• Jak se mám zbavit...?? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak se mám zbavit...??. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jak se mám zbavit...??

  • Jak se zbavit otázky Jak se zbavit kopřiv????



    Další informace


  • Jak se co nejlepe zbavit rzi



    Další informace


  • Jak se zbavit zeleného povlaku na hlíně ve skleníku - mám tam rajčata a papriky. Co může být příčinou?



    Další informace


    Jak se mam zbavit smradu v bytě?



    Další informace


  • Afty- jak se jich zbavit



    Další informace


  • Jak se lze zbavit červenání?

    Jsem docela stydlivý hoch a někdy když na mě někdo promluví tak mi z ničeho nic zčervenají usi... Tenhle a minulý týden se to děje nejvíce a mně to přijde strašně trapné ....vím že věkem to vymizí ale já bych to chtěl rozdrtit co nejdříve děkuji

    Další informace


  • Jak se mám zbavit toho, že mi karma vrací hříchy z minulého života?

    mohla bych se nějak omluvit karmě za svoje hříchy z minulého života, případně přítomného?

    Další informace


    Dobry den mam takovej dotaz nemuzu se zbavit myslenky

    porad dokola si v hlave rozebiram myslenku v hlave,pred 5 rokama jsem se porval v hospode prijeli tam policajti a jen me zkontrolovali a odjeli,nic vic...jenze ja si porad rikam co se jeste muze stat zda me muzou obvinit po tak dlouhe dobe...atd rikam si ze kdyby to chteli tak ze by me sebrali rovnou ten den....a neaz po tak dlouhedobe.Mam pritelkyni ktera je tehotna cekame dite a me myslenky se stupnuji co by ta policie jestemohla udelat...kazdy rika ze uz nic ze uzby to resili tenkrat tak nevim...diky za odpovedi krasny den

    Další informace


    Dobrý den mám nárok na přízpěk na uhlí sem na pracáku a na sociálce mam na bydlení a životní min.mám nárok na přízpěvek?

    Dobrý den zajímalo bi mě zda mám nárok na příspěvek na uhlí jsem na socialce a na pracáku mam přízpěvek na bydlení a životní minimum mam eště nárok na přízpěk na uhlí děkuji za odpověď.

    Další informace


  • ahoj,mám problém.mám ve třídě dvě dobré kamarádky,které se však mezi sebou nesnáší.chci se bavit s oběma.co mám dělat?

    kámošky se nesnáší

    Další informace