• Jak rozpočítat elektřinu mezi dvě rodiny na jeden elektroměr? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak rozpočítat elektřinu mezi dvě rodiny na jeden elektroměr?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jak rozpočítat elektřinu mezi dvě rodiny na jeden elektroměr?

  • Co byste provedli škodolibému členovi rodiny, kdyby vám během spánku polil hlavu kýblem ledové vody a pak se začal smát?



    Další informace


  • Co způsobuje statickou elektřinu v bytě...



    Další informace


    4kvadrantní elektroměr a FVE



    Další informace


    Jak na elektromer?



    Další informace


    Jak mam vypocitat elektrinu?



    Další informace


  • Dáváte ochutnávat nebo ochutnáváte jiné jídlo, které má zrovna před sebou někdo z rodiny či přátel?

    Děláme to tak s přáteli. Když nevíme které jídla si objednat, protože všechny vypadají skvěle, tak si to objednáme a pak zkoušíme každý od každého.

    Další informace


  • Holíte si někdo sami doma hlavu holícím strojkem nebo vás někdo z rodiny stříhá? Jaké s tím máte zkušenosti?

    Prece jen dat dnes za bezne ostrihani na prst, jak si to nechavam a ani nepouzije strojek a chce 80Kc! Kde jsou ty casy kdy me i za ostrihani strojkem na 1cm nestalo vic jak 50Kc. Tak cim dal casteji premyslim zda-li nekoupit holici strojek na vlasy a neostrihat se sam. Slysel jsem jednu prihodu, kdy si nekdo spletl nastavec a prvni nabeh strojku sel az na kuzi. :) :) Tak si pak chte nechte musel vyholit hlavu do hola jako agent 47. :)Staci si vsak dat pozor ne? Byt si jisty spravnym nastavcem a holit se pred zrcadlem. Zajimalo by me vsak zda-li si nekdo zvladne vyholit sam i zadni cast hlavy nad krkem. To docela pochybuju. Nebo to jde?

    Další informace


  • Je normální, když 50letý člověk od rodiny staví sněhuláky a sněhové bunky, bobuje a sáňkuje a kašle na cizí předsudky?

    Jasně, proč by ne?Máš vidět, jak po mně lidi koukají, když se ve 45.letech proháním na koloběžce :D ..samozřejmě, že ne na dětské :) Co je špatného na tom, že má člověk radost ze života i v 50ti letech a dokáže to, tím co dělá, dát náležitě najevo?

    Další informace


    Je puštění rodiny s párem se dvěma dětmi přede mě dobrý skutek, nebo jsem se dopustil zla?

    Čekal jsem u doktora, kde platí: Kdo dřív přijde, ten dřív mele. (poznámka: To platí u pacientů, kteří byli objednáni na ten den, kdy se sejdou u toho lékaře.)Já jsem byl v čekárně první. O pár minut později tam přišli matka a otec se dvěma malými dětmi.Já jsem jim dovolil jít první, jelikož jsem věděl, že já mám daleko více času než oni a hlavně z důvodu, abych udělal dobrý skutek.Myslíte si, že jsem se dopustil dobrého skutku, udělal jsem hloupost, nebo jsem někoho přímo poškodil?poznámka: Moje asistentka si myslí, že jsem udělal dobrý skutek a můj psychiatr řekl, že přednost má V KAŽDÉM případě žena (rodinu tvořili dvě osoby něžného pohlaví), a to i ve frontě.

    Další informace


  • Lze přidat na jeden snímek dvě hudby u windows movie maker?



    Další informace