• Jak probíhá státní maturita? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak probíhá státní maturita?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak probíhá státní maturita?

 • Nepříjde vám státní maturita z anglického jazyka přinejmenším zvláštní?  Další informace


 • Jak probíhá blokace platební karty na blokační telefonické lince banky? Jak si operátorka oveří, že volá majitel karty ?

  Když zjistím na ulici, že nemám platební kartu, tak zavolám na telefonní blokační linku banky nebo infolinku banky a poprosím o přepojení, ale co když z hlavy nevím číslo platební karty ?

  Další informace


 • Alergická reakce.. Jak probíhá?

  Čauky.. Dnes okolo 12 v poledne jsem si nabarvila hlavu. Kůže mě nepálila,mírně to škrabkalo když jsem čekala 40 min.po obarvení.. Když jsem barvu smyla,žacala mě lehce svědět hlava a dále i celé tělo..Nemáte s tím zkušenosti? Upřímně moc se pozoruju,pořád jsem nad tím přemýšlela,tak jestli třeba nemohu mít i to svědění ,,vsugerované,,...Díky moc))))

  Další informace


 • maturita na konzervatoři??

  Konzervatoř je 6-letá, ale maturita se dělá po čtvrtém nebo až šestém ročníku? (mluvím o hudebně-dramatickém oddělení).Tedy bude za maturitní ročník označován 4. nebo 6.??Děkuji:-)

  Další informace


  Sloh maturita 2018  Další informace


  Nemá někdo testy k maturita solutions intermediate 2nd edition (fialova)?

  Nemate nekdo testy k maturita solutions intermediate 2nd edition (fialova)? nebo nevíte alepsoň, na jaké internetové adrese bych je sehnala? je to pro mě důležité. díky

  Další informace


  Maturita z matematiky 2018  Další informace


  Maturita z anglického jazyka 2012 - řešení ! ?

  Zdravím! Mám dotaz, kde bych mohla najít řešení z letošní maturity z angličtiny? Nemůžu to nikde najít..

  Další informace


  Maturita podzim  Další informace


  Maturita Solution Intermediate 2nd edition - testy?  Další informace


  Maturita 2014

  Jak to bude s maturitou v roce 2014?Dívala jsem se na stránky novamaturita.cz a nynější podoba zkoušek je pouze pro letošní maturanty. Je možné, že se to změní?Mám velké obavy z povinné matematiky.

  Další informace


  Maturita - vlastni NTB?  Další informace


  Maturita - jak to je  Další informace


  MATURITA problem = zadost o HELP  Další informace


  Jaká byla vaše maturita?

  Za chvilku mě to čeká,tak jsem zvědavá na komentáře, názory, dojmy, pocity, vlastní zkušenost,případně i vtipné historky a různé tipy jak jí úspěšně složit:)

  Další informace


  Jak probíhá zkoušení na většině VŠ? Jak je to s termíny zkoušek?

  Probíhá to stejně jako na většině středních škol, tedy tak, že vždy, když dokončíte nějáký úsek dané látky tak se napíše test (např. 1krát za týden)? Nebo je to tak, že např. 2 či 3 měsíce docházíte na přednášky a šprtáte se a teprve potom píšete z toho všeho najednou?

  Další informace


  Jak probíhá státní maturita?

  Jsem obeznámena s faktem, že státní maturita se skládá ze zkoušky ČJ a CJ/MA + 2-3 profilové zkoušky.Profilové jsou snad jasné - jsou dané otázky, jednu si vytáhnu a čtvrt hodiny povídám, ale co ta společná část? Jak to probíhá u češtiny a u cizího jazyka? Co všechno mají všichni maturanti společné a co určuje škola?Stránky k nové maturitě jsou v mnoha ohledech zmatené a obsahují zastaralé informace. Pokud je tedy někdo dobře informován, byla bych ráda, kdyby se podělil - ať už se jedná o loňské maturanty nebo jinak zainteresované osoby.

  Další informace


  Jak probíhá 2. kolo pohovoru?

  Zdravím, mohl by mi někdo nastínil, jak by mohlo probíhat 2. kolo pohovoru na účetního v nemocnici? V prvním kole se mě ptali na běžné otázky (silné/slabé stránky, samostatná/týmový práce apod) + chtěli něco v Excelu, co bylo na 3. kliky. Když jsem se ptal na délku, tak to údajně nebude trvat víc než 10 minut.Díky za odpověď!

  Další informace


  Co je to státní maturita?

  Jaký je rozdíl mezi současnou maturitou a plánovanou státní?

  Další informace


  Bude maturita z matematiky povinná od roku 2021?

  Dobrý den,chtěla jsem se zeptat jestli nevíte,kdy bude povinná maturita z matematiky. P.účitelka na učilišti,nám říkala že bude povinná,ale na základní škole nám nic takového neříkali.Koukala jsem se na různé zdroje a všude nepíšou to samé.Zajímá mě to protože mi matematika moc nejde a proto bych ráda věděla jestli z ní budu maturovat či si budu moc vybrat cizí jazyk (chodím na obor: Ekonomika a podnikání se zaměřením na cestovní ruch nebo-li cestovní ruch).

  Další informace