• jak se nazývá teplotní pás s krajinami, ve kterých daří nejen olivovníkům, ale i pomerančovníkům a citroníkům? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: jak se nazývá teplotní pás s krajinami, ve kterých daří nejen olivovníkům, ale i pomerančovníkům a citroníkům?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - jak se nazývá teplotní pás s krajinami, ve kterých daří nejen olivovníkům, ale i pomerančovníkům a citroníkům?

 • Nejen pro důchodce...  Další informace


 • Otázka pro ty asi dříve narozené,ale nejen pro ně.  Další informace


  Dá se v zahradním jezírku chovat jeseter, nebo se mu daří jen v tekoucí nestojaté vodě ?  Další informace


 • Je biometrický pas to samé co cestovní pas?  Další informace


  Jak je to se slevami ve vlaku, Stačí pas...  Další informace


 • Musíme šetřit, šlyšíme ze všech stran, jsou ale i věci, na kterých bychom šeřit neměli!

  Jsou ovšem i věci, u kterých se šetření může ve svém důsledku velice prodražit. Víte které o jsou??Doplňuji:Mám tam několik chyb, snad to rozluštíte, omlouvám se :o)

  Další informace


 • Když kupovaný mletý mák necháme zalít vroucí vodou, uvolní se nejen živiny, ale i drogy?

  Jako doplněk stravy, ale aby si člověk neuškodil.

  Další informace


 • Proč mají detektivní příběhy z minulosti neopakovatelné kouzlo nejen pro čtenáře, ale i pro diváky?

  Otázka mě napadla v souvislosti s tím, že se V TV pravidelně opakují starší detektivní seriály, v současnosti např. Hercule Poirot a poručík Columbo.Kdyby se tito dva pánové potkali, který by byl podle vás lepší? Uvažují, než začnou myslet? Nebo myslí, než začnou uvažovat? Sice kdyby jsou chyby, ale ...Columbo, který vypadá skoro jako bezdomovec a nedává svou genialitu najevo, nebo Poirot, elegán, jenž prohlašuje, že je nejlepší.?Děkuji.

  Další informace


  Kdo otevřel Pandořinu skříňku, že se děje to, co se děje v současnosti, nejen v Evropě?

  Souhra okolností. V minulosti svět také nebyl klidný. Lidí je na světě hodně a každý (jedinci i státy) hájí své zájmy (domnělé, či skutečné). Vzhledem k množství proměnných je naprosto nereálná představa, že v pozadí někdo cíleně tahá za nitky , jek předpokládá většina konspiračních teorií. V systému jsou samozřejmě silnější aktéři, kteří můžou řadu věcí ovlivnit výrazněji, než jiní, nicméně tento vliv je mezi lidmi dost přeceňován. Chcete-li důkaz, podívejte se jak dopadli růžové představy Američanů (jakožto nejmocnějšího mezinárodního aktéra) ohledně toho, jak se bude vyvíjet situace na blízkém východě, když započali válku v Iráku (myslím tu v roce 2003).Čili mezinárodní situace je komplikovaná (a vždycky byla), současná situace je výsledkem řady vlivů, jejichž váhu nelze momentálně přesně zjistit.

  Další informace


  Je citát pravdivý? Daří se vám plnit to, co si přejete?

  Duše světa se živí štěstím lidí. Nebo naopak, neštěstím, závistí, žárlivostí. Splnit svůj osobní příběh je jedinou povinností člověka. A když něco chceš, celý celý Vesmír se spojí, abys své přání uskutečnil .

  Další informace


 • Pri zapnuti Opery (nejen) se hloubka barev prehodi na 8bit?  Další informace


 • Má úplně každý člověk právo obhájit své činy (nejen u soudu), nebo se zastat poškozeného?

  Můj otec si myslí, že to neplatí vždy, a to například v situaci, kde by oběť narušila konfortní zónz agresora.příklad:Někdo řekne o někom: To je d*bil. Uražená osoba by samozřejmě chtěla obhájit své činy.Můj otec si však myslí, že by tím uražená osoba, nebo osoba, která by se oběti chtěla zastat, narušila konfortní zónu agresora, a proto je to nepřípustné.jiný příklad:Učitel dá facku žákyni, nebo je vůči ní nespravedlivý, tzv. zneužívá svoji moc.Můj otec je však toho názoru, že je to věc učitele, co s žákyní udělá a zastat se této žákyně považuje za největší drzost.Myslíte si tedy, že úplně každý člověk má právo na obhajobu, nebo se zastat slabších?

  Další informace


 • co je teplotní inverze

  je to něco o počasí a týká se to i chemie.

  Další informace


  Nevíte, kde se můžeme v současnosti setkat tváří tvář s chimérou, a to nejen jako chrličem ohně?

  Občas něco zaslechnu v noci v polospánku v rádiu a ráno už si nepamatuji podrobnosti.Doplňuji:Nejde o představu, ale opravdu o skutečnost. Já chimérami netrpím.Mili uvedla Turecko - to jsem si připomněla z pořadu, podívám se po více podrobnostech. Chiméry se objevují i v jiné oblasti. Budu pátrat dál.

  Další informace


  Myslíte, že listopadový čas mlh má své kouzlo nejen v pohádce? Komu patří tato slova: Mlha přede mnou, mlha za mnou?

  1. Věříte pranostice? Když napadne sníh na zelené listí, bude velice tuhá zima ?2. Potvrdilo se s nástupem listopadu, že na začátku listopadu teplo se zimou hádá ? Pranostiky z bodu 1 a 2 jsou tajenky křížovek ze staršího časopisu Katka Nejlepší křížovky pro celou rodinu. -Foto a href"https:/ixabay.com/csozad%C3%AD-na-podzim-krajina-les-2887350/" rel"nofollow" https:/ixabay.com/ hellip /a

  Další informace


 • Jak jste spokojeni ve svém životě?Například v práci,v osobním životě, vše se vám daří nebo máte smůlu?

  Jsem smolař,ale už jsem se s tím vyrovnala,takže mám svůj život ráda,pořád se s ním peru,ale jde to!!

  Další informace


 • Teplotní roztažnost vody. Odpovídá 8 ml na litr z počteční teploty 60°C?

  Tak jsem to spočítal a na objem vody 1 litr mi to vyšlo 8 ml. Pokud jsem se někde nespletl v desetiné čárce.V V* alfa * delta T 1000*0,0002*(100-60)8 ml60 stupňů počáteční teplota, používám teplou vodu, abych ušetřil elektrickou energii.

  Další informace


  Otázka nejen pro Miroslavsta

  Co si myslíte.Mne to nejde moc do hlavy. a href"http://www.youtube.com/watch?vhpp4alDhV3E" rel"nofollow" http://www.youtube.com/ hellip /a

  Další informace


 • Problémy (nejen) s Call of Duty  Další informace


 • Jak odnaučit pas výt a štěkat v bytě?

  Nevíte někdo jak odnaučit pas výt a štěkat v bytě? Máte někdo zkušenosti s protištěkacím obojkem, který dává el. výboj při štěkání? Zvukový mít nemůže protože je hluchý.

  Další informace