• Jak se v tomto vedru ochlazujete? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak se v tomto vedru ochlazujete?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jak se v tomto vedru ochlazujete?

  • Jak byste se zachovali v tomto případě?



    Další informace


    Co byste si pomysleli o tomto inzerátu?



    Další informace


    Co si myslíte o tomto mém názoru? Je správný, nebo se v něčem mýlím? Co myslíte?



    Další informace


  • Co je to za melodii od 4:22 v tomto videu??

    a href"http://m.youtube.com/watch?v0Ha9FaFR25U" rel"nofollow" http://m.youtube.com/ hellip /a ? Moc prosím. Předem děkuju.

    Další informace


    Nevíte někdo jak se jmenuje hned ta první písnička v tomto odkazu? http://www.youtube.com/watch?v =znPmZWB1q5g

    Doplňuji:čas kdy ta písnička začíná je 0:13

    Další informace


    nevíte prosím někdo jak se jmenuje písnička v tomto klipu na začátku jak jedou autem? prosím

    ,? nevíte prosím někdo jak se jmenuje písnička v tomto klipu na začátku jak jedou autem? prosímDoplňuji: a href"http://www.youtube.com/watch?vfQu-LatTprI" rel"nofollow" http://www.youtube.com/ hellip /a

    Další informace


    Co v tomto klipu hraje za písničku?

    a href"http://www.youtube.com/watch?v5Gs8muSuP34" rel"nofollow" http://www.youtube.com/ hellip /a

    Další informace


  • Pocení ve vedru

    Dobrý den všem,čeká mě dvouhodinová cesta vlakem z Liberce do Ústí nad Labem. Čeká mě tam jdna záležitost, potřebuju vypadat dobře a hlavně se za tu cestu nezpotit (!!). Máte někdo nějaké tipy, jak tomu alespoň trošku zabránit? :-/ Už jsem opravdu zoufalá.. Díky za všechny rady.

    Další informace


  • Co si myslíte o tomto článku o Tibetu?

    a href"http://www.lajkit.cz/zpravy/item/245-sokujici-pravda-o-tibetu-kterou-media-z-dobreho-duvodu-taji" rel"nofollow" http://www.lajkit.cz/ hellip /a mně přijde neobjektivní

    Další informace


  • Co si myslíte o tomto programu? Je to bezpečné?

    Dobrý den, chci jen vědět, jestli se nic špatného nestane, pokud to už nepůjde odinstalovat, tak to je v pohodě, ale hlavní je, aby se nestalo nic se systémem, aby se neodinstalovaly programy, ale jenom změnil vzhled.Doplňuji:já jsme ho zapomněl přidat je zde a href"http://www.slunecnice.cz/sw/seven-transformation-pack/" rel"nofollow" http://www.slunecnice.cz/ hellip /a

    Další informace