• Jak probiha lekarska prohlidka na stredni skolu? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak probiha lekarska prohlidka na stredni skolu?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak probiha lekarska prohlidka na stredni skolu?

 • Co říkáte citátu M. Kopeckého „Lékařská věda už tak pokročila, že dnes už člověk málokdy zemře bez lékařské pomoci.?  Další informace


 • Kdy vznikla Radyně, Kozel, Pražský orloj, lékařská fakulta v Plzni a sbor Karla Farského v Plzni?  Další informace


 • Tlumočnictví X Lékařská genetika – profesní vyhlídky?

  Dobrý den, ráda bych se optala, zda je v této době (a cca za 10 let až dostuduji) výhodnější se věnovat tlumočnictví nebo genetice (přesněji lékařské genetice). Chtěla bych se v budoucnu uživit a zůstat v oboru, ne že si dodělám VŠ a skončím někde při nejlepším jako sekretářka. Nic proti sekretářkám, ale chci dělat něco, co mě baví. :) Jaké si myslíte, že mají jednotlivá povolání vyhlídky? Trošku jsem pročítala internet, protože už se musím rozhodnout a volit semináře, a našla jsem pár výhod a hlavně nevýhod obou profesí. Tlumočníci a hlavně překladatelé často musí pracovat za nízké ceny, protože je velká konkurence, tudíž v oboru nemohou zůstat, pakliže chtějí uživit rodinu. Lékařská genetika je na druhou stranu velmi dobrý obor, ale míst je málo a absolventů čím dál více. Nějaké názory? :) Děkuji předem :)

  Další informace


  Mám dotaz: jak koukají firmy na situaci střední škola (4-letá) dokončená, ale neudělaná maturita? Střední školu mám.

  Střední školu budeš mít až uděláš maturitu. Taková střední škola, pokud neni odborná, tak ji nelze srovnávat ani s výučním listem. A firmy se na to také tak dívají.

  Další informace


  Když mám přishlášku na střední školu a musím mít potvrzení od lékaře musím tam jít taky? nebo jen rodič?

  Že by rodič šel s tou přihláškou k mojí doktorce zatímco já jsem ve škole a odnes to i na tu školu kam se hlásím.

  Další informace


  Když mám průměr 2, přijmou mě na střední soukromou školu? Nebo rovnou i na střední?

  Průměr pro střední školu.

  Další informace


  Když chci jít na střední jazykovou školu, musím už umět šlušně nějaké jazyky (nepočítám češtinu a angličtinu)?

  Neni podmínkou. Znalosti získáš na škole.

  Další informace


  Kdybych šel na střední vojenskou školu, technické lyceum, tak po ukončení (maturita) musím jít na vysokou školu?

  Doplňuji:Mohl bych pracovat v armádě, kdybych nešel na vysokou školu?

  Další informace


  Kam na střední školu? Studuje někdo sos plasy?

  Prosím poraďte mi,nevím na jakou střední školu jít... :-)Mám moc ráda zvířata,proto jsem nejprve chtěla jít na sos plasy (veterina),byla jsem i na dni otevřených dveří. Jestli se tu najde někdo,kdo tam tento obor studoval, ať určitě prosím napíše,ať vím jak to tam chodí :) nicméně miluji malé děti tak se mi líbí pedagogicka škola :-) baví mě i jazyky. Nejraději bych asi šla na nějakou kynologickou školu,ale pokud vím tak v Plzni a okolí žádná není a ani nevím uplatněni po studiu.Vím,že se si to musím vybrat já,ale pokud víte ještě o nějaké škole (mám pocit,že už jsem prošla všechny :-) ) určitě napište komentář.

  Další informace


  Jsou mé obavy oprávněné, že se nedostanu na střední zdravotnickou školu?

  Ahoj jsem v 9 tride, takze uz musim vybirat stredni sklu ale v 8 jsem mela 4 z fyziky a chci jit na zdravku bojim se ze me tam nevezmou.. Co vy myslite :( dekuju moc za odpovedPůvodní neotázkaBojim se ze se nedostanu na stredni skolu

  Další informace


  Je možné studovat dálkovou formou střední pedagogickou školu s problémy zad konkrétně výhřezem ploténky? Děkuji.

  Studium SPŠ se zdravotními problémy

  Další informace


  Jaký diář by se mi hodil na střední školu?

