• Jak probíhá výměna vytrhnutého předního zubu? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak probíhá výměna vytrhnutého předního zubu?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak probíhá výměna vytrhnutého předního zubu?

 • Cukání v zubu jak vydržet?  Další informace


 • Ucpaný odstřikovač předního skla  Další informace


  Klapavý zvuk od předního kola -?  Další informace


  Jak probíhá koupě ojetého auta v roce 2015??  Další informace


 • Kolik stoji nastreleni predniho zubu?  Další informace


 • Jak se výrobci aplikací pro android chrání před nelegálním kopírováním plných verzí?Jak to probíhá po zaplacení licence?  Další informace


 • Jaký je poměr maso vs. kost u předního a zadního vepř. kolena?

  Které kupujete na pečení, vaření atd. Přední, nebo zadní? Na kterém je poměrově více masa, když vyndáme kost? Odpověď řezníka je 30% kost u předního, 40% u zadního kolena. Pak se tedy vyplatí kvůli množství masa přední, které však není tak prorostlé tučným a to já mám rád.

  Další informace


 • Bolí rovnátka na pevno ? Jak se zařizovávají do zubů??

  ...ano, zezačátku to bolí. Nejprve se na zuby dají tzv.separační kroužky, aby bylo na rovnátka místo a pak pociťujete několik dní bolest, která ale postupně ustává. Pak bývají tlakové bolesti vždy, když se rovnátko přitáhne (ale to záleží přesně na tom, o jaký typ fixního rovnátka jde). Jinak fixní rovnátko se na zuby lepí chemicky tuhnoucí hmotou (je to stejná hmota, která se používá na bílé výplně)

  Další informace


 • Jak probíhá lékařské vyšetření, zda je zaměstnanec schopný pracovat v nočních směnnách ?

  No Karel by nemohl ! To je jasný i bez vyšetření. Zákaz práce v noci mají pouze těhotné ženy a to zřejmě nejsi!Doplňuji:Ještě mají zákaz práce v noci mladiství do 18 let.

  Další informace


  Jak probíhá insolvence?

  Jsem v insolvenci, je tam navrhovatel a jeden, co podal přihlášku. Mám ještě tři věřitele, kteří se zatím nepřihlásili. Co se s nimi stane, když se nepřihlásí do určené doby? To budu pět let splácet ty dva a potom se přihlásí ti ostatní? Nebo když se nepřihlásí k mé insolvenci, tak mají smůlu a já jim nic nemusím platit? Vůbec tomu nerozumím. Díky moc za odpověď.

  Další informace


  Jak probíhá bezpečnostní prověrka?

  Jediné mě napadá jen něco ve smyslu, že někdo je do něčeho zasvěcen a v žádném případě o tom nesmí říct ani slovo.Jinak vůbec nemám tušení o co v té prověrce jde, jak probíhá atd. Nevíte někdo?___@autacek, ano, samozřejmě vím, že těch druhů prověrek je více, ale zajímá mě, co všechno musí člověk, který ji chce získat, podstoupit.To prověření je myšleno třeba trestní rejstřík? A co se má zjistit z toho šetření v terénu? Co když o tom člověku okolí vůbec nic neví? Anebo co když se ten prověřovaný člověk naopak s okolím na něčem domluví a tak? Tohle mi jako moc důvěryhodné nepřijde, nevím. :)

  Další informace


 • citoslovce cvakání zubů..jak napsat? :O děkuji

  ratatatatatata

  Další informace


  Jak probíhá státní maturita?

  Jsem obeznámena s faktem, že státní maturita se skládá ze zkoušky ČJ a CJ/MA + 2-3 profilové zkoušky.Profilové jsou snad jasné - jsou dané otázky, jednu si vytáhnu a čtvrt hodiny povídám, ale co ta společná část? Jak to probíhá u češtiny a u cizího jazyka? Co všechno mají všichni maturanti společné a co určuje škola?Stránky k nové maturitě jsou v mnoha ohledech zmatené a obsahují zastaralé informace. Pokud je tedy někdo dobře informován, byla bych ráda, kdyby se podělil - ať už se jedná o loňské maturanty nebo jinak zainteresované osoby.

  Další informace


  Jak probíhá sestavování rozvrhů na gymnáziích?

  Je na to nějaký program, nebo se to dělá ručně? Pokud ručně, tak to asi musí být pěkná fuška, skloubit to tak, aby učitel v jednu hodinu učil jen jednu třídu a v rozvrzích studentů nebyly mezery.

  Další informace


  Jak probíhá přijímání studentů na Univerzitu Karlovu?

  Rád bych věděl, jak to funguje. Já se chci hlásit na filozofickou či pedagogickou fakultu.Zajímají je výsledky z dosavadního studia a nebo jen přijímačky?A dělají se pro každou fakultu a nebo jen na jednotlivé katedry? takže pokud chci studovat historii a archeologii stačí udělat přijímačky na ně a nebo se dělají zvlášť až po přijetí na fakultu?

  Další informace


  Jak probíhá práce v grafickém studiu?

  Zítra mám nastoupit na zkoušku do jednoho grafického studia, jako webdesignér. Do teď jsem dělal webdesign, jako vedlejší činnost na živnost, takže nevím, jak to probíhá ve studiu. Jak vypadá náplň dne, jaké nároky mají a jaké rozdíly jsou mezi práci na ŽL a v grafickém studiu (teď nemyslím, že pracuju pod někým), třeba jestli jsou v grafickém studiu obecně nejakě zaběhnuté zvyky nebo postupy atd. Otázka spíš pro grafiky, co dělají ve studiu.DOPLŇUJI:Nechci kontrétní odpověď/řešení. Spíš zkušenosti ostatních, je mi jasné, že v každém studiu to bude jiné, ale chci vědět obecně zkušenosti lidí, co ve studiu pracujíracovali.

  Další informace


 • Jak zastavit krvácení zubu?

  Ahoj, dnes mi trhali mléčný zub (dost velký, i s kořeny) a pořád to krvácí. Nemáte někdo radu, jak to zastavit?

  Další informace


  Jak se dá léčit zub, který nemám úplný, chybí mi totiž kousek a bolí to. Mám si ho nechat vytrhnout?

  Nech to na posouzení zubaře/ky, kousek zubu není problém domodelovat.-)

  Další informace


  Jak probíhá kontrola, při které se zjišťuje, jestli tělo obsahuje protilátky vůči tuberkulóze?

  Zdravím, chtěl bych se zeptat, jak probíhá kontrola, při které se zjišťuje, jestli tělo obsahuje protilátky vůči tuberkulóze. V blízké době mám jít na plicní, aby se zjistilo, jestli mé tělo obsahuje protilátky vůči tuberkulóze... Celkem se toho bojím, protože nemám vůbec v lásce nemocnice a prohlídky, tudíž bych se chtěl zeptat, jak by to mohlo probíhat. Děkuji

  Další informace


  Jak dlouho mě může bolet růst zubu moudrosti? To mě zase bude bolet měsíc, Že se ani normálně nenajím ?

  Michale, vo Vašom prípade sú to osmičky, nie zuby múdrosti.Deťom zuby rastú 5 rokov, tak sa pripravte.

  Další informace