkaz? Pracuji v pekárně a tam nám řekli, že prý musíme i přesto chodit na preventivní prohlídku 1x za 2 roky.Doplňuji:Ono je to tak, že máme rodinnou firmu, takže šéf(náš otec) to po nás nevyžaduje, ale prý mu to řekl bezpečák, že musíme tam jít, tak jestli je to pravda, když nám to nenařídil přímo zaměstnavatel, ale jen nějaký bezpečák.

  Další informace


  Jak probíhá kontrastní CT?

  Jak probíhá kontrastní CT hlavy? Kontrastní látka se prý aplikuje pomocí kanyly, je to bolestivé? Jak dlouho to celé trvá? Děkuju.

  Další informace


  Jak probíhá kolonoskopie a je to bolestivé?

  Nevěř internetovým diskuzím, kde někteří tvrdí, že se jedná o bolestivé vyšetření!Absolvoval jsem to zjara a naprosto v pohodě - normálka, bez jakékoliv bolesti..Doplňuji:Průběh:Zašel jsem se tam objednat a současně tam dostal s termínem i recepis na přípravek k vyprázdnění před vlastním vyšetřením + písemné poučení a postup jak na to.Před vlastním vyšetřením máš určitou dietu, pak musíš vypít ten přípravek a druhý den jdeš na vyšetření. Tam dostaneš takový trenky s puntem bez knoflíků, vysvlečeš se donaha a ty trenky si oblečeš puntem dozadu ))Ještě se podívám na net, taky to tam bude. Tady: a href"http://ondrejnemecek.cz/2011/08/17okyny-pro-pacienta-pred-kolonoskopii.html" rel"nofollow" http://ondrejnemecek.cz/ hellip /a

  Další informace


  Jak probíhá detoxikace?

  Obecně - pomalu.A samoléčba asi není dobrý nápad. Začneme-li detoxikovat, zprvu se zdá, že se nic neděje. Také naše bolesti a problémy nemizí tak rychle jako po antibiotikách. Postupně ale zjišťujeme, že nebýváme tak často nachlazení nebo nemocní, že se tak nezadýcháváme, bolí méně klouby, upravuje se tlak. S ústupem toxických látek z organismu se nám začíná posilovat imunitní systém, a za rok či dva detoxikace si vzpomeneme na své dávné problémy teprve tehdy, pokud si naši známí začnou na něco stěžovat. Je opravdu obrovský rozdíl mezi vrstevníky, kteří své tělo čistí, minimalizují množství chemických léků a těmi, kteří nedělají pro sebe nic a ještě větší je rozdíl mezi těmito vrstevníky se stejnou diagnózou. a href"http://www.harmony-life.cz/detoxikace/smysl-a-prubeh-detoxikace.php" rel"nofollow" http://www.harmony-life.cz/ hellip /a Na Netu jsou mraky informací.Stačí hledat.

  Další informace