• Jak se jmenoval český básník, který dne 12. 11. xxxx spáchal sebevraždu? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak se jmenoval český básník, který dne 12. 11. xxxx spáchal sebevraždu?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jak se jmenoval český básník, který dne 12. 11. xxxx spáchal sebevraždu?

  • Není divné že se nikdo z pánů poslanců nepozastavil nad tím, že si ten pán vybral pro sebevraždu zrovna posl. sněmovnu?



    Další informace


  • Jak se jmenoval film



    Další informace


  • Jak jse jmenoval hlavní herec z filmu : zvířecí detektiv ??

    Jim Carrey a href"http://www.csfd.cz/herec/322-jim-carrey/" rel"nofollow" http://www.csfd.cz/ hellip /a

    Další informace


    Jak se jmenoval Krausův pořad?

    Delal ho jeste pred Uvolnete se, prosim. V mensim studiu. Zval si prevazne politiky. Mel asistentku Baru, takovou hezkou blondynu, furt si z ni delal srandu. Vzpomene si nekdo na nazev? A je to nekde na netu?

    Další informace


    jak se jmenoval seriál na jetixu vysílaný zhruba v roce 2006,byl tam komix který určil budoucnost .

    Dark oracle ( temná věštba) ? (:

    Další informace


    Jak se jmenoval americký operetní skladatel českého původu?

    Dnešní jubilant.Jak se jmenovala asi nejznámější skladba z filmu,natočeného podle jeho operety Svatojánská muška?

    Další informace


  • Jak se jmenoval člověk, který ve středověkých městech vybíral peníze od stánkařů?

    Jak se jmenoval člověk, který ve středověkých městech vybíral peníze od stánkařů, aby mohli stánek postavit a prodávat.

    Další informace


    Jak se jmenuje dokument, který v schválila OSN dne 10. 12. xxxx jako reakci na 2. světovou válku?

    Jak se k tomuto dokumentu v době přijetí postavila naše republika? DOdržoval se u nás tento dokument?

    Další informace


    Básník tím chtěl říci...

    Ve škole nám učitelka češtiny u některých děl vysvětlovala co tím chtěl básník říci. Jak si může být stoprocentně jistá, že ví co přesně tím chtěl autor díla říct? To oni k tomu ti autoři připisovali nějaké poznámky, vysvětlivky nebo jak teda, ty díla jsou přece stovky, někdy i tisíce let stará a češtinářka nám přesto přesvědčeně tvrdí (teď si vymyslím příklad): ta žába představuje nevolníka a bota před kterou utíká představuje královskou moc . Jak to ti učitelé teda ví, to jim řekli jejich učitelé a před nimi to jim zase řekli ti jejich? Jak ví že tou žábou která uskakuje před botou, prostě básník nemyslel jenom obyčejnou žábu uskakující před normální holinkou?

    Další informace


    Jak se díváte na český zbrojní průmysl, který vyváží s úspěchem do ciziny zbraně a munici, která zabíjí i nevinné lidi ?

    V tom případě souhlasíte s tím, aby ve východní Evropě byly umístěny ze zámoří zbraně? No a co, hlavně že amíci budou mít práci!P.S. Nesouhlasím s vámi!

    Další informace