• jak se donutit dělat činnost která mě nebaví? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: jak se donutit dělat činnost která mě nebaví?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - jak se donutit dělat činnost která mě nebaví?

  • Jak by šlo donutit školy, aby připravovali kvalitní absolventy pro dobrou uplatnitelnosti na trhu práce ?



    Další informace


    Už mě nic nebaví - nápad na aktivitu?



    Další informace


  • Jaké jsou nejlepší vodovodní baterie? Už mě to nebaví pořád měnit..díky



    Další informace


    Jak donutit ex manzela platit inkaso



    Další informace


  • Jak donutit cestovku vrátit peníze po zrušení zájezdu z jejich strany ?



    Další informace


  • Jak má OSVČ vyřešit účtování práce u zákazníka a druhého pracovníka na vedlejší činnost?



    Další informace


    Co je soustavná činnost, dle živnostenského zákona?

    Zákon jen říká: Živností je soustavná činnost provozovaná samostatně, vlastním jménem, na vlastní odpovědnost, za účelem dosažení zisku a za podmínek stanovených tímto zákonem. Je to soustavná činnost, když mám e-shop a prodám 2 kusy zboží za měsíc ?

    Další informace


    Když jsem zaměstaný a zároveň jako vedlejší činnost OSVČ, musím platit klasicky zdravotní a sociální? ...

    .. Platí je za mě zaměstananec a platit bych si měl navíc něco jen tehdy až vydělám něco za první rok jako OSVČ a z toho pak mi bude vypočítaná nějaký dávka další menší, mě ovšem přišel papír ze sociálky z platebními údaji a plnou částkou za sociální pojištění. DěkujiDoplňuji:Po prvním roce budu doplácet tedy za celý rok ale kolik to může být. Dřív jsem byl jsen OSVČ a platil sem si sociální a zdravotní dohromady asi 3300,-, ted to za mě platí zaměstnavatel tak nechápu proč si pak musím platit další Soc. a zdravo a v případě že jo, tak to přece nemůže činit žádný velký sumy, nevím co by to pak mělo za smysl.

    Další informace


  • chtěla bych se zbavit akné pomocí laseru je to v mém věku možné ? (14) mám ho už 4 roky a už mě to nebaví =(

    Pár informací naleznete zde a href"http://ona.idnes.cz/laserem-proti-akne-jedine-osetreni-vetsinou-nepomuze-pfm-/krasa.aspx?cA110201_203344_krasa_ves" rel"nofollow" http://ona.idnes.cz/ hellip /a

    Další informace


  • Co znamená výraz : radikovaný hostinec........to,že hostinaská činnost je vázána k danému objektu

    Podle Akademického slovníku cizích slov má slovo radikovaný původ ve starém obchodním právu. Výklad slova je: vázaný na držbu nemovitosti.Ještě jsem našel podrobnější vysvětlení - Právo vařit pivo se stalo uznanou výsadou měšťanů staroměstských, neboť bylo přičleněno k právu sídelnímu, stejně jako možnost zarazit zde šenk , čili čepovat pivo. Zvláštností byla instituce hospod radikovaných , to jest takových, jejichž výsady byly přičleněny k vlastnictví domu a zapsány do pozemkových knih.

    Další informace