• jak se vyplacel vdovsky duchod v r.2000? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: jak se vyplacel vdovsky duchod v r.2000?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - jak se vyplacel vdovsky duchod v r.2000?

  • Invalidní důchod práce a zdravotní pojištění



    Další informace


  • Invalidni duchod - insolvence



    Další informace


  • Když jsem invalidní důchdoce III. stupeň,Invalidní důchod: 8951 kč, kolik mi stát platí zdravotní sociální pojištění?

    Mám pocit,že sociálko se neplatí.Zdravotní pojištění je povinné.Když mi stát neodvádí sociální pojištění, tak jak to budu mít se starobním důchodem ?Jak to ovlivní I. II. III. pilíř důchodový pilíř, jak se koalice a opozice nemůžou dohodnout. Něco je už tuším schváleno, mám pocit, že první a druhý pilíř.Jen mě to tak napadlo, že jsem jsem slyšel dvě předdůchodkyně v obchodě.

    Další informace


  • DOBRY DEN ,MAM BYT V OS,VLASTNICTVI DUCHOD 5100 JE MOZNE DOSTAT PRISPEVEK NA BYDLENI? DEKUJI ZA ODPOVED.

    a href"http://www.kurzy.cz/kalkulackarispevek-na-bydleni/" rel"nofollow" http://www.kurzy.cz/ hellip /a Jak vidíte nemohu vám to spočítat. Je třeba více údajů, které se zadají do kalkulačky.

    Další informace


    Je možno exekučně postihnout částečný invalidní důchod?

    Dobrý den,manželovi včera přišel exekuční příkaz na částku 1703,- Kč. Jde o poplatek za vedení účtu, který si manžel založil v roce 2000 u Ekoagrobanky a který nikdy nevyužíval a později na něj úplně zapomněl. Exekutor si nárokuje celkovou částku 10.556,-Kč u ČSSZ. Manžel pobírá částečný invalidní důchod ve výši 5.514,-Kč od listopadu loňského roku (do té doby byl 8 let evidován na ÚP, jelikož nemohl ze zdravotních důvodů - borellioza - vykonávat svou práci řemeslníka. A vzhledem k věku - roč.1952, ho nikdo již nechtěl zaměstnat ani jako pomocnou sílu!) Vzali jsme se v září 2009. Exekuční titul se stal pravomocným v roce 2003. Přijde manžel i o tu trošku peněz z invalidního důchodu a budu ho muset živit ze svého malého platu?Děkuji za odpověď.

    Další informace


    JaKÁ JE DOBA PRO PROVEDENÍ PŘEPOČTU DŮCHODU.čssz-V Praze mi špatně vypočítala důchod.Jakou mají lhůtu pro provedení nové

    Pro provedení přepočtu.

    Další informace


    Má právo nový zaměstnavatel na DPP chtít po mně potvrzení, že pobírám invalidní důchod?

    Mám z toho potom nějakou výhodu?

    Další informace


    D.DEN MAM Č.I.DUCHOD A KTOMU POBYRAM RENTU ZE SACHTY A VE SMLOUVE JI MAM DO 65LET.DO STAROBNIHO BYCH MOHL JIT 62LET.MUSI

    M JIT DO STAROBNIHO TIM ASI BYCH PRISEL O RENTU DEKUJI H.

    Další informace


    Exekuce a duchod

    jsem v duchodu a mam exekuci,.duchod mi chodi plný invalidní na ucet,,muze mi ho exekuce vzit?duchod mam 8780kč,.diky moc

    Další informace


    Mám invalidní důchod třetiho stupně, mohu být zaměstnán nebo si přivydělat a za jakých podmínek?

    dobrý den, mohu jako in.důchodce dělat nebo si přivydělat, a když, za jakých podmínek? Děkuji, HR

    Další informace