• Jak probíhá profilová maturita z českého jazyka? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak probíhá profilová maturita z českého jazyka?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak probíhá profilová maturita z českého jazyka?

 • Maturita dálkově  Další informace


  Jak mám udělat aktuality z českého jazyka?  Další informace


 • Jak se zbavit ceskeho obcanstvi?  Další informace


 • Jak se jmenoval americký operetní skladatel českého původu?

  Dnešní jubilant.Jak se jmenovala asi nejznámější skladba z filmu,natočeného podle jeho operety Svatojánská muška?

  Další informace


 • Jak znáte největšího českého velkána Járu Cimrmana?

  Pokud znáte, napiště nějaký citát, nebo úryvek.

  Další informace


 • Efektivní výuka jazyka na PC, jak?  Další informace


 • Je maturita z biologie (na gymplu) obtížná? Je tam i nějaká praktická část nebo jde jen o teori?  Další informace


 • Kdo dabuje Damona Salvatora do českého jazyka???

  Filip Švarc. a href"https://www.google.cz/search?clientopera qdamon+salvatore+český+dabing sourceidopera ieUTF-8 oeUTF-8" rel"nofollow" https://www.google.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Maturita z matematiky - triky tipy a rady  Další informace


  Maturita sloh: Krajina v bouři, líčení. Mám to správně?

  Docela se totiž děsím, že jsem trošku uhnula od útvaru, což by byl prů*er. Jsem hooodně kreativní a i u tohohle tématu jsem se docela rozjela a psala jsem o bouřce, jako o představení, kde vystupuje vítr, blesk a hrom jako hlavní aktéři.

  Další informace


  Maturita nebo Výuční list ?

  Zdravím.Co myslíte,je lepší z hlediska práce,mít maturitu než výuční list?Já si vždycky myslel,že lepší život má ten,kdo ma maturitu.Že se tvrdě učí a pak lehce pracuje a naopak.Ovšem,mistrová nám řekla,že lepší je výuční list,neboť máme potvrzení,že jsem se vyučili tím daným povoláním a že ho ovládáme.Takže fakt nevím?Co myslíte vy? (Díky za vaše názory)Doplňuji:PS: Učím se jako Prodavač a máme týdenní praxi v Globusu,kde se učíme základy a zatím mě to baví.

  Další informace


  Maturita helllp  Další informace


  Maturita Aj  Další informace


  Maturita 3 pokusy  Další informace


  Maturita 2016  Další informace


  Maturita 2012/13  Další informace


  Jak probíhá státní maturita z angličtiny?

  koukni na stránky novamaturita.czdostaneš několik papírů, je tam několik úkolů. Na přípravu máš 20 minut. Skládá se to z několik částí - máš dokázat mluvit na nějaké téma, poté popsat nebo srovnat obrázky, pak je tam rozhovor s vyučujícím na nějaké téma, pak se máš zamyslet nad určitou větou, zda s tím souhlasíš nebo ne.Hodně to spočívá v debatě s učitelem, moc fakt znát nemusíš.

  Další informace


  Jak je vysoká pravděpodobnost, že nás maturita ochrání před nejtěžšími zaměstnáními v České republice?

  Každý člověk (tedy alespoň podle mého názoru a jednoho z mých dobrých kamarádů) by měl mít alespoň buďto maturitu nebo výuční list. Pokud nemá ani jeden z těchto dvou dokladů vzdělání, tak většinou bude zaměstnán jen v těch nejhorších a nejhůře placených profesí.Pokud ale někdo dosáhne alespoň té maturity, tak jak je velká pravděpodobnost, že nebude pracovat v nejnižší platové třídě, když má:A. maturitu z gymnáziaB. maturitu z humanitní střední odborné školyC. maturitu z technické střední odborné školyStačí mi však, pokud mi odpovíte pouze na základní otázku.

  Další informace


  Co všechno umět k didaktickému testu z českého jazyka?

  Příští rok mě čeká maturita a mám z ní celkem strach. Co všechno bych měl umět z historie literatury? Musím umět všechny autory podrobně, nebo stačí jen vědět, kdo, co napsal?

  Další informace


  ANGLIČTINA - Popis obrázků (maturita)

  Potřebuji pomoc s angličtinou:1. MÁTE DVA OBRÁZKY:A.) a href"http://bit.ly/jNUulj" rel"nofollow" http://bit.ly/ hellip /a B.) a href"http://bit.ly/iZblWd" rel"nofollow" http://bit.ly/ hellip /a Vyberte jedne z nich a popište jej (anglicky)2. VEMTE OBA DVA OBRÁZKY:A porovnejte je a napište, čím se od sebe líší, co je na jednou a na druhém není a podobně.3. POPIŠTE OBA OBRÁZKY:Jak na vás působí, co z nich cítite, jaká z nich vyzařuje atmosféra a jak se vám líbí.Můžete mi pomoci? :) hlavně si nevím rady s tím srovnáním a tak nějak potřebuji inspiraci, co za fráze a slovíčka používat, děkuji.

  Další informace