• Jak se příště vyhnout problému při pěstování palem? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak se příště vyhnout problému při pěstování palem?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak se příště vyhnout problému při pěstování palem?

 • Architektura s kosatci a jejich pestovani  Další informace


 • Domácí pěstování zeleniny je tak drahé kvůli vodnému a stočnému?  Další informace


 • Lze pronajmout nevyužitou část zahrady k pěstování zeleniny bez nějakých obýhání úřadů, aby to nebylo protizákonné?  Další informace


 • Jak se zbavit tohoto problému ?

  Zdravím, před rokem jsem si koupil celkem drahé tepláky adidas :) Jsou to takové ty lesklé.. Akorát se na nich začali vytvářet takové ty drobečky. Nevíte jak se jich zbavit /těch drobečků/

  Další informace


 • Jak se zbavit problemu s USB?

  K počítači nemám připojené žádně USB zařízení,ale stále se mi zobrazují oznámení, že zařízení USB nebylo rozpoznáno. Při poslechu mě zvuky oznámení ruší a nevím co s tím. Zkoušela jsem do všech portů vložit flashky nebo kabely s USB portem. U všeho mi zobrazilo, zařízení nebylo rozpoznáno. Prosím, nevíte někdo, v čem by mohl být problém?

  Další informace


 • Je možné se vyhnout daním z prodeje, pokud bych s obchodem vyměnil zboží za zboží?

  Dám příklad, dejme tomu že si vypěstuju nějakou plodinu a nabídnu jí v samoobsluze přes ulici, ale né za peníze, nýbrž výměnou třeba za jiné zboží. Bude v tom nějaký háček? Můžu takový obchod udělat já, a hlavně může takový obchod udělat ten krámek, aby nikdo nikomu nic neplatil a jen jsme si vyměnili zboží? Hlada: Jasně, ale tomu obchodu tam zmizí nějaké zboží, tak jestli to takhle můžou vůbec udělat. Dejme tomu že dám nějaký sámošce 100 kilo jablek a oni mi za to dají 200 kilo mouky, jenomže oni mají pokladnu a tam nějak musí zaznamenat, že ta mouka byla prodána, nebo ne?

  Další informace


  Jak se vyhnout exekuci?

  Jak se vyhnout exekuci?

  Další informace


  Jak se vyhnout EKO dani za přepis vozidla?  Další informace


 • pestovani stevie v domacich podminkach

  Od jara pestuji stevii. Darilo se ji velice dobre.Nyni pri stejne peci hyne a usycha. Jak ji mam zachranit?

  Další informace


  Rostliny a pestovani  Další informace


  Opadávají mi mladé lístky u liči, pak znova obraší a seschne. Čím to je a co s tím?

  Od Vánoc pěstuji liči z pecky. Celkem 6 rostlinek, z toho teď pěti pokaždé seschnou a opadají mladé lístky. Pak znova obraší a opět to samé. Nemáte s tímto někdo zkušenost? Může to být nedostatečným hnojením? Protože je pravda, že hnojím jenom výjimečně.. Pomohlo by přesazení do nového substrátu a pravidelné přihnojování?

  Další informace


  Nevíte někdo informace o pěstování víně Osela.? Přesněji mrazuvzdornost, doba zrání, bujnost, apd. Děkuji  Další informace


  Nevíte kde je nejvíc kokosových palem a kde se nachází nejblíže?

  Kde je ráj kokosových palem? Neznáte nějakou oblast (např.: v Egyptě, Arabský poloostrov), kde rostou kokosové palmy co nejblíže k Čr?Doplňuji:Chtěl bych také, kde se nachází takový ráj, nebo kam je to nejlevnější?

  Další informace


  Je pěstování šalvěje divotvorné zakázano nebo ne ?

  Není, alespoň jsem nikde nic nečetl..Ale mrkni na odkaz pro jistotu )) a href"http://rostlinky.net/seznam-zakazanych-rostlin-finalni-verze" rel"nofollow" http://rostlinky.net/ hellip /a

  Další informace


  Ekologická havárie u Pardubic: měl by se člověk vyhnout cestování jejich směrem?

  16.-18.7. se účastním dvou turnajů v rámci mezinárodního pardubického herního festivalu Czech Open. Mám se obávat o zdraví vzhledem k tamější havárii chemičky? Jedná se o velkou akci s mezinárodním dosahem: utrpí vzhledem k havárii účast na festivalu ve světovém měřítku? Nebo bude během zbývajících 14 dnů už klid?

  Další informace


 • Jak zhotovím substrát na pěstování žampionů?

  Mám možnost získat koňský hnůj z pilinami chtěl bych vyrobit substrát jak na to. Díky 2946098@gmail.com

  Další informace


  Jak se vyhnout vulgárnímu slovníku?

  Snažim se nebýt sprostá ale vždy něco sprostýho plácnu a já už nevim jak dál..

  Další informace


 • Jak se vyhnout přeočkování na tetanus?

  Je mi 26 let, lékař mi poslal pozvánku na přeočkování tetanu, nechce se mi ale jít. Co se mi stane když nepřijdu? Je očkování povinné i po 15 roku života? Je přece svoboda a každý rozhoduje sám za sebe, nebude mě tahle svobodná volby stát pokutu či žalář za veřejné ohrožení zdraví? Kolik procent lidí přeočkování zanedbává? Prosím vás nepište jaké je to pro mě blaho, že můžu být přeočkovaní. Lidé co se nechají očkovat proti každé nemoci prosím neodepisujte. Děkuji.

  Další informace


 • Emerzní pěstování rostlin  Další informace


  Sjednocení při pěstování  Další informace