• jak se nejlepe pripravit na kondicni test? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: jak se nejlepe pripravit na kondicni test?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - jak se nejlepe pripravit na kondicni test?

 • Jak mám připravit byt, abych si mohl do něj přivést holku (rodiče nebudou doma a o holce neví)?

  Debilní test na facebooku nebo já?

 • Jak připravit kýbl betonu?

 • Jak připravit / jaký koupit mikrofon na sociální experimenty?
  Ahoj,chci se zeptat, zda někdo z vás ví, jak lze nejlépe vyřešit audio u točení sociálních experimentů na YouTube. Sháním výkonný malý mikrofon, který se dobře schová někde u krku. Pokud nějaký takový seženu, kam ho pak zapojit? Nejlépe do něčeho, co nahrává zvuk. Takže mám použít mobilní telefon? Nebo co taková ta krabička, která se připne za pásek a do ní je mikrofon zapojen?Co se běžně používá?Díky moc za pomoc.
 • Poradíte recept, jak nejlépe připravit limonádu z čerstvého zázvoru?
  Původní neotázkaJak nejlépe připravit limonádu z čerstvého zázvoru,prosím o recept
 • Podání vysvětlení u PČR, prý dlužím peníze, důkaz o tom v elektronické podobě, jak se připravit?
  Dobrý den, chtěl bych poprosit o radu. Počítejme, že jsem byl přes internet (pomocí ICQ - instant messenger, program po chatování po internetu) v kontaktu s člověkem, se kterým jsem několikrát vyměnil elektronickou měnu (příklad: a href"http://www.gopay.cz" rel"nofollow" www.gopay.cz /a ) za peníze bankovního účtu (např. on měl Kč na bank. účtu a já měl gopay.cz peníze a já potřeboval kč na bank. účtu a on opačně, tak jsme to vyměnili) . Nyní po asi 3 letech jsem dostal předvolání na policii k podání vysvětlení, prý že tomu člověku dlužím asi 250 tis. Kč, a toho si nejsem vědom, v tak vysokých částkách se já vůbec nepohybuji, také jsem to sdělil. Tak se chci zeptat zda se mám obávat a jestli by bylo dobré nějak se připravit jelikož je možné že daný člověk falšuje důkazy (napřílad v elektronické podobě snímek obrzovky apod.). nevím zda vůbec je to vymahatelné. s oním člověkem jsem se nikdy nesetkal ani nic papírového nepodepisoval co by s ním mohlo souviset. Děkuji předem za případné názory týkající se řešení tohoto případu.
  Co může způsobit pozitivní test na amfetamin/metamfetamin pokud jsem žádné drogy nebral?
  Vcera mi byl PCR zadrzen ridicsky prukaz.Pri kontrole jsem mel pozitivni test na amfetamin/metamfetamin. Vzivote jsem zadne drogy nebral ani nezkousel.Muze mit na test vliv to,ze jsem cca 5 hodin pred tim mel ke svacine 4 vetsi kousky makovce?A cca 30 minut pred testem bylinkovy vetrovy bonbonDoplňuji:Samozrejme jsem jel na moc a krev.Problem je v tom,ze nez prijdou vysledky tak mam zadrzeny ridicak.Vzhledem k tomu,ze denne dojizdim 50 km do prace mam problem s dojizdenim.Kdyz budou vysledky negativni,mam narok na nejakou nahradu,odskodne?
 • Máme si připravit peníze, že budeme platit?
  a href"http://www.novinky.cz/veda-skoly/215919-prirode-zbyva-deset-let-pak-zacneme-platit.html" rel"nofollow" http://www.novinky.cz/ hellip /a Myslím, že ale všechno penězi vyjádřit nejde.
 • Jak funguje těhotenský test? Co způsobuje, že se zobrazí čárky ?
  podívej se na tohle
 • Multi-stage fitness test - jak na zvyšování rychlosti?
  Omlouvám se, leč neznám český překlad. (Přeložil bych to jako vícefázový kondiční test .) Chápu to se zvukem ke zvýšení levelu. Ale podle čeho určím správnou rychlost svého běhu? (Zvuk mne nutí zrychlit - o kolik však?) A co je vlastně cílem - totiž chápu-li to, nestačí jen zvládat , leč i dodržovat tempo atp.
  Existuje nějaký prográmek pro mobily s Androidem s krokoměrem a dalším pro monitorování kondiční chůze?
  Není to součástí nějakých sportovních hodinek?
 • Máme připravit do vany 80 litrů vody teploty 36(stupnu celsia).Studená voda má teplotu 10(stupnu celsia)a teplá 50*
  * (stupnu celsia) KOlik ketre vody potrebujeme?
  Co o mne prozradí Rorschachův test?
  Na netu jsem našel jenom toto: a href"http://horoskopy.blesk.cz/clanek/nove-horoskopy-astroclanky/344502/co-vidite-v-inkoustovych-skvrnach-otestujte-se-jaci-jste.html" rel"nofollow" http://horoskopy.blesk.cz/ hellip /a Ovšem není to komplexní )
 • Jak se psychicky přípravit na bungee jumping?
  Ahoj, asi za 3 měsíce se chystám na bungee jumping, nějak jsem si usmyslel, že překonám svůj strach z výšek, jenže se bojím, že to nedokážu a na poslední chvíli vycouvu. Dělá mi problém třeba i podívat se z paneláku ze sedmého patra dolů, tak jsem se chtěl zeptat jestli někdo nemáte nějakou radu či nápad jak se psychicky připravit? Díky za odpovědi.
 • Jak nejlépe se připravit na maturitu z matiky?
  Chodit na doučování, vše probrat znovu od základu, počítat,začít včas a v klidu a dál...Jakou literaturu byste mi třeba doporučili? Máze zkušenost s testy od Scia?(mě se to zdá jako dobrý nápad..)Chtěla bychse se na maturitu z matiky opravdu připravit co nejlépe i za cenu, že to bude něco stát.Budu všem vděčná za každou radu, hlavně těm, co už s maturitou zkušenost mají...
  Jak dlouho trva didakticky test?

 • Jsou hřiby zdravé ajak je dietně připravit?
  Pokud si budeš připravovat ty jedlé, jsou relativně zdravé (nejsme schpni je strávit, takže jejich objem přispívá k peristaltice).Zřejmě nejzdravější je podusit je na troše vody (opravdu stačí troška, čerstvé houby obsahují cca 90 % vody, takže ji po zahřátí ´pustí´).Výborné jsou ale i dušené na sádle (a cibulce) nebo třeba restované (bedly, růžovky)...
  Jak co nejlépe jíst syrovou mrkev aby se co nejlépe vstřebal vitamín A a beta-karoten?
  Vím, že vitamín A je rozpustný v tucích. Ale v jakých? A jak je aplikovat? Na mrkev panáka oleje? Stačí, že pravidelně konzumuji olej a vitamín A se automaticky dobře rozpustí? Nechápu přesně toto vstřebávání a nikde jsem to nenašla.
  Co provádí lékařka za test, když vás píchne do prstu a odebere kapku krve?
  Říkala CP nebo tak něco, přesně nevím.. a výsledek byl pod 8. Nevím co by to mohlo být a ani jestli výsledek 8 je v pořádku.
 • Panelová stěna-jak připravit stěnu, jakou omítkovinu použít nejlépe na panel?