• Jak se dostat k práci u silnic, technických služeb, staveb? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak se dostat k práci u silnic, technických služeb, staveb?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jak se dostat k práci u silnic, technických služeb, staveb?

  • Věříte léčitelům, homeopatům, bylinkářkám? Využili jste jejich služeb? S jakým výsledkem?



    Další informace


    Stromy smrti u silnic



    Další informace


    Česká pošta nedostala od ČTÚ licenci na poskytování poštovních služeb na dalších 5 let (od r. 2018). Co vy na to?



    Další informace


    Jak chápete vy, práci učitelů ?



    Další informace


    Proč smí zaměstnavatel dávat uchazeči o práci falešné naděje, že práci dostane ? Není to trestný čin podvodu ?



    Další informace


    Snížila se cena výrobků a služeb z důvodu levnějších PHM ?



    Další informace


  • Řidičák kontrolujou policajti u silnic. Kdo kontroluje pilotní průkaz?



    Další informace


    K čemu je bílá polokoule na střeše aut různých bezpečnostních služeb?



    Další informace


  • Jak jste spokojeni s prací městské policie?

    Myšlenka dobrá, ale výsledek?Je to zase další výmysl kmotrů, jak si obecní peníze protočit do kapsy.Strážníka člověk na ulici neuvidí, mp je jen ůřednický monstrum,noční směny prospěji.Doporučuji zrušit.Jejich jedinou náplní je šikana bezdomovců.

    Další informace


    Ma smysl dnesni demonstrace zemedelcu blokovanim silnic?

    Nemá smysl a nebude mít žádnou praktickou odezvu ve vyšších kruzích akorát nas... prostě- roztrpčí ostatní uživatele silnic a dálnic.Už takhle je to katastrofa dostat se v běžném provozu z bodu A do bodu B, o stavu komunikací nemluvě.Pokud hnojmeni ale chtějí protestovat,je to legitimní a čekám,kdy vyrazí něco blokovat např.nespokojení historikové.Žiji mezi pěstiteli a farmáři a většina z nich nevyužívá tzv.zelenou naftu.A o dotace žádá malokterý z nich,Je s tím prý tolik úřadu,papírování a,nařízení a omezení,že jim to za ten pakatel ani nestojí a raději si na svém hospodaří po svém...:D

    Další informace