• Jak se jmenoval tento film/hra? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak se jmenoval tento film/hra?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jak se jmenoval tento film/hra?

  • Prý u nás existoval rybník větší než Rožmberk ale zanikl. Jak se jmenoval?



    Další informace


  • Jak se jmenoval ten, kdo objevil Mexiko - Hernando Cortéz, Hernand Cortés, nebo Hernán Cortés?



    Další informace


  • PRO PAMĚTNÍKY: Jak se jmenoval seriál, o kterém se bavili Horníček se Sovákem v televizním Silvestru z roku 1979?

    Cituji s informacemi které by vám mohly pomoct ve vzpomenutí si:Horníček: ..nebo člověče ten seriál o tom, jak zapochyboval.Sovák: to jsem nevidělHorníkček: ale jo viděl, ten předtím nezapochyboval a dostal infarkt a on si myslel že každej kdo nezapochybuje dostane infarkt, tak radči zapochybovalSovák: tak řekni mi prosímtě, kdo v tom hrálHorníček: to je jedno kdo v tom hrál, o to taky nešloSovák: tak o co šloHorníček: o radiátorySovák: jo to byl nervák, tam se zhroutil ten ředitel..Horníček no no no..Sovák: jak sháněl ty ventily..Horníček: takže si vzpomínáš?Sovák: no jak pak by ne, je to 40 let a podívej..husí kůžeTušíte někdo z vás pamětníků, o jakým seriálu se to bavili?Doplňuji:Bohemica: ne ne :) oni o tom mluvili v jedný scénce, kde imitovali že jsou v budoucnosti, rok 2020 a oslavovali spuštění 25. kanálu české televize, protože před těmi 40ti lety měla televize jen dva kanály..taky tam mluvili o tom, jak skvělý filmy česká televize vysílala na obou dvou kanálech, že prej v tý době ČT vysílala tak skvělý pořady, že si hodně lidí v 70. letech kupovali dvě televize, aby jim nic neuteklo, a jmenovali tam právě tyhle seriály :)) takže hádám že to byl seriál natočený mezi léty 1970-1978 a že byl velice oblíbený

    Další informace


    Jak se jmenoval film? I v originále.

    Hral tam Klaus Kinski a bylo to nekde v horach,kde pretahovali pres hreben velkou lod.

    Další informace


    Jak se jmenoval film o jistém detektivovi ?

    Zdravím asi před rokem jsem viděl jistý film o detektivovy který odhadnul hne dpřičinu smrti a byl hrozně opratrný nevím jestli si vzpomnám dobře, ale hrál ho asi Ben Stiler prostě ten detektiv se sprchvoal přivázanej lanem a na protiskluzové desce aby nespadl při sprchování protože by se zabil teda si to myslel

    Další informace


    Jak se jmenoval film..?

    Jak se jmenoval ten film ve kterém je takový upír myslí že ho hraje Johny Depp a probudí se ve 21.století a žije u takové rodiny..

    Další informace


    Jak se jmenoval film a kdo ho natocil.

    Byl z sedesatych let minuleho stoleti a byl pro deti a o detech,ktere pripluly na ruznych jednoduchych plavidlech na ostrov a stale poslouchaly nejake musle.Vice si nepamatuji.Jedno dite dokonce plulo po mori na zidli a myslim,ze se tam ani dospeli nevyskytovali.

    Další informace


    Nevíte náhodou někdo, jak se jmenoval pořad pro děti s Pavlem Novým, kde varoval děti, aby si dávaly pozor na cizí lidi?

    Doplňuji:No tak i dospělé, ale jak se jmenoval, herdek!

    Další informace


    jak se jmenoval seriál na jetixu vysílaný zhruba v roce 2006,byl tam komix který určil budoucnost .

    Dark oracle ( temná věštba) ? (:

    Další informace


    Jak se jmenoval díl, jak s Simpsonovi stárli?

    Děkuji....Doplňuji:Prostě Simpsonovi stárli :D Lisa měla dceru,Bart měl dva syny a Maggie měla také dítě(teď nevím jestli to byla holka nebo kluk).Maggie byla rockovou hvězdou,Doba byla meoderní ( létající auta atd...) Byl to celý díl. Díky za odpovědi :-)

    Další informace