• Jak se řekne betlém slovensky, tedy ten předmět pod vánoční stromeček nebo do kostela, nikoliv město. Děkuji. - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak se řekne betlém slovensky, tedy ten předmět pod vánoční stromeček nebo do kostela, nikoliv město. Děkuji.. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jak se řekne betlém slovensky, tedy ten předmět pod vánoční stromeček nebo do kostela, nikoliv město. Děkuji.

  • Koupit umělý vánoční stromeček?



    Další informace


    Když už tedy ten smích léčí, znáte tento?



    Další informace


    Kdy zdobíte vánoční stromeček?



    Další informace


    Jak se nazývá malý přenosný betlém, se kterým obcházely děti stavení?



    Další informace


    Domníváte se, že Ladovy typické obrázky na pohlednicích, jeho betlém patří k Vánocům stejně jako stromek či kapr?



    Další informace


  • Jaky druh pasu je potreba do Thajska? Staci ten starsi typ nebo musi byt ten biometricky?



    Další informace


  • Kde bylo mesto Betlem a kolik melo obyvatel v dobe, kdy se narodil Josefu a Marii syn Jezis Kristus?

    Kde se nachazelo a bylo mesto Betlem a kolik melo obyvatel v dobe, kdy se narodil Josefu a Marii syn Jezis Kristus? Jaky v te dobe melo vyznam a pod.

    Další informace


    Jakými slohy se nechal inspirovat Jan Blažej Santini,kostela sv. Jana Nepomuckého?

    Období kolem roku 1700 a první čtvrtina 17. stoletíSpecifický český fenomén, míšení gotických a barokních prvkůJan Blažej Santini(Giovanni Santini) zvaný Ajchl (nejvýznamnější)Jan Blažej Santini - kostely a kláštery v Sedlci u Kutné Hory (cisterciáci), Žďár nad Sázavou (cisterciáci), Želiv (premonstráti), Kladruby (benediktíni), novostavbou je poutní kostel sv. Jana Nepomocného na Zelené Hoře u Žďáru nad Sázavou, klášterní kostel sv. Petra a Pavla v Rajhradě (1722-1739)v oboru civilního stavitelství postavil zámek Koruna v Chlumci nad Cidlinoulink:

    Další informace


    Musí chodit do kostela?

    Jak se žije v náboženství jménem Taoismus?? Musí chodit do kostela jako některá jiná náboženství, nebo dělají něco jiného? a co?

    Další informace


    Když se o někom řekne, že je prasák, je to totéž, jako když se o někom řekne, že je prase, nebo je v tom nějaký rozdíl?

    poznámka: Omlouvám se, že se bavím zrovna o tomhle, ale mě rozdíl mezi těmihle dvěma nadávkami prostě zajímá.

    Další informace