• jak se nazývá člověk,který upravuje překlad knih? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: jak se nazývá člověk,který upravuje překlad knih?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - jak se nazývá člověk,který upravuje překlad knih?

 • Program na psaní knih

  Odhad ceny knih

  Jaký program na čtení e-knih v PDF?

 • Jak a kde se daji stahnout knihy do el.ctecky knih?

  Co si myslíte o čtečkách e-knih?

 • Proč se lidská bestialita nazývá hyenismem když vinen svými zločiny je pouze člověk ?
  Je člověk tak zhusen lidským chováním kterého často nejsou zvířata ani schopná, že se neodváží pojmenovat je v lidském měřítku a raději zamíří do zvířecí říše ? Nebylo by příkladnější pojmenování člověkonismus - lidskonismus ? Děkuji za vaše názory.P.S. Sama výraz hyenismus nepoužívám.
  Poradíte jak se zbavit hromadění knih?
  Rád čtu a uvítal jsem skutečnost, že jsou u nás ve městě volné biblioboxy. Když jedu vlakem, tak na nádraží mají také bibliobox. No a v čem je problém, několikrát do týdne si chodím biblioboxy prohlížet, a vždy si něco vyberu. Ale spíš beru než vracím a proto se mi doma hromadí knihy. Jistě, mohu si říct, že dokud si nepřečtu všechny knihy nevrátím je, neměl bych si vzít další. Ale to jsou jen moje sliby sobě samému a když vidím vhodnou knihu, musím ji mít. Tady je asi každá rada drahá, že? Nechodit tam, nebrat knihy a pod. Děkuji.
  Nevíte někdo jak se nazývá seznam přání (snů), které člověk chce stihnout než umře?
  Začíná to na B..... list
  Jaký hrozí postih za ofocování stránek knih v knihkupectví?
  Přísahám, nejde o mě. Snažím se to někomu rozmluvit.
  Jak se jmenoval soubor knih, v němž jsou zachycena Sibylina proroctví, a znáte některá, jež se splnila?
  Ve zdroji máš všechny její proroctví a na YouTube jich určitě také najdeš požehnaně. Jinak těšit se asi můžeme na 2012 :) - podle Sibyli
 • Musí mít prodavačka v knihkupectví v hlavě načtěné knižní obsahy všech knih titulů na skladě,v regálech určené k prodeji
  Michale, Ty jako znalec počítačové techniky bys mohl vědět, že i v oblasti literatury jde využívat tuto vymoženost. Dnes se Ti prodavač v knihkupectví mrkne do počítače, zda má dotyčnou knihu na prodejně nebo na skladě a řekne Ti o ní i o autorovi spoustu zajímavostí a stručný obsah. Také Ti je schopen říci, zda se dotyčný titul chystá k případnému dotisku a spoustu dalších informací.
 • Nevíte o nějaké stránce kde jsou obsahy z knih
  Tak třeba tady : a href"http://www.ctenarsky-denik.cz/" rel"nofollow" http://www.ctenarsky-denik.cz/ /a
 • Jak se nazývá oceánský proud, který způsobuje, že v Evropě žije severněji více lidí než v Severní Americe?
  golfský )
 • Pouštíte si ke čtení knih hudbu, nebo by vás to rušilo?
  Někdy. Jak ke které knize. U některých se to dá, u jiných ne...
  Nevíte, přes co se toto upravuje? (viz odkaz)
  a href"http://mar-de-grises.tumblr.com/image/124983873646" rel"nofollow" http://mar-de-grises.tumblr.co m/ hellip /a
  Kolik knih World Of Warcraft vyšlo?
  Všiml jsem si že existují knihy ze ságy World of Warcraft... Kolik jich vyšlo a jak jsou seřazeny od nejmladší po nejstarší ? ... Děkuji! :-)
 • Kde se dá stáhnout seznam knih ke státní maturitě?
  Dobrý den, sice jsem letos úspěšně odmaturovala a státní maturity se mně již týkat nebudou, ovšem na škole jsme mšli mnoho knih, na které jsem v té době neměla čas a teď bych si je chtěla přečíst (jedná se především o starověkou a středověkou literaturu). Sice mám seznam knih, které naše gymnázium dalo i nám, ale původní seznam má mít 800 knih a o ten stojím. Nevíte kde by se dal stáhnout? Někde zveřejněný být musí :(Doplňuji:seznam má mít 800 knih....děkuju za odkaz, ale tohle mi jako kompletní seznam nepřijde...
 • Jak se nazývá porucha, při které si člověk vykládá všechno co nejvíce negativně?
  Mám na mysli člověka, kterého někdo pochválí nebo mu řekne zdravou kritiku a on se rozlobí nebo to bere jako urážku. Nebo se mu řekne nějaká pozitivní myšlenka a on ji chápe tak, že na ní není nic dobrého. Dále postižený jedinec dělá z pozitivních vlastností ty negativní. Prostě na všem hledá zlo.
  Jak se nazývá lékařský obor, který se zabývá zakřivením zad?
  zadologie?
 • Odstranění nápisů a oprava částečně odlepené vazby knih