• Jak probíhá preventivní prohlídka u lékaře, když jsem v oboru pekař? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak probíhá preventivní prohlídka u lékaře, když jsem v oboru pekař?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak probíhá preventivní prohlídka u lékaře, když jsem v oboru pekař?

 • Nova prace,prohlidka  Další informace


 • Prohlidka bytu  Další informace


 • Jakým zařízením a programem je vytvořena tato virtuální prohlídka?  Další informace


 • Výstupní zdravotní prohlídka  Další informace


  Má zaměstnavatel právo nařizovat mi tzv. závodního lékaře, když mám svého?

  Má na to právo a nejen, jak uvádí www u vstupní prohlídky, ale také u periodických prohlídek. Závodní lékař je to z toho důvodu, že zná místo Vašeho pracoviště. Zná tedy i zdravotní rizika, která Vám mohou hrozit. Tento lékař bude také posuzovat Vaše pracovní úrazy a případné poškození zdraví z titulu výkonu zaměstnání. Pro Vás to znamená to, že vstupní prohlídku a periodické prohlídky budete řešit návštěvou závodního lékaře, ale jinak můžete samozřejmě zůstat dále zaregistrovaný u svého dosavadního obvodního lékaře.

  Další informace


  Dopustil jsem se přestupku, když jsem změnil částku, již posílám na penzijní spoření, a nepodepsal jsem dodatek k sml.?

  Asi před deseti jsem snížil částku, kterou si posílám na svoje doplňkové penzijní spoření, z 1.500 Kč na 1.000 Kč a obratem jsem zatelefonoval finančnímu poradci Modré pyramidy, abych ho o tom zpravil. Včera jsem se dozvěděl od pana finančního poradce pana M., že zatelefonovat nestačí, ale musí se o tom sepsat dodatek ke smlouvě. Dnes jsem ho sepsal a pana M. lehce překvapilo, že jsem už v květnu poslal na svoje penzijní spoření částku 1.000 Kč.Pravděpodobně vzhledem k tomu, že tohoto nešvaru se dopouští hodně klientů a omluvil jsem se, mi bylo odpuštěno.

  Další informace


 • Je možné, že jsem těhotná, když jsem měla nechráněný pohlavní styk, ale k ejakulaci nedošlo?

  Je možné, že jsem těhotná, když jsem měla nechráněný pohlavní styk s přítelem, ale neudělal se do mě. Pár dní po styku jsem dostala menstruaci, která zasahovala do druhého měsíce, což je u mého menstruačního cyklu neobvyklé. Ale menstruaci jsem již pak ten měsíc nedostala. Nemám žádné příznaky těhotenství, nebolí mě prsa, ani břicho a neotýkají mi nohy nic. Je i přesto možné, že jsem těhotná?

  Další informace


 • z čeho se skládá lékařská prohlídka při vstupu do zaměstnání?

  Lékařskou prohlídku (vstupní i periodickou) provádí lékař podle toho do jaké pracovní pozice zaměstnanec nastupuje. Jiná tedy bude prohlídka u úředníka, jiná v rizikovýcgh provozech, jiná třeba pro řidiče nebo pilota.Všeobecně lékař, případně sestra, změří tlak, pacienta zváží a změří, zjistí rodinnou anamnézu, zaznamená léky, které v současné době berete a nemoci, na něž se léčíte, nebo jste se léčila. Může udělat rozbor krve a každopádně provede rozbor moči.Dále může provést vyšetření zraku a v případě jakýchkoliv pochybností nechat ještě provést další vyšetření jako jsou rentgeny, ultrazvuk, EKG a podobně.Vstupní prohlídka má za úkol co nejvěrohodněji zaznamenat Váš zdravotní stav při nástupu do zaměstnání.

  Další informace


  Může se někdo dostat na medicínu třeba z průmky nebo obchodky, sociální oboru, když by se doučil fyziku, chemii?

  Nebo to jde pouze z gymnázia?

  Další informace


  Co se učí na oboru prodavač?

  Viděl jsem v metru reklamu na nějaký učňák a byl tam i samostatný 3 letý obor prodavač. Co se tam dnes učí ty 3 roky?Prodávat co? Pipat za kasou se nauci za par minut, zabalit flasku vina nebo ukrojit kousek salamu taky a na to aby vedl obchodní jednání se tam adi pripravovat nebude. Trosku to prosim nekdo vic rozepiste, v mem okoli to zajima vic lidi

  Další informace


  Chci si otevřít svou hospodu...potrebuju k tomu vyučení v oboru,nebo mi dají živnosták i bez ?

