• Jak probíhá rakovina kůže a jak vypadá v posledním stádiu? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak probíhá rakovina kůže a jak vypadá v posledním stádiu?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak probíhá rakovina kůže a jak vypadá v posledním stádiu?

 • Onehdá jsem mluvil s bývalým partyzánem,a ptal se ho,proč nebyl na posledním setkání. Víte co mi odpověděl?  Další informace


  Chodíte někdo běžně v oblečení z pravé kůže? Prý je to hodně příjemné(?)  Další informace


  Bude se po spálené pokožce loupat kůže ?  Další informace


 • Co je anilínová kůže a co nubuk?  Další informace


 • Rakovina prsu  Další informace


  Rakovina plic - jak se vyhnout operaci  Další informace


  Rakovina mozku  Další informace


 • Co si mám představit pod pojmem kůže, je-li součástí složení parfému?

  Jaká je to kůže a z čeho/koho? Zní mi to ošklivě, že se to tam dává, ale třeba tyhle parfémy, ve kterých kůže je, mi docela voní: a href"http://www.vune-parfemu.cz/enrique-iglesias-adrenaline-toaletni-voda-100-ml-p-57051/" rel"nofollow" http://www.vune-parfemu.cz/ hellip /a a href"http://www.vune-parfemu.czlayboy-play-it-wild-toaletni-voda-100-ml-p-70624/" rel"nofollow" http://www.vune-parfemu.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Mají evropští Židé tmavší odstín kůže?

  Nebo jen ti z Izraele a Blízkého východu, kde mají kvůli podnebí tmavší kůži všichni?

  Další informace


  Kdo byl posledním císařem římského impéria?

  Doplňuji:Theodosius I.Vyobrazení Theodosia I. na římské minciFlavius Theodosius, známý také jako Theodosius Veliký (11. ledna 347 Cauca, Hispánie – 17. ledna 395 Mediolanum), byl v letech 379 až 394 římským císařem na Východě a od konce roku 394 posledním panovníkem celého římského impéria.Theodosiova vláda byla spojena s převratnými změnami v římské říši. V roce 382 byla na římském území usazena značně veliká skupina barbarských Gótů, jimž bylo jako federátům (foederati) zaručeno autonomní postavení. Došlo rovněž k povýšení křesťanství na úroveň státního náboženství, současně byly vydány četné zákony namířené proti pohanství a především proti křesťanským herezím. Po vítězství v občanské válce dosáhl Theodosius jako poslední císař kontroly nad celým územím římské říše. Po jeho smrti v roce 395 se o vládu nad říší podělili jeho dva synové. Toto datum se mnohem později ukázalo být okamžikem definitivního rozdělení impéria na západořímskou a východořímskou říši, ačkoli tehdejší Římané si této skutečnosti nebyli vědomi a z formálního hlediska nadále přetrvávala jednota státu.

  Další informace


  Clovek a barva kuze

  kolik je zakladnich barev lidske kuze,pouziva se nazev-lidska rasa,a take proc maji nektere narody sikme oci.Trebas Japonec-Mongolec jsou si dost vzdaleny,ale maji spolecny znak sikmych oci.Diky

  Další informace


 • Někdo ze Zlína nebo Univerzity Tomáše Bati? V jakem stadiu je stavba nové FAKULTY HUMANITNÍCH STUDIÍÍ?

  Má se začít stavět někdy od září 2014, tak by mě prosím zajímalo, jestli někdo ví něco blíž, popř. jak dlouho to může trvat? (Třeba se stavělo něco nedávno, tak jak dlouho :) )

  Další informace


 • Ucpaný nos po posledním nachlazení - co to?

  Dobrý den všem,mám takový problém. Před cca měsícem, jsem byl nachlazený.., byla to taková klasická rýma, prvně bolest v krku, pak smrkání..a nakonec kašel, který přetrvával delší dobu. Vše zmizlo, až na ten ucpaný nos.., přijde mi, jak kdyby ta rýma byla taková nedoléčená, je to možné?? Mám jej ucpaný..a do teho občas za den zasmrkám. Na uvolnění používám Olynth, stříknu..a mám půlku dne klid.., na noc taky stříknu..a nemám problém, v noci spát, ráno vstanu..a noc je krásně volný, jen pak se třeba ve škole, či na praxi, zase ucpe.., krom Olynthu, piju taky zázvorový čaj, pomáhá při nachlazeních..Takže otázka z ní - Jedná se tedy jen o nedoléčenou rýmu či co???? (nikdy jsem s tím problém neměl..).Díky Mishell.Doplňuji:Mno..

  Další informace


  Spek v podpazi - rakovina?  Další informace


  Kůže na žaludu

  je mi 15 let a mám takovy nejasnosti... na žaludu se mi začala sloupavat nízka vstva kůže...je to normlni?

  Další informace


  Je rakovina dědičná?

  Když mi umřela matka i děda na nádor v oblasti hlavy,který je zhoubný mohu to zdědit já nebo moje děti?Máme se nechat geneticky vyšetřit?Prý je to v genech.

  Další informace


  Je při nadměrném pití jistější rakovina jater, či cirhóza jater?

  Jisté předpoklady samozřejmě jsou, ale nelze paušalizovat. U každého jedince je to jiné. Někdo nepije celý život a taky má cirhozu nebo rakovinu.

  Další informace


  Je normální, že když se po spálené bradavici ostříhá mrtvá kůže okolo, tak to bolí při šlápnutí?

  A teče z té rány taková naoranzovela vodička. Je to normální nebo mám šílet?

  Další informace


  Jakým olejem se namazat, aby se kůže co nejrychleji opálila? Slyšela jsem, že pomáhá ořechový olej, je to pravda?

  S opalováním hrozně opatrně,je to pravda opaluje dobře,má ochraný faktor,s opalování je nejvíc rkoviny kůže.je to ryziko.

  Další informace


  Jak je možné že rakovina nebolí?

  Vždyť rakovina je opravdu hnusná nemoc a dost často se na ní umírá jak to že to nebolí?Doplňuji:No já myslím když rakovina začíná tak prý nebolí ale až když je pozdě tak bolí to už se s tím nic ale nedá dělat

  Další informace