• Jak se dá vyvolat menstruace, aby byla dřív? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak se dá vyvolat menstruace, aby byla dřív?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak se dá vyvolat menstruace, aby byla dřív?

 • Menstruace po otěhotnění  Další informace


  Jak vyvolat ducha? doma  Další informace


 • Jak vyvolat klavesnici při hovoru u GT-B7722  Další informace


 • Nevíte, jak se jmenuje country písnička, ve které jsou slova - byla krásná, byla milá?

  Popř.zpěvák(ci).Děkuji

  Další informace


 • Nevíte, co byla (nebo je) Méšova stéla? Kde byla nalezena?

  Méšova stéla z černého čediče s nápisem ve starohebrejském písmu se nachází v pařížském Louvre.Nalezena byla v druhé polovině 19. století v Díbánu v Jordánsku. Získání stély od místních beduínů bylo velmi dobrodružné a stéla byla při tom málem zcela zničenaPředevším dokresluje pohledem z druhé strany SZ/starozákoní/ příběhy, boje a mocenskou situaci doby královské. Dává nám lépe porozumět ideologické řeči panovnických textů té doby, kterou hovoří i knihy Královské (zdůrazňování až zveličování vlastních vítězství, potlačování proher). Méšova stéla patří k základním artefaktům biblické archeologie vůbec.

  Další informace


  Nevíte někdo,jak se jmenoval ten futrál na ruce,jak dřív nosily dámy v zimě?

  Štuc(e)l, hezky česky rukávník, dříve oblíbená součást dámského oblečení na ochranu rukou před zimou. Nosil se i zavěšený na krku.

  Další informace


 • Vyšlo by draze vyvolat umělý déšť?

  Ty vedra a sucha jsou už neúnosné,za dva dny už u nás nebude čím zalévat záhonky.Vyšlo by tak draze vyvolat umělý déšť?Letadlo nemám.Snad by to šlo s tou bakterií.Co myslíte? a href"http://www.novinky.cz/koktejl/135493-v-americe-objevili-bakterie-prinasejici-dest.html" rel"nofollow" http://www.novinky.cz/ hellip /a a href"http://www.stoplusjednicka.cz/muz-ktery-porucil-desti-prvni-umely-dest-v-praze" rel"nofollow" http://www.stoplusjednicka.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Postinor a menstruace

  Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli tu některá z vás nemá zkušenosti s Postinorem 2. Použila jsem ho podle návodu.Měli jsme styk 4 dny po menstuaci ve vaně,přítel mi tvrdí,že se do mě neudělal, ale mám strach pouze z pre-ejakulátu, jelikož jsme nebyli nijak chráněni.Velká nezodpovědnost, já vím.Měla jsem dostat menzes,ale místo krve jen dost špiním.Máte s tím někdo takovou zkušenost? Je to normální?Dnes jsem si dělala ráno těhotenský test,vyšel negativní.Tak nevím zda se bát či nikoliv.

  Další informace


  Minulej mesic jsem dostala menstruace asi o dva nebo tri dny drive,a ted jsem je opet dostala ale asi o dva tejdny driv

  Menstruacni problemy

  Další informace


  Jak přesnou má partner představu o termínu menstruace své partnerky?

  Tak přesnou, jakou ona mu dovolí, aby měl.Jinak může odhadovat z frekvence intimních něžností (nebo obsahu odpadkového koše) )

  Další informace


 • Nevíte někdo kde se dají v Brně vyvolat fotky z klasického kinofilmu?

  Vyvolání fotek - Brno

  Další informace


 • Menstruace v TV - jak na to?

  Ahoj, dostala jsem první menstruaci a nevěděla jsem co v TV tak jsem si raději vzala omluvenku. Používám zatím jen vložky (ultra), z tampónů mám strach kvůli tomu TSS, abych ho nedostala - mamka ale tampony vůbec nepoužívá a tak nevím, jestli bych se jí na téma tampony mohla na něco zeptat . Když se ale do Těláku převlíkáme s holkama, mám strach, aby si nevšimly, že mám menstruaci a taky nevím, jestli se dá cvičit s vložkama nebo jestli je to hygienické. Takže se ptám :- Můžu cvičit i s vložkama?- Mám raději riskout ty tampony, i když mám strach z toho TSS?- Co dělat, aby si spolužačky nevšimly, že jsem TO dostala?- Mám se na tampony mamky zeptat, i když je nepoužívá a nemá s nima zkušenosti?- Jak tohle ,,DILEMA zvládáte Vy?Napište i třeba vaše historky, ať vím, co se může stát apod.Díky za všechny odpovědiJo a používáte na noc ty super velké vložky? Já teda používám ty normál a stačí mi

  Další informace


  Je růžový výtok, žaludeční nevolnost a točení hlavy známka velmi brzké menstruace?

  Prosím Vás, asi 2 měsíce mi rostou prsa a 2-3 roky mám výtok. Včera jsem se zaskočila, měla jsem růžový výtok. Dnes ale nic. Bolí mě břicho a je mi zle od žaludku a točí se mi hlava... V noci včera jsem měla křeče v podbříšku, dnes nic. Myslíte, že by to mohlo zítra přijít? Díky )

  Další informace


  Je pravda, že tampony zkracují délku menstruace?

  Gynekoložka tvrdí, že ženy udávají zkrácení menstruace o půl až jeden den. :-)) a href"http://zena-in.cz/clanekouzivani-tamponu-co-si-mysli-odbornik" rel"nofollow" http://zena-in.cz/ hellip /a

  Další informace


  Je mozne, ze se mi oddalila menstruace, kdyz jsem pila 4dny predtim vodu s citronem?

  Já zkušenosti nemám, ale na stránce doktorka.cz píší uživatelky, že je možné tímto způsobem oddálit menstruaci. Samozřejmě závisí na množství citronu. U každé dívky či ženy tato terapie jinak zabírá.

  Další informace


  Jaký prášky na zpoždění menstruace?

  Antikoncepci neužívám,tak chci zvolit nějaké jiné prášky,a jaké???A jsou všechny na předpis od lékaře?

  Další informace


  Jak vyvolat průjem?

  Jak vyvolat průjem ? kromě projímadla a nákých prášku.

  Další informace


  Jak se dá vyvolat menstruace, aby byla dřív?

  psssst...tady se menstruační otázky mažou !

  Další informace


  Dá se urychlit příchod menstruace?

  Zdravím,máme jet na dovolenou a mě na tu dobu zrovna vychází menzes. Nemůžu dělat něco, čím urychlím, ať přijde dříve než má? Děkuji.

  Další informace


  Co může být příčina křečí v podbřišku, časté menstruace, velké únavy a pálení při čurání? Mám jít na gynekologii dříve?

  Dobry vecer, uz pres 2 mesice me trapi casta menstruace (co cca 14 dnu) a neustala unava. Dnes me to zacalo bolet, stipat pri curani a asi hodinu mam krece v podbrisku po celem. Ke gynekologovi jsem objednana 5.1.2017, ale bojim se, jestli bych nemela jit radeji na pohotovost drive. Co by to vse mohlo byt? Dekuji

  Další informace