  Je potřeba mít odb. způsobilost (min. vyučení a praxe) nebo mít zodpovědnou osobu, která splňuje podmínky této hostinské činnosti § 21(1) Odborná způsobilost pro řemeslné živnosti se prokazuje dokladem nebo doklady oa) řádném ukončení středního vzdělání s výučním listem30) v příslušném oboru vzdělání,b) řádném ukončení středního vzdělání s maturitní zkouškou31) v příslušném oboru vzdělání, nebo s předměty odborné přípravy v příslušném oboru,c) řádném ukončení vyššího odborného vzdělání31) v příslušném oboru vzdělání,d) řádném ukončení vysokoškolského vzdělání31a) v příslušné oblasti studijních programů a studijních oborů,e) uznání odborné kvalifikace, vydaným uznávacím orgánem podle zákona o uznávání odborné kvalifikace25c), nebof) získání všech profesních kvalifikací tak, jak jsou pro odpovídající povolání stanoveny v Národní soustavě kvalifikací23q).(2) Občan České republiky nebo jiného členského státu Evropské unie může prokázat odbornou způsobilost téža) u živností uvedených v části A přílohy č. 1 k tomuto zákonu doklady podle § 7 odst. 5 písm. b), c) nebo e),b) u živností uvedených v části B přílohy č. 1 k tomuto zákonu doklady podle § 7 odst. 5 písm. b), c), f) nebo h), neboc) u živností uvedených v části C přílohy č. 1 k tomuto zákonu doklady podle § 7 odst. 5 písm. j), k), l) nebo m).

  Další informace


  Chci se stát profesionálním hasičem. Jak bych mohl dale postupovat?

  Dobry den. Je mi 24 let. Jsem vyuceny v oboru zámečník bez maturity. Uz od mala delam dobrovolneho hasice. Ale chtel bych pokracovat jako profesional. Je moznost si dodelat patricne skoly pri momentalnim zamestnani. Jak bych mohl dale postupovat. Jake jsou moznosti a alternativy. Chci byt profesional. Dekuji predem za rady a odpovedi.Doplňuji:A neni moznost dodelat si maturitni zkousku pri vykonavani prace pozarnika?

  Další informace


 • jak probíhá 15letá prohlídka?

  Ano je to banální otázka,ale já tam mám jít asi za měsíc, no a já jsem ten člověk co rači bude umírat než aby zašel k lékaři takže mě očividně každá návštěva lékaře děsí.Prosím může te mi popsat co nejpresněji jak to probíhá? budu vám vděčná

  Další informace


  Zjistí mi na preventivní prohlídce u gynekologa, že jsem neplodná?

  Lze to poznat bez testu atd.?

  Další informace


  U jakého lékaře byl moderátor Vořísek, když mu zjistili, že jeho tělu vadí lepek a cukr a zhubnul 9 kilo změnou stravy?

  Že prý se mu hromadila v těle voda, takže ta tloušťka nebyla způsobena tukem, ale otoky. Myslím, že mám podobný problém a chtěla bych s tím zajít za lékařem.Doplňuji:Konkrétního doktora nemyslím a děkuju za odpověď.

  Další informace


  PREVENT.PROHLIDKA ZAMESTNANCE GALVANYZOVNY,KTERY PRACUJE S CHEMIK. A CHROMY.

  jsem zamestnanec galvanyzovny a pracuji s chromem,kyselinou,jodem a jinymi chem.byl jsem na prevent.prohlidce u zavodniho lekare a ten mi jen zmeril tlak,poklepal na zada a to bylo vse.Ptall jsem se jestli mi bude brat krev ci rentgen pl, ale rekl ze nejsem rizikova skupina.Jake vysetreni by mi mel spravne udelat kdyz pracuji s temito chem.latkami. Dekuji

  Další informace


  Jak se nazývá v oboru psychiatrie problém s motorikou?

  Zdravím Vás, rád bych se zeptal, jak přesně se nazývá problém s motorikou (především neovládání chůze) v oboru psychiatrie? Můj lékař to nazval nějak, co začínalo od D , ale jsou to takové názvy, které si jen těžko může někdo zapamatovat (sám to četl ze slovníku).Poté, co jsem se lékaře zeptal, jak se to dá vysvětlit česky, řekl, že se duše odpojí od těla živého člověka. Hledám to již druhý den na googlu, ale zatím bez výsledku.Léčit se to dá prý jedině hypnózou a nebo kouřením marihuany, protože ta s duší umí pracovat.Všem, kteří odpoví moc děkuji. Snad mi někdo na to dokáže odpovědět.Doplňuji:Děkuji Kapko za odpověď. Právě jsem si tyto nemoci vyhledal zde a href"http://depersonalizace.info/depersonalizace-a-derealizace/" rel"nofollow" http://depersonalizace.info/ hellip /a a řekl bych, že to není přesné. Lékař hovořil o něčem, co myslím začínalo na DIS . Je ještě nějaký podobný lékařský název, který odpovídá mému popisu a začíná na DIS ?Děkuji každému, kdo se pokusí pomoci :) Jak se nazývá problém s motorikou v oboru psychiatrie?

  Další informace


  Jak probíhá vstupní prohlídka u doktora kvůli zaměstnání?

  Od července budu nastupovat do jedné firmy jako dělník na brigádu a mám si jít k doktorovi na vstupní prohlídku. Nevíte někdo, jak tato prohlídka probíhá a co mi bude doktor dělat? Děkuji

  Další informace


  Jak může doktor objektivně posoudit zdravotní stav s ohledem na studovanou školu, když neví jak probíhá třeba praxe

  a co žáci např. přesně dělají, jak je škola technicky vybavená (myslím bezpečnostně).

  Další informace


  Gynekologická prohlídka - co všechno se zde provádí za vyšetření?

  Na co všechno se dělají stěry z děložního čípku?Dají se poznat různé nemoci např. trichomoniázu atd?

  Další informace