• Jak se vypořádat s tím, když si uvědomíte, že si nemůžete naplnit svůj sen? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak se vypořádat s tím, když si uvědomíte, že si nemůžete naplnit svůj sen?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak se vypořádat s tím, když si uvědomíte, že si nemůžete naplnit svůj sen?

 • jste ve vasi firme nenahraditelni? tim myslim, mivate casto dny, kdy si nemuzete dovolit kvuli praci marodit?  Další informace


  Na jaké/které stránky chodíte, když nemůžete spát?  Další informace


  Jaký je váš největší sen?  Další informace


  Jak poznat,ze nejde o sen?  Další informace


  Chtělo by se vám popsat nějaký svůj zajímavý sen...? Díky..  Další informace


  Chtělo by se vám popsat nějaký svůj sen, který vás zaujal? Díky..  Další informace


 • Když někam jedete a nemůžete jet autem co preferujete radši ?  Další informace


  Co udělat v případě zjištění, že vám dvě auta zaparkovala vedle toho vašeho tak blízko, že nemůžete nastoupit?  Další informace


 • Co to znamená, pokud někomu nemůžete přijít na jméno?

  Raději bys ho neznal - i když znáš...Znamená to, že tvé hodnocení daného člověka je (silně) negativní.

  Další informace


 • Jsou trhovci poctivci, či chamtivci? Neztrácejí často iluze o poctivosti ve snaze naplnit co nejvíce svou portmonku?

  Pokud nakupujete na farmářských nebo jiných trzích, jaké máte zkušenosti s nákupem produktů?Odpovídá cena zboží jeho hodnotě?Obrázek: a href"https://cdn.pixabay.comhoto/2014/10/19/11/09/money-494160_960_720.jpg" rel"nofollow" https://cdn.pixabay.com/ hellip /a Odkaz neplatí - nepodařilo se mně vložit obrázek

  Další informace


 • Když si smažu profil na lide.cz nesmažu si tím i svůj email?

  Děkuji :)

  Další informace


  Co dělat, když vám někdo hackne instagram a nemůžete se k němu dostat?

  Založit nový a starý účet nahlásit.

  Další informace


 • Jsem v rozvodovém řízení: jak vypořádat DR. byt?

  Jsem vdaná od roku 1995, mojí rodiče v roce 1998 prokazatelně koupili družstevní byt s tím že členská práva vlastním pouze já. Jsme v rozvodovém řízení a manžel se z bytu nechce vystěhovat ani mě vyplatit.Tvrdí že když bude plati nájem tak mu byt zůstane. Před dvěmi lety jsem se pod nátlakem musela z bytu vystěhovat a stále se manžel nechce dohodnout.Potřebovala bych poradit jak tedy postupovat a jaká mám práva v této věci.Bude probíhat soudní vypořádání majetku.Jaké je v tomto případě dělení? pokud se nedohodneme.Děkuji za odpověď.

  Další informace


 • Je možné, že když se mi zdál sen, tak sem tam v průběhu dne viděl na živo?

  Když jsem spal, tak jsem viděl, že jsem v ulici mé babičky a je tam čerstvá barva na stěně.Když jsem se probudil, tak jsem šel po něakém čase vynést odpadky a ta barva tam byla! Když jsem ve snu na tu barvu šáhnul, tak byla čerstvá a v reálu též. Je možné ve snu předpovídat budoucnost?

  Další informace


  Horor, anebo sen?

  Ahoj, vlezlo mi do hlavy to, když se díváte na horor a pak se vám zdá sen o tom hororu. Otázka zní: Proč?

  Další informace


  Co říkáte na nejnovější Babišův sen - nenávratné novomanželské půjčky?

  V poslední knize o svých snech se o tom nezmiňoval, tak co myslíte, že se mu bude zdát příště? A myslíte si, že pojmenovávat půjčkou něco co se nemusí vracet je správné? Nebo je to naopak podobně zvrácené, jako nazvat za normálních okolností zdaňenou výplatu podílu na zisku dividendou z dluhopisů, kterou nezdaním?

  Další informace


 • Jak mít sen?

  Nelze ovlivnit to, jestli člověk bude či nebude mít sen. Sny má každý, jen někdo si ho ráno pamatuje a někdo ne. Před spaním je dobré se ničím nestresovat, dělat jen klidné a pohodové činnosti, myslet na příjemné věci a hezký sen musí přijít ! :-)

  Další informace


 • Jak rozumíte tomuto: ŽÁK NENÍ NÁDOBA, KTERÁ SE MÁ NAPLNIT, ALE POCHODEŇ, KTERÁ SE MÁ ZAPÁLIT?

  I když je to starověké moudro , mělo by platit i v současnosti.Vypovídá o tom že učitelé by neměli žákům sdělovat jen informace, aby fungovali jako automaty a reprodukoval jen to,, co jim učitel řekl. Ale je třeba, aby se žáci uměli ptát, řešit problémy, byli zvídaví, své informace dokázali využít a rozšiřovali si je.Tedy učitel by neměl jen mluvit ke studentům, ale komunikovat s nimi - nikoliv vést monolog, ale dialog. Podnítit zájem studentů o získání či rozšíření další vědění.Do nádoby se něco nalije, nasype, přeneseně se naplní vědomostmi, ale tím to končí. Na rozdíl od pochodně, která zapálená svítí na cestu nejen skutečnou, ale i obraznou - motivuje žáky k aktivní uživání nejen toho, co znají, ale stále jít dál...

  Další informace


 • Co znamená sen o polibku s jinou dívkou?

  Dobrý den,Poslední noc se mi zdál hrozný sen. Jsem zamilovaný, mám přítelkyni, ale v tom snu se mi zdálo, že jsem políbil jinou dívku a byla to kamarádova přítelkyně. Tu dívku, kterou jsem pobíli v lásce rozhodně nemám a můžu říci, že jí opravdu nesnáším a teď ještě po tom snu ani nejsem schopen promluvit na ní, protože bych musel křičet. Ten sen mě ničí a proto se ptám, co to znamená, když sem šťastně zamilovaný, ale zdál se mi sen, ve kterém jsem políbil jinou dívku. Opravdu toho lituji a momentálně se za to nesnáším.Děkuji moc.

  Další informace


  Co na nesnesitelnou bolest hlavy se zvracenim, kdyż ibalgin nezabirá a nemůžu ani seděr ani stát, prostě nic?

  Myslím, že nejlepší by byla návštěva lékaře nebo pohotovost.

  Další informace