• jak se nejlépe sklidnit čerstvě utrženou medunkou (nesušenou) - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: jak se nejlépe sklidnit čerstvě utrženou medunkou (nesušenou). Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - jak se nejlépe sklidnit čerstvě utrženou medunkou (nesušenou)

 • Jak nejlépe olopat vejce?

  Dodání čerstvé šťávy do 7 dní starého kvasu.?

 • čerstvě vysazené stromky? nezmrznou??

  Pokud někdo pěstuje mák setý na zahradě a nožem nařízne nezralé makovice, tak mu z nich vytéká čerstvé opium?

  Jak nejlépe opravit střechu na dřevěné kůlně?

  Jak a čím nejlépe slepit ozdobný hliněný květináč?

  Grilování - jak rozžhavit nejlépe gril

 • jak nejlépe zavařit jahody a hrušky?jahody mi vždy příjdou jak bláto:-(
  zavařeniny
  Kolik dní vydrží klobásy v lednici čerstvé, než se zkazí?
  Záleží na kvalitě, čerstvosti, podílu masa a na vlhkosti okolí. Když si udělám klobásy sám, tak vím, že vydrží bez problémů rok i bez lednice.
  Jak nejlépe na výrobu domácího sádla se škvarky?
  Chystám se dělat domácí sádlo. Dostala jsem spoustu tipů - trocha mléka, bílé víno, lžíce borovičky(!), smetana, koření, cibule... Nechci ho nějak pokazit nebo přeplácat, ale zároveň si přeji, aby bylo dost univerzální, ale přesto výrazné.Taky chci, aby bylo hezky roztíratelné a voňavé. Škvarky v něm křupavé a šťavnaté.Takže - jak velké bych je (škvarky) asi měla krájet, který druh sádla z pašíka je nejlepší (jak má být asi vysoké?), je dobré, když jsou tam i kousíčky masa (nebo se pak víc kazí?)... Pak nějaké fígly na délku a teplotu při smažení, přiklopené nebo ne(?), slévat(?)...Nedávejte mi, prosím odkazy z netu, jde mi o vaše mlsné zkušenosti. Dík.:-)
  Dá se v ČR sehnat čerstvé mango/ananas?
  Dá se v ČR někde zakoupit mango/ananas, které by alespoň trochu chutnalo jako čerstvě utržené a né jako ty tvrdý, poloviční, co prodávají supermarkety?
 • samovolné restartování PC (čerstvě nainstalované XP)

  Nefukční internet po čerstvé instalaci Windows XP

 • mám čerstvě plný inval.důchod po ůraze,můžu být zaměstnaný a je tam nějaké platové omezení?
  pokud by Vám byl přiznán PID s dodatekem, že jste osobou, která může pracovat jen za zcela mimořádných podmínek, mohla byste pracovat bez omezení. Pokud však u rozhodnutí o přiznání PID tento dodatek nebude, tak vzniká určitý problém ekonomické aktivity a pobírání PID. Při vyšší ekonomické aktivitě, například práce na celý úvazek, by mohlo dojít k odejmutí PID a přiznání například ID I. či II. stupně. Tato věc záleží hlavně na Vás a na Vašem rozhodnutí. Pokud byste si chtěla zachovat PID - ID III. stupně, doporučuji tazatelům o radu, aby nepracovali déle než 1/3 úvazku, upozorňuji však, že to je můj osobní názor.S pozdravem Václav Krása
 • kde koupit čerstvé datle ?
  Něco jsem našel: a href"http://www.orientalnipotraviny.cz/jine-cukrovinky/859-datle" rel"nofollow" http://www.orientalnipotraviny .cz/ hellip /a a href"http://frutapura.czroduct.php?id_product40019" rel"nofollow" http://frutapura.cz/ hellip /a a href"http://rostliny.hyperinzerce.cz/ostatni-rostliny/inzerat/7152929-cerstve-datle-nabidka-praha/" rel"nofollow" http://rostliny.hyperinzerce.c z/ hellip /a
 • Jak nejlépe a nejrychleji zpevnit břicho ??
  No, způsobů je strašně moc. Dobré je to na žebřinách a přitahování pokrčených nebo natažených nohou k hrudi. Dále můžete vykonávat pár cviků doma: sedy-lehy, ale poloviční, nemusíte jet nahoru a dolů, ale jen tak do půlky, je to namáhavější, i když se to nezdá.Dále si běžte zaběhat, skačte přes švihadlo apod... a href"http://www.bud-fit.cz/fitness/Cviceni-doma/cviky-na-posileni-bricha-(1)/" rel"nofollow" http://www.bud-fit.cz/ hellip /a Ten 1. cvik je výborný a dost účinný, to mi věřte.PS:Každý týden chodím do posilky a dělám už 7 let atletiku :) Kdyžtak mi napište na email: o.witoszek@seznam.cz, jestli chcete ještě poradit.
 • Vojna - že se tam nedávalo prý čerstvé pečivo, ale staré dva dny, není to diskriminace lidí, co tam byly? Chudáci
  Vojna - že se tam nedávalo prý čerstvé pečivo, ale staré dva dny, není to diskriminace lidí, co tam byly? Chudáci
  Prosím Vás ,z hľadiska diabetika ,ktoré mlieko je vhodnejšie ? Čerstvé,trvanlivé krabicové, alebo zakysané .
  Samozrejme pri rovnakom percente tuku. Ďakujem
  Je mi čerstvě 15 let a mám mít v dospělosti podle kostního testu 172cm, ale již teď mám 174cm.Do kolika asi tak vyrostu?
  Do kolika cm vyrostu ?
 • Kozinka je čerstvě narozená koza, či se jí říká kůzle?
  Nebo je kozinka něco jako forma ženských prsů teprve ve vývinu v moravském nářečí?