• Jak se na pracaku dozvi, ze jsem podepsala nejakou dohodu (v ramci brigady)? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak se na pracaku dozvi, ze jsem podepsala nejakou dohodu (v ramci brigady)?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak se na pracaku dozvi, ze jsem podepsala nejakou dohodu (v ramci brigady)?

 • Osobně nesouhlasím se zavádění cenzury na internetu v rámci boje proti hazardu tak jak to nyní plánuje vláda.  Další informace


  Od kolikati let jsou brigady?  Další informace


  Konec roku - bilance. Jak si představujete budoucnost Odpovědí? V rámci let.  Další informace


  Jak se bránit při zneužití plné moci kterou podepsala babička?  Další informace


 • Jak napsat dohodu o provozovaní auta?  Další informace


 • Na co mam narok jako tehotna na pracaku?  Další informace


  Jak probíhá přestup z letadla do letadla v rámci schengenského prostoru?  Další informace


  Dan z prijmu z brigady?  Další informace


 • Od kolika let lze chodit na brigady  Další informace


 • Započítávají se brigády při zvýšení výživného u zletilého dítěte?

  V zásadě ano, míra započtení je na úvaze soudu. Pokud je oprávněným zletilé dítě, je nutné k těmto příjmům přihlížet. Oprávněný tím zároveň prokazuje svoji schopnost se sám živit, byť jen částečně. Jen pro úplnost uvádím, že v případě zletilého dítěte je spravedlivé požadovat výživné od obou rodičů, ne jen od jednoho z nich (zpravidla od toho, který hradil výživné před dosažením zletilosti).

  Další informace


  Ve kterém zákoně a paragrafu najdu přesný popis práce, včetně platové třídy, té ženské na pracáku?  Další informace


  Udělala jsem chybu, že jsem podepsala kupní smlouvu jako první z účastníků?

  Dnes jsem podepsala kupní smlouvu na prodej našeho domu. JENŽE. Mají tam být tři ověřené podpisy - můj, kupujícího a myslim advokáta. Prišla jsem jako první, podepsala jako jediná s tím, že kupující podepíše také dnes, ale odpoledne. JENŽE - já tím pádem nemám nic v rukou, protože jsem podepsala jen já, tudíž mi kupní smlouvu nemůže makléř dát. Mám jen návrh kupní smlouvy bez podpisů v mejlu a u sebe podepsanou rezervační smlouvu. Je to v pořádku, nebo je to chyba?DRAPE, NO, PRÁVĚ ŽE MŮJ PODPIS JSME OVĚŘIT NECHALI.

  Další informace


  Pokud je někdo na pracáku, může mít smlouvu o dílo?

  ad quentos, odkaz věcně platí, ale početně je současná min. mzda 8000,-Kč, čili polovina činí 4 000,-Kč. Pro rok 2012 min. mzda zůstává, roční limit pro dohody se zvyšuje ze 150 hod. na 300hod./rok.Drap snaživě, ale těsně vedle - podpora se snižuje jen o deklarovaný přivýdělek převyšující oněch 4000,-Kč/ měsíc, do této výše zůstává podpora zachována.

  Další informace


  Jak na pozemky koupené v rámci SVJ ?

  Město mám nabídlo k odkupu pozemek za minimální částku t.j.3,- za metr.Vlastníci odsouhlasili nákup a platbu dělit poměrově, nehledě v velikosti bytu.Tak se i stalo.Jenže problém je v tom, že z dřívějších dob si každý zabral zahrádku( pozemek), ze které nic neplatil, postavili se chatky, zahradní domky atd...před 2 lety se to koupilo, nikdo nechce pohnout s plotem a udělat spravedlivý poměr.Už rezignuji na funkci předsedy SVJ,nevím si rady jak to řešit.Vím, ale nechci to hnát do krajností..prosím o názor a radu.

  Další informace


  Dve brigády naraz  Další informace


  28.2.2011 ukončím prac. poměr na dohodu,mám nárok na soc.dávku,jestliže se ihned poté přihlásím na ÚP? Děkuji

  ZPŮSOB ukončení pracovního poměru (ve vašem případě dohodou ) nemá vliv na to zda máte či nemáte NÁROK na podporu, ale má vliv na její VÝŠI, jak správně uvádí uživatel Radak.Podmínky pro ZAŘAZENÍ do evidenci uchazečů o zaměstnání se nezměnily. -p.s.předpokládám, že sociální dávkou máte v tomto případě na mysli PODPORU V NEZAMĚSTNANOSTI :-)

  Další informace


 • Roznášení letáků - můžu si u ne dobře placené brigády vydělat?

  Dobrý den,nemám s brigádou žádné zkušenosti, ale vím, že to moc nevynáší. Máte nějaké zkušenosti? Co můžete poradit?Doplňuji:Je to roznášení po autech. Letáky se můžou umísťovat pouze na auta. To jsem zapomněl zmínit.

  Další informace


  Mám nést do nové práce ZL, pokud jej mám jen z dvouměsíční brigády a jinak jsem na úřadě práce?

  Pochopila jsem, že ne a že spíš jim bude k užitku potvrzení o evidenci na úřadě, ale raději se ptám...Doplňuji:gecco - to jsem se dočetla na nějaké diskuzi, sama nevím...a pokud mám ještě jednu brigádu, kam budu chodit o vikendech a za pár týdnů ji ukončím, ZL už v té nové práci nebude potřeba dodatečně dodávat, že...jen z té, kterou jsem ukončila před nástupem?...raději se ptám, ikdyž jde o hloupou otázku...

  Další informace


  Jaké brigády můžu sehnat, když je mi 15-18 let ??

  No, brigády u nějakých firem seženeš brigády do 6-hodin nějaké nenáročné práce, roznášení letáků, rovnání zboží atd. Nebo tě může zaměstnat konkrétní osoba (doučování, uklízení atd.). Zavolej třeba do Lídlu a tam tě zaměstnají, platijú tam dobře.PS: Jen blb nazývá ostatní blby.

  Další informace


  Brigády - Brno

  Dobrý den, nevíte o nějakých brigádách v Brně nebo v jeho okolí? Buď po škole nebo o víkendech. Je mi patnáct a potřeboval bych nějaké peníze. Díky za odpovědi.

  Další informace