• Jak probíhá laboratorní vyšetření krve k určení hodnot různých látek v ní? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak probíhá laboratorní vyšetření krve k určení hodnot různých látek v ní?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak probíhá laboratorní vyšetření krve k určení hodnot různých látek v ní?

 • Nějaké tipy na knihy o přepravě nebezpečných látek ? :)  Další informace


 • Kde si obědnat katalog bytovych doplnku, kde jsou kousky latek tapet a kobercu?  Další informace


 • Urceni otcovstvi  Další informace


 • c++, ukládání hodnot  Další informace


  Excel - Automatické vkládání hodnot (2.pokus)

  Před nedávnem jsem se tu ptal na jednu excelovskou obtíž a jeden z vás mi vytvořil (asi) makro, které mi zjednodušilo práci, ale pořád mám takový pocit že to musí jít vyřešit jednodušeji, tzn. funkcí v buňce.Takže znovu a zkráceně, přenáším data z jedné tabulky do druhé a potřebuju aby se mi tam sami usadily podle textu uvedeného v prvním sloupci.Vypadá to asi nějak takhle gt a href"http:/icturepush.comublic/13393984" rel"nofollow" http:/icturepush.com/ hellip /a přičemž vlevo je konečná tabulka (tabulka, do které potřebuju dostat data) a vpravo je tabulka (fiktivní verze), ze které ty data potřebuju převést a to tak že automaticky za pomocí funkce. Například tak že v buňce B2, u příjmení KOUDELKA by měla být funkce, která by vyhledala příjmení koudelka v druhé (fialové) tabulce, resp. stačilo by vyhledat číslo řádku, a pokud dostanu informaci o tom že je to třetí řádek, tak do tý funkce musí být i nějak zakomponovaný to, že buňka ze které se mají překopírovat data (v tomhle případě IČO) se nachází ve sloupci H a tím pádem dostanu tu buňku kterou potřebuju. V buňce C2 by pak bylo v podstatě to samé, akorát že by se hledalo ve sloupci I. To je prakticky všechno co potřebuju, akorát to neumím naprogramovat v excelu. Věděl by někdo jak na to?

  Další informace


 • Patří radioaktivní látky na seznam zakázaných látek a jedů, a tudíš je nemůže fyzická osoba legálne kupovat ?

  Co se týče radioaktivních látek a podobných látek, tak trestní zákoník se jimi zabývá v§ 281 Nedovolená výroba a držení radioaktivní látky a vysoce nebezpečné látky a v§ 282 Nedovolená výroba a držení jaderného materiálu a zvláštního štěpného materiálu.Tyto látky nejsou na stejném seznamu s omamnými látkami a jedy. Jestli existuje nějaký zvláštní seznam těchto materiálů, nevím, ale můžu se to pokusit zjistit.Doplňuji:Zjistil jsem, že existuje seznam návykových látek pro účely trestního zákoníku, dále seznam rostlin a hub obsahujících psychotropní látky, seznam nakažlivých nemocí a třeba seznam rostlinných škůdců. Tyto seznamy vyšly formou nařízení vlády. Seznam radioaktivních látek není vydán a zřejmě tak postačuje popis v příslušném ustanovení trestního zákoníku. Dodávám, že nevím zatím o žádném případu z praxe, kdy by byl takový trestný čin u nás vyšetřován.

  Další informace


  Dá se nějak dohledat, co se stalo se složenkou, která nedorazila na místo určení?

  Dobrý den, na konci května nám posílali určitou složenku, která i přesto že bydlíme v tom samém městě jako sídlí ona firma, nedorazila do naší schránky. Dá se nějak zjistit co se s ní stalo? Byl to několikatisícový obnos k vyzvednutí a teď nevíme co dělat.

  Další informace


 • Urceni 3 rostlin  Další informace


 • Je nějaka latka u ktere nejde změnit jeji skupenstvý?

  Je nějaka latka u ktere nejde změnit jeji skupenstvý?změna skupenstvý látek (kapalné, plynné, pevné)

  Další informace


  Jaký je rozdíl mezi lihem a vodkou pro účely vyluhování látek z rostlin?

  Z hledika vyluhování rostlin je to zcela jedno.

  Další informace


  Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o určení jazyk. prostř. těchto slov:esperanto, štamtiš, houfnice

  Štamtiš je zkomolenina odvozená od dnes asi už nepoužívaného slova staniště místo schůzek. esperanto - uměle vytvořený jazyk, který se měl stát mezinárodním. houfnice - původně se tak nazýval prak na metání kamení. Výraz byl vtělen do novodobé vojenské terminologie - je to jistý typ děla.

