• Jak se v životě bránit proti stařecké cukrovce? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak se v životě bránit proti stařecké cukrovce?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak se v životě bránit proti stařecké cukrovce?

 • Když Obama řekne že máme (NATO) bránit Ukrajinu, budeme bojovat proti Rusům?  Další informace


  Jak se bránit proti čezu  Další informace


 • Jak se mam branit  Další informace


 • Jak se bránit přestávkám na reklamu ?  Další informace


  Jak se bránit když veřitel požaduje zaplacení po promlčeci lhůtě?  Další informace


 • Koupila jsem svým holkám repelentní náramky proti komárům a proti klíšťatům. Máte zkušenost?

  Fungují, nebo jsem vyhodila peníze?

  Další informace


 • Jak se bránit sledování přes webkameru?

  Doma, přelepenou ji mám, ale stejně mi tam furt někdo leze. Párkrát mi vyskočilo okno, přes který mi někdo psal anglicky.

  Další informace


  Jak a kde se případně bránit, když odpovím správně a pořadatel soutěže neuzná moji odpověď za správnou ??? :)

  Nechci aby tahle otázka hned po rozkliknutí vypadala jako článek do nějakého časopisu, tak kdo chce ať si rozklikne ještě diskuzi, kde je popsán celý problém, co se mi stal a ostatní to nenutím číst, mohou se vyjádřit přímo obecně jenom k otázce :)Děkuji za odpovědi :)

  Další informace


 • jak se branit anonymnim udanim

  záleží o jaké udání se jedná. Pokud vás někdo obviní z tr. činu a bude to křivé obvinění, tak se sám dopustil tr. činu. Pokud se jedná o nějaký sousedský spor, tak si na úřad, který věc šetří podejte stížnost. Také je možné podat žalobu na ochranu osobnosti.

  Další informace


  Nevydařený obchod na facebooku, jak se bránit?

  Dobrý den,prostřednictvím skupiny na facebooku, jsem zakoupila značkové čínské zboží, doba dodání po zaplacení měla být 15-60 dni. V 17.září jsem objednala první zboží a 8.října pak další, celkem v hodnotě 2000kč. Jelikož prodávající nepřišlo vše zboží, měla mi odeslat to co dorazilo a za zbytek mi vrátit peníze. Paní mi psala, že zboží odesílá 16.12. a peníze že pošle též. Bohužel nic nedorazilo. Psala jsem tedy paní zprávy, co je s balíčkem a následně, aby mi vrátila všechny peníze, 14.1. mi odpověděla, že druhý den se na to podívá a peníze pošle, bohužel už se zase neozvala. Zajímalo by mi tedy, co bych měla dělat a jak se můžu bránit. Děkuji

  Další informace


  Jak se bránit, když mi poslali z Bazoše krabici plnou starých knih místo věci, kterou jsem si objednal?

  Přes bazoš jsem si objednal použivanější objektiv, cena byla 12 tisíc, za objektiv v tomto stavu to bylo dobré a o tisícovku levnější než co nabízejí překupníci, ale místo objektivu přišli knihy, mám nějakou šanci jak se bránit? Vy mistři, moc dobře víme koho myslím, vaše k**otské komentáře ignoruju, takže je pište jak chcete, ego si nezvýšíte.Vím ještě že když je to nad 5 tisíc, má to řešit policie, ale když je to pod 5 tisíc, policie to neřeší, mám pravdu?

  Další informace


  Jak nejlépe se bránit? Co mohu dělat? nechci se poddat, jako většina....

  -zaměstnavatel mi změnil pracovní podmínky-název funkce, místo výkonu, k podpisu pak dále přišla změna smlouvy,a já nesouhlasím, jsem tedy přesvědčena,že mám nárok odejít s odstupným, to však bude asi problém, 80% propuštěných už dotlačili do kouta na pracovní překážku 60%, já však ve skutečnosti žádnou nemám, vše je jen o špatném hospodaření firmy,nemají peníze na vyplácení a zkouší vše možné, hájí se i odbory,já chci však bojovat za to co mi náleží,i tak mne ale zajímá, pokud je člověk na té překážce a pak jde na úřad práce po vypršení překážky, podpora se vypočítává již z oněch 60% nebo z plné mzdy jež byla před uvalením překážky? máme i kolektivní smlouvu. děkuji

  Další informace


  Dobrý den chci se zeptat jestli se dá bránit proti pomluvě a nařčení pokud to poškodí mou dobrou pověst děkuji

  Jedině podat trestní oznámení. Problémem bývá takové jednání prokázat. A pokud se pomluva roznese, je problém dát vše do pořádku, protože i omluva nestačí a číří se podstatně pomaleji než právě ta pomluva.

  Další informace


 • Je těžká doba - jak se budete bránit když vás někdo napadne?

  myslím to tak že půjdete sám-je jasné že pokud půjdete jako rodina tak jeto něco jiného

  Další informace


  Jak jste spokojeni ve svém životě?Například v práci,v osobním životě, vše se vám daří nebo máte smůlu?

  Jsem smolař,ale už jsem se s tím vyrovnala,takže mám svůj život ráda,pořád se s ním peru,ale jde to!!

  Další informace


 • Jaké jsou nejlepší způsoby na snížení hladiny cukru při cukrovce?

  Pohyb, dodržování diety a velikosti dávek jídla, můžeš i Diaval.Léčebně metformin.

  Další informace


  Jak trénovat psychiku nebo se psychicky bránit?

  Zdravím určitě jste někdy zažili jak je nepříjemné když se vám někdo posmívá. já jsem celkem hubenej a posmívací hlášky typu: ty máš ale pracky,anorektik,ukaž svaly,máš ruce jako párátka,nohy jako hůlky apod.. Jak se psychicky bránit? nebo jak posílit sebevědomí nebo psychiku abych to nebral tak špatně.. pak je mi trapně vycházet ven v kraťasech a triku...Doplňuji:Podotýkám Nejsem anorektik!!!! nejsem podvýžívený !! ta nadávka je jenom od nich! hraju 10 let fotbal závodně,sportovně založený člověk

  Další informace


  Jak se v životě bránit proti stařecké cukrovce?

  Jíst zdravě, pravidelně v menších dávkách, ovoce, zeleninu, ryby, krůtí a kuřecí maso, omezit cukry, tuky, bílé pečivo. Nestresovat se, být v klidu. Udržovat si přiměřenou váhu a hýbat se. :-)Doplňuji:Ve 12ti letech se nemáš čeho obávat. Buď úplně v klidu.

  Další informace


  Azbest. Kde a v jakých provozech se může ještě používat? Jak se bránit?

  Doplňuji:U nás v práci se používá celkem běžně - jak čerstvý, tak použitý, válí se to kdekoli, nikde není žádné místo pro ukládání...a nikdo se nediví...!Na netu nemůžu na toto téma najít žádný slušný odkaz.

  Další informace


 • Jak se bránit proti hmyzu?

  Vždy když jdeme do lesa tak nás otravují nálety všelijaké havěti i přes to, že jsme důkladně nastříkaný repelentem. Zkoušeli jsme hodně repelentů ale vše bez účinku. Nemáte nějaký rady? Slyšel jsem o hřebíčku, funguje?

  Další informace