• Jak se nyní dostanete na slovenskou a ukrajinskou verzi ? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak se nyní dostanete na slovenskou a ukrajinskou verzi ?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jak se nyní dostanete na slovenskou a ukrajinskou verzi ?

  • Jak se nyní dostanete na slovenskou a ukrajinskou verzi ?



    Další informace


    Jak se budete tvářit, až dostanete výplatu či důchod v eurech ?



    Další informace


  • Co je v katalyzátorech tak cenného, že ve sběrnách kovů za ně dostanete i 2.000kč/ks?



    Další informace


  • Je nyní vhodné zasadit semínka rajčat, okurek apod. do květináčků? Není příliš brzy? Poté mám nevytápěný skleník. Děkuji



    Další informace


  • Jsem sama s dítětem a nyní nemám práci, nevíte,jaké jsou možnosti podpory pro lidi bez příjmů i pro začátky podnikání?

    Jsem sama s dítětem a nyní nemám práci, nevíte, jaké jsou možnosti podpory pro lidi bez příjmů v případě, že bych našla práci v jiné regionu? Existuje nějaká půjčka, nebo dotace? Bydlení jinde vyjde kolem 20 tis pronájem, stěhování taky 20 tis a my s dítkem nemáme zrovna na tuto změnu peníze, ač se snažím šetřit jak magor, že jíme jen rohlík a mlíko .V naší vesnici však práci nenajdu:-(, ačkoliv mám vystudovaný management. Poradíte někdo? Děkuji za odpověď. Je pro mě stěhování na místě, protože mě i vykrádají a policie , možná i z důvodu, že jsem nezaměstnaná, mě nechrání, spíš naopak, přiklání se na stranu zlodějů. :-(

    Další informace


    Co máte za profesy? A kolik za ní dostanete?



    Další informace


  • Kde se můžu online podívat na slovenskou Partičku?

    Na YouTube: a href"https://www.youtube.com/results?search_queryparti%C4%8Dka+sk" rel"nofollow" https://www.youtube.com/ hellip /a jsou staré díly.Online není.

    Další informace


  • Je pravda, že Španělé byli původně bílí, ale smíšením s indiány jsou nyní snědí?

    To by v každé rodině ve Španělsku by musely být nějací indiáni. Nedokážu si to představit!

    Další informace


  • Chodím ráda lesem na procházky.Nyní už se bojím přepadení.Psa nemám. Poraďte, co koupit na obranu při napadení.Díky.

    Pepřový sprej.

    Další informace


  • Java chyba 1722 nyní nejde ani oflinne instalace



    Další informace