• Jak se slučuje právo na ochranu osobních údajů a právo někoho legitimovat v případě prodeje alkoholu mladistvým? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak se slučuje právo na ochranu osobních údajů a právo někoho legitimovat v případě prodeje alkoholu mladistvým?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jak se slučuje právo na ochranu osobních údajů a právo někoho legitimovat v případě prodeje alkoholu mladistvým?

  • U kterých osobních aut, byla nebo je spínací skřínka na levé straně volantu?



    Další informace


    Hatchback u osobních automobilů



    Další informace


  • Funguje aplikace na ochranu proti zlodějům u tabletu i po jeho resetu do továrního nastavení?



    Další informace


    Můžu 2modulovou přepětovou ochranu (chrání fázi a střední)zapojit ZA dvoumodulový jistič s vypínáním středního vodiče?



    Další informace


  • Jak se daní příjem z prodeje cenných papírů, jestliže byly prodány v jiném roce, než byly koupeny?

    Když bych roce 2013 nakoupila akcie za 1 000 000 a dala je do nákladů (§10, FO), byla by daňová povinnost 0 a tedy vše OK. Když bych je ale v roce 2014 prodala za 1 000 000, měla bych potom obrovský příjem, a jelikož by nebyly náklady na pořízení, měla bych platit obrovskou daň ze svých peněz (při nesplnění 6měsíčního časového testu).Je to tedy tak, že za rok 2013 dám do nákladů jen poplatek za zřízení brokerského účtu, ne náklady na nakoupené akcie, a náklady uplatním až v roce 2014 - např. prodám 1 z 1000 akcií, a tak do nákladů dám jen částku, za kterou jsem průměrně koupila loni 1 akcii včetně poplatků?Doplňuji:ocko: A jak bych zanesla do daňového přiznání skutečnost, že chci uplatnit ztrátu z minulých let? Nevidim na to zvláštní kolonku (v příloze 2). Napsala bych v bodě 2 (v příloze 2) např. do 2. řádku ztráta z minulých let a do kolonky výdaje částku, jakou chci uplatnit?

    Další informace


  • Jaky je pomer redeni alkoholu s vodou?pr. 1l 50% alkoholu chci rozredit na 48%

    Odlej 0,96 litru toho 50% alkoholu a doplň jej 0,04 litry vody. budeš mít 48% alkohol.Řekl bych, že pro výpočet se použije trojčlenka.

    Další informace


  • zapnout ochranu proti SYN útokům



    Další informace


    mp3 přehrávač Watson - nejdou přidávat písničky - jak odstranit ochranu?



    Další informace


    Jak pomocí FastStone vytvořím mlhový efekt pro zamlžení citlivých údajů v obrázku?



    Další informace


    Jak vytvořit kopii disku, který má viditelnou ochranu - přerušená data.



    Další informace