• Jak se bránit, když mi zaměstnavatel nechce vyplatit odstupné a mám na něj vůbec nárok? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak se bránit, když mi zaměstnavatel nechce vyplatit odstupné a mám na něj vůbec nárok?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jak se bránit, když mi zaměstnavatel nechce vyplatit odstupné a mám na něj vůbec nárok?

  • Od kolika Kč lze vyplatit peníze z Skliku?



    Další informace


  • Počítač vůbec nechce nic dělat



    Další informace


  • Ručitel má nárok na plnění od dlužníka ze zákona,pokud za něj splní závazek.Mám jít jako ručitel sepsat vše s právníkem?

    Chci tomu ženatému synovi pomoct,ale být i chráněna,vzhledem k mému věku-53let,když tu půjčku si berou na 20let.Moc se v tom ručitelství nevyznám,mám jít prosím za právníkem a s ním vše sepsat dřív,než synovi tu půjčku podepíši,nebo to můžu já dořešit dodatečně až po podepsání?

    Další informace


    Dobrý den,mám nárok na odstupné? Odcházím 26.12.2010 na mateřskou,zaměstnavatel v květnu 2011 stěhuje výrobu do Rumunska

    Samozřejmě, že máte, bez ohledu na to, zda budete na mateřské či ne. V případě, že pro vás zaměstnavatel nebude mít práci v současném místě výkonu práce, musí vám dát odstupné.Také by se ale mohlo stát, že vzhledem k té mateřské vám zaměstnavatel nedá nic s tím, že budete stále zaměstnancem. Pak se odstěhuje do Rumunska a už ho nikdy neuvidíte, budete mít však stále neukončený pracovní poměr a budete ho nahánět od čerta k ďáblu.V podstatě záleží na tom, jak je rozumný a jak chce mít věci v pořádku.

    Další informace


    S bývalím manželem máme každý ideální 1/2 bytu chci ho vyplatit.

    Někdo říka že cena bytu se bere ke dni nabití právní moci rozvodu jsem rozvedená 7 let a jiní zas aktuální cena bytu prosím o radu díky.

    Další informace


    Mám nárok od zaměstnavatele když jsem měla pracovní úraz a mám trvalé následky na nějaké odškodnění ?Děkuji

    Doplňuji:Ne to vím že při pracovním úraze mám na finanční odškodnění nárok,ale přšla jsem o malíček tak mám namysli jestli budu dostávat něco za trvalé následky

    Další informace


    Jak se bránit, když vám záměstnavatel dá výpověd za porušení hrubým způsobem pracovní kázně?

    Protože mi onemocněla dcera, byla jsem nucena vzít si paragraf. Asi za 4 dny měla proběhnout inventůra v prodejně kde pracuji a zaměstnavatel mně obvinil,že jsem to uělala úmyslně a dal mi výpověd´s hrubým porušením prac. kázně. Do výpovědi dále uvedl nedostatky z mé strany, které jsou nepravdivé. Jak se proti této výpovědi mohu bránit?

    Další informace


    Když někdo uzavře smlouvu o pracovní činnosti, musí za něj zaměstnavatel platit zdravotní pojištění, i když nepracuje?

    i když ho za celý měsíc nezavolal do práce na výpomoc, ale smlouvu s ním neukončil?

    Další informace


    Hradí za me úp zdrav. a soc.pojištění i když dostanu odstupné?a do kdy se zaregistrovat?

    pokud se registruji po týdnu, musím pak platit nějaké dny pojištění sama?

    Další informace


    Co se stane když se zaměstnavatel dozví že mám podmínku.Když mě přijali tak jsem byla bez trestu.je to práce strážný.

    Doplňuji:no právě to je to přiznat to nebo ne??

    Další informace