• Jak se má správně a efektivně držet i vícedenní půst, aby prospěl a neuškodil a jaké s tím máte zkušenosti? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak se má správně a efektivně držet i vícedenní půst, aby prospěl a neuškodil a jaké s tím máte zkušenosti?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jak se má správně a efektivně držet i vícedenní půst, aby prospěl a neuškodil a jaké s tím máte zkušenosti?

  • měli jste už někdy někdo air-brush tetování , jaké s tím máte zkušenosti? děkuji za odpověď



    Další informace


  • Bude držet můj mobil v držáku do auta ?



    Další informace


  • Bohemia Energy - jaké máte vlastní zkušenosti ?



    Další informace


  • Dá se věřit cestovním kancelářím? Chci vycestovat, jaké máte zkušenosti?



    Další informace


  • Jak dlouho musim držet akcie, abych dostal dividendu?



    Další informace


  • Jak dlouho vydrží čerstvá šlehačka držet tvar na dezertu?

    Například rakvička. Jestliže koupím čerstvou a bude v lednici udrží si tvar jeden den+

    Další informace


    Jak se naučit držet jídelní hůlky pro sushi?

    Párkrát jsem to zkoušel, ale hůlky se mně rozpadaly , nebyl jsem schopen jimi nic stabilně uchopit. Existuje nějaký návod pro méně šikovné lidi jako jsem já?

    Další informace


    Máte s tím nějaké zkušenosti ?!

    Po výrobě klobásek mi zbylo několik metrů vepřových střev. Sice jsou nasoleny, ale nic netrvá věčně. Někde jsem četl, že střeva lze zamrazit a znovu použít, ale mám obavu, že se střeva nějakým způsobem poškodí a nebudou už vhodná k dalšímu použití. Máte jiný názor ?Doplňuji:mowla, já psal, že jsou nasoleny,ale dám na Tebe. Rok v mrazáku nevydrží, protože je do dvou měsíců zpracuji. Dík za radu.

    Další informace


    Dostal jsem placatku. Jak ji mám správně čistit a jak efektivně nalévat alkohol?

    Potřebuješ návod?

    Další informace


  • Musí se ve velikonočním oktávu držet páteční půst?

    Středa a pátek jsou postní dny, ale svátky tento předpis ruší. Myslím, že jsem kdysi někde četl, že týden začínající velikonočním pondělím je od tohoto postu dispens, stejně jako o svátcích, nevíte o tom někdo něco bližšího?

    Další informace