  Chci se zeptat, jaký diář by se mi hodil na střední školu. Chci, aby byl buď denní nebo týdenní, ale hlavně BEZ ČASOVÝCH OS! Chci si do něj psát úkoly, schůzky s přáteli, projekty, testy... Klidně mi posílejte odkazy nebo obchody, kde bych je našla. Děkuji všem za odpovědi a tipy. :)Doplňuji:A ještě aby byl od září do června (školní diář). A cenově do těch 200 Kč.

  Další informace


  Jaké jsou možnosti přestupu na jinou střední školu s jiným zaměřením?

  můj syn je druhým rokem na střední škole elektrotechniky,bohužel jsme pozdě zjistili,že tuto školu nezvládá a chtěl by přejít na jinou školu(nejlépe nějakou jazykovku).chtěl bych vědět za jakých podmínek je možné přejít a zda musí jít zpět do prvého ročníku a nebo by mohl od září nastoupit do druhého ročníku.Děkuji za odpověď.

  Další informace


  Jakou střední školu musím udělat, aby jsem mohl dělat reportéra??

  Dobrý den, zajímalo by mě Jakou střední školu musím udělat, aby jsem mohl dělat reportéra?? Prosím pošlete mi když tak odkaz na její stránky. Děkuji Vojta

  Další informace


  Jak přemluvit rodiče aby mě pustili na střední vojenskou školu?

  Ahoj, jsem v 8 třídě, a uvažuji kam dál, rodiče by mě nejraději vyděli někde na gymplu, ale tam se mi nechce. Mnohem raději bych šel na technické lyceum do Moravské Třebové, ale rodiče říkají, že mě na vojáka nepustí. Poradíte?Předem děkujiDoplňuji:PS: jsem nejstarší ze 4 sourozenců. Máma je učitelka, je zamilovaná do matematiky a tátu moc nezajímáme.

  Další informace


  Jak probiha lekarska prohlidka na stredni skolu?

  ) Jen me to zajima

  Další informace


  Jak mám vybrat vhodnou střední školu?

  Teď jsem v 9. třídě, v 8. jsem měla na vysvědčení tři 3, z matiky, češtiny a chemie, jinak jedničky a dvojky. Napadlo mně něco jako fotografování, nebo na kuchařku, ale to mě přijde celkem škoda, myslim, že mám i na víc. Nebo na právní, ale to bych musela udělat gymnázium a pak vysokou a to vím, že bych se s těmahle známka tam asi nedostala :(. Poradili by jste mi na jakou školu bych měla jít možná jsem přemýšlela i na veterinární, ale asi bych tam nedávala to pitvání uvířat. A nebo na Psychologa

  Další informace


  Co napsat do přihlášky na střední školu?

  Hlásím se na veterinární školu do Hradce. Chtěla bych mít u přijímaček plusové body, které se přičítají například za pomoc v útulku, rybářský lístek atd.Ale nevím si rady... jak to potvrzení napsat? Máte s tím prosím zkušenosti ? Musím to napsat na A4 zvlašť? Co vše tam napsat? Jak? Hledala jsem nějaký mustr, na internetu ale bohužel nic není :/ děkuju za každou radu )

  Další informace


  Ahoj právě jsem dokončila střední školu s výučním listem a ráda bych si podala přihlášku na ještě jednu střední školu.

  Ahoj právě jsem dokončila střední školu s výučním listem a ráda bych si podala přihlášku na ještě jednu střední školu. Chci se zeptat, jak mám teda vyplnit přihlášku na danou střední školu, co se týče známek? Mám použít známky z oboru z kterého jsem vyučená ? Nebo zajít na základní školu a od nich si to nechat vypsat a ověřit? Z přihlášky střední školy, na kterou chci jít jsem vyčetla, že, cituji: Vyplní škola (zpravidla základní, speciální nebo střední) nebo uchazeč, uvede chování a prospěch v návaznosti na kritéria přijímání, zpravidla za poslední dva ročníky základní, speciální nebo střední školy, nebo se přiloží ověřené kopie vysvědčení. Upozorňuji, že teďkom jak jsem studovala , tak jsem měla uvolnění na tělesnou výchovu.Děkuji za informace

  Další informace


 • Dobrý den. Potřebujeme vědět,co znamená lékařská diagnoza 1702? Děkuji za odpověď.HK

  Čísla diagnoz začínají písmenem.Jednička ve vašem případě bude s velkou pravděpodobností - I -.Pokud je tomu tak,pak jde o:I702 Ateroskleróza končetinových tepen.

  Další informace