• jak řešíte domácí hádky-já odcházím a za 10 minut je vše zase v pohodě - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: jak řešíte domácí hádky-já odcházím a za 10 minut je vše zase v pohodě. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - jak řešíte domácí hádky-já odcházím a za 10 minut je vše zase v pohodě

  • Jsem tu 5 minut a seznamuji se.Jako neregistrovaná jsem tu byla a četla,vím o co jde. A nejde mi o body.



    Další informace


    Jak nedávno vyšla ta zpráva, že Elon Musk plánuje cestování kamkoliv po zeměkouli do 50 minut, v kterém roce to má být?



    Další informace


    Když už je vše uděláno, všechno už je hotovo a vše už bylo řečeno, čeho bylo víc? Řečí nebo všeho ostatního?



    Další informace


  • Je možné, že mi zamrzla nafta, když se motor 5 minut po nastartování vypnul a už jsem nenastartoval?



    Další informace


  • Ušetři kondenzačni plynovy kotel spotřebu plynu jak uvaději vyrobci-když se co 6 minut zapina čerpadlo.Nemate zkušenost.



    Další informace


  • Da se stihnout přestup za 45 minut v Leonardo da Vinciho Řím - Fiumicino???



    Další informace


  • Zavřete oči, odcházím... Vzpomenete si, komu tato slova patří?

    Od 15. března 1983 odpočívá v hvězdném nebi - zavřel oči a odešel ... je spjatý s konverzačními komediemi. Znáte některé? Jeho krédo znělo: Smích je kořením života a dokud se člověk dovede smát, je živ. Až se začnou všichni lidé na sebe usmívat a přestanou si kopat jámy, pak bude na světě blaze .Máte také své životní krédo, jímž se řídíte a pomáhá vám, když se nedaří, jak se dařit má?Doplňuji:Krédo - (z lat. credo věřím) původně znamenalo vyznání víry, nejčastěji křesťanské. Dnes se užívá přeneseně - jako životní přesvědčení a zásady či určitá pravidla atd.Myslím si, že upřímný smích, je jakýmsi hormonem štěstí , tlumí bolest, umí navodit dobrou náladu.. Sice ne vždy smích vyřeší problémy, ale jistým způsobem změní na ně pohled, takže zbavuje člověka stresu, tím i prodlužuje život. Navíc je docela zdarma..I když úsměv trvá chvilku, přesto se na něj někdy vzpomíná celý život...Proto ať v popastných hlubinách mlhovin své duše nacházíme častěji upřímně se usmívající anděly než zlé a zatrpklé démony .... více diskuse

    Další informace


  • jak vrátit pc o 10 minut zpět???

    potřebuji to rychle a potřebuji v nastavení vrátit počítač o 10 minut zpětDoplňuji:ale nemyslím datum a čas ale suboury a složky vrátit o 10 minut

    Další informace


    Jakou frekvenci procesoru musím mít, aby mně notebook v pohodě rozjel hru Sniper Elite 4?

    Hledal jsem systémové požadavky na tuto hru, ale nenašel jsem.Chystám se koupit nový mininoťas a potřebuju, aby mně rozjel Elite 3,4 a další.

    Další informace


    Acer Aspire 5530 - po zapnutí nejdříve 20 minut černá obrazovka



    Další informace