  Další informace


 • Goniometrie - obor hodnot  Další informace


 • Může odběr krve pro rozbor provést praktický lékař? Platí se něco za rozbor krve?

  Dobrý den, mám otázky ohledně vyšetření krve. Odběr krve pro rozbor může provést praktický lékař? Platí se něco za rozbor krve? Lze z výsledku rozboru zjistit například překyselení organismu nebo nedostatek železa atd.?Předem díky za rady

  Další informace


  Jaka by mela mit slozeni zubni pasta podle evropske unie.Je nejaky standart, nebo pasty maji ruzna slozeni latek.?

  Proč by měla mít zubní pasta složení podle EU?Doplňuji:A co říkáte tomu, že (podle nových studií) pěnící přísady mohou poškozovat zubní sklovinu??Žádná EU norma na složení pasty zkrátka není...Jde o receptury výrobce, nikoli standardní složení dle EU.

  Další informace


 • Neví někdo dobrého a levného veterináře v praze 5 který umí vyléčit myš laboratorní díky.

  Moje myška totiž nemá na pár místech srst a teče jí krev z ouška.Díky moc

  Další informace


  Můžou laboratorní myšky kaki, nebo jiné ovoce?

  Myšky můžou jíst skoro všechno. Určitě i toto ovoce.

  Další informace


  Dobrý den, někde sem četla že si musím koupit dvě laboratorní myši. Bude vadit když mám dovolenou jen 1 ? a 1 si koupím

  Dobrý den, někde sem četla že si musím koupit dvě laboratorní myši. Bude vadit když mám dovolenou jen 1 ? a 1 si koupímDoplňuji:Myslím to tak četla jsem někde že myši musí být 2. A nechápu proč. Tak se ptám jestli nebude vadit když jsi koupím jednu aby se něco nestalo

  Další informace


  Co je to laboratorní myš za zvíře? To je jen na pokusy?Viděl jsem ji zverimexu a má sotva 5 cm pokud nepočítám ocásek

  Myš laboratorní (Mus musculus var. alba) Pro pokusné účely se používají zejména bílé myši chované speciálně k laboratorním účelům. Bílá myš je albinotická forma myši domácí, jež velmi špatně snášejí zajetí. Prvně ji chovali podomácku Číňané a Japonci, kteří z ní postupně získali stálý typ bílé myši. Proti jiným laboratorním zvířatům je poměrně plachá. Během dne střídavě spí, nebo zase rychle běhá a šplhá po stěnách klece nebo akvária (polyfázické zvíře). a href"http://www.savci.upol.cz/teorie/labor.htm" rel"nofollow" http://www.savci.upol.cz/ hellip /a Myš jako modelový organismusRozklíčování sekvencí lidského, myšího a dalších genomů na přelomu tisíciletí poskytlo nové informace funkční, srovnávací a evoluční genomice a vytvořilo základ novodobé strategie výzkumu funkce genů i nekódujících oblastí genomu. V současnosti, v tzv. postgenomickém období, kdy známe sekvence všech lidských i myších genů a jejich genomovou organizaci, se zvyšuje efektivnost v poznání funkce každého jednotlivého genu a v tomto úsilí dominují myší mutantní modely.Myší model poskytuje řadu unikátních rysů, jako je definované genetické pozadí, sofistikované nástroje pro manipulaci genů i krátká reprodukční doba. Při využití myši jako modelu pro výzkum lidských genů a jejich fyziologických a patologických funkcí je však nejdůležitější značná genetická podobnost obou organismů. Myš a člověk sdílejí víc než 99 % genů. Snahou mnoha prestižních vědeckých institucí je během nadcházejícího desetiletí vytvoři

  Další informace


  Co je náročnější na chov listonoh americký nebo laboratorní myš ?

  co je náročnější na chov ,co se týče peněz,krmiva,složitosti,atd. děkuji za odpověď/i

  Další informace


  Chtěla bych sezeptat, zda někdo nemá doma laboratorní myš. Moje Amálka totiž už dlouho pšiká a já nevím, jak jí vyléčit.

  Doplňuji:Myslím, že nastydla. Dostala se totiž nechtěně do vody. Potom začala pšikat. Snažím se jí udržet v teple. Pomůže to?

  Další informace