• Jak se jmenovala skladba od Bacha v 1. díle českého seriálu Taková normální rodinka (1971)? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak se jmenovala skladba od Bacha v 1. díle českého seriálu Taková normální rodinka (1971)?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jak se jmenovala skladba od Bacha v 1. díle českého seriálu Taková normální rodinka (1971)?

  • Jak se jmenovala tahle hra?



    Další informace


    v čase 0:30 hraje skladba, neco mi ríka ale nemuzu si vzpomet.Netušíte jak by se skladba mohla jmenovat?Díky



    Další informace


    jak se jmenovala ta písnička v hoggyho videu všeho-challenge? https://www.youtube.com/watch? v=I77xysFxNeM



    Další informace


  • V kterém díle se zpívala tato písnička?

    Hledám epizodu ze seriálu Allo allo , kde postava Madam Edit (Carmen Silvera) zpíva píseň a lidé z kavárny utíkají našel jsem jen anglickou verzi. a href"https://www.youtube.com/watch?v9r-mzM_DibQ" rel"nofollow" https://www.youtube.com/ hellip /a Jaká je to epizoda ?.

    Další informace


    Jak se jmenovala ta komedie, kde táta v 60 letech vybudoval bunkr, pak mu na dům spadlo letasdlo a on tam byl 30 let

    Doplňuji:potom poslal na povrch syna a ten zjistil že se žádná nukleární válka nekonala... Hm?... jak se to jmenuje???

    Další informace


    jak se jmenovala kreslená pohádka s malým býčkem a želvou? bylo více dílů. Děkuji

    byla animovaná a byly to zvířata z farmy...býček chodil po dvou nohách...na víc si bohužel nevzpomenu

    Další informace


    Jak se jmenuje písnička v posledním díle 15. série Simpsonových (Válka s molochem)?

    Hraje ve vzpomínce Seymoura Skinnera, kde Seymour vzpomíná na svoji kariéru ve Vietnamu. Tam tiskne ve stanu inzerát na prodej židle, když ho přepadnou příslušníci vietkongu.

    Další informace


    Jak se jmenuje herečka, jež ve čtvrtém díle Mordparty hrála realitní makléřku?

    Nataša Burger

    Další informace


    V jakém díle Comebacku je Tomášův starý počítač?

    Dobrý den, chci se zeptat, v jakém díle se objevil takový hodně starý počítač, se kterým se chlubí u Marcelky a jsou spolu za pultem v obchodě. Pamatuju si, že říkal něco ve smyslu No, než to urovná, mezitím si udělám kávu nebo něco v tom smyslu. Počítač byl hrozně pomalý :D děkuju

    Další informace


    Jak se jmenovala písnička ze seriálu polda z marsu.

    Jak se jmenovala písnička ze seriálu polda z marsu na prima cool. Písnička byla na konci dnešního dílu s tim zpěvákem. Pls pomozte xD

    Další informace