• Jak se vyrovnáváte se stresem nebo s nenávistí vůči druhejm? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak se vyrovnáváte se stresem nebo s nenávistí vůči druhejm?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak se vyrovnáváte se stresem nebo s nenávistí vůči druhejm?

 • proc vznika nevrazivost vuci straznikum MP kvuli botickam a odtahum?  Další informace


 • Jak se měří okapy.Celý půlměsíc nebo jen od ohybu k ohybu ze zhora?Nebo úplně jinak?poradte  Další informace


 • Bezvladna vuci svemu piti  Další informace


 • Jak naformátuju novou SD kartu na FAT 12,nebo FAT 16.Na počítači se ukazuje pouze FAT nebo FAT 32 a nebo FAT ext.  Další informace


 • Jaké mám povinnosti vůči kontrole z finančního úřadu když uplatňuji paušální výdaje procentem?

  Jsem řemeslník a uplatňuji paušální výdaje procentem. Zákazníkům fakturuji službu + materiál. Nebo fakturuji zakázku jako celek a zakázku přeprodám (se souhlasem zákazníka) dalším subjektům. Eviduji pouze vystavené faktury. Zajímá mě jaké povinosti mám vůči případné kontrole finančního úřadu.1) Musím mít doklady o pořízení materiálu a popřípadě jak dlouho je musím schovávat po jeho spotřebování?2) Musím sdělit kontrolorovi který subjekt mi vystavil fakturu (kterou neeviduji jelikož uplatňuji výdaje procentem) za zakázku kterou jsem mu přeprodal?Děkuji za odpověď

  Další informace


 • zakazuje nějaký předpis ČT vysílat dokumenty kritické vůči duchu doby?

  např. takové které poukazují na negativní stránky globalizace, kapitalismu...na neokolonialismus...anebo třeba konspirační teorie.

  Další informace


 • Neznáte prosím někdo recept na kofolu nebo cocacolu nebo pepsi nebo na něco co se podobá kole ?

  Neznáte prosím někdo recept na kofolu nebo cocacolu nebo pepsi nebo na něco co se podobá kole ?

  Další informace


  Jak by to asi dopadlo, kdyby Kuba opravdu splatila svůj dluh vůči ČR svým rumem?

  Přepošleme tam kde dlužíme my ,horší jak dostaneme ty miliardy ze Sudánu .

  Další informace


 • Věřili byste tomu, že slovenští přátelé jsou mstiví vůči Čechům?

  Jeden ze zdejších uživatelů si stěžoval, proč tady nepíší česky a oni ho za tu jeho kritiku na serveru odpovedi.sk deaktivovali.

  Další informace


  Existuje vůbec hranice mezi závistí a nenávistí?

  Děkuji za odpovědi.Myslel jsem tím spíše zda závist znamená přímo i nenávist.Napadlo mne to když jsem četl rozhovor s Čechem který několik let žil v Sýrii. Vyprávěl zde jak místní ( většina ) nenávidí Američany, že jsou vlastně ochotni kdykoliv proti nim použít kdykoliv násilí.Na druhou stranu si přejí mít dolarové konto a sní o práci právě v U.S.A.!Což mne dost připomíná i soudruhy a jejich nenávist ke kapitalismu.

  Další informace


 • Jak se vytvářejí MMORPG hry, jako je třeba World of Warcraft nebo Aion nebo 4Story nebo Metin?

  a j se vytvářejí SANDBOX hry ja j např.: Minecraft a módy do Minecraftu?

  Další informace


 • Vyživovací povinnost vůči manželce

  Má můj manžel vůči mě vyživovací povinnost, když už téměř čtyři roky nežijeme ve společné domácnosti? Nyní jsem půl roky nezaměstnaná. K dozchodu došlo po 34 letém manželství z důvodu nové partnerky manžela a musela jsem se odstěhovat /šikana/.

  Další informace


  Od roku 1999 eviduje spol. Paegas, později T-Mobile vůči mě (nebo za mnou, či jak) dluh...

  Od roku 1999 eviduje spol. Paegas, později T-Mobile vůči mě (nebo za mnou, či jak) dluh, v září 2001 rozhodl Český telekomunikační úřad, že to musím zaplatit, soud pak v srpnu 2003 nařídil výkon rozhodnutí prodejem movitých věcí a následně v listopadu 2004 stejný soud zastavil výkon rozhodnutí pro zánik práva prekluzí, poté jsem byl informován o postoupení pohledávky vymáhací firmě, která mi nechala exekučně zaplombovat nemovitost a to letos v březnu. Nedošlo tam k promlčení? Je rozhodnutí Českého telekomunikačního úřadu bráno jako přerušení promlčecí lhůty? Přece jen zmíněný dluh je z roku 1999. Děkuji za odpovědiDoplňuji:V listopadu 2004 soud zastavil exekuci, protože prošvihli termín, ale předpokládám, že vymahačská společnost podala u soudu nový návrh (zatím mi domů nic nepřišlo, jen jsem s nima mluvil tf na základě zápisu v katastru) a mě jde o to promlčení (jestli vznést námitku promlčení a jak se to dělá :)

  Další informace


 • Kurzy sebeobrany vůči šikaně vs. pseudohumanističtí rodiče

  Pořád slyším, jak děti, které prožívají šikanu na školách, mají chodit do kurzů sebeobrany, ale jaké možnosti mají děti, kterým rodiče nedovolí chodit do kurzů sebeobrany. Typický argument například: Perou se jenom zlí lidé. Ty nejsi zlý. nebo Násilí plodí násilí. . To si má to dítě nechat líbit? Proč existují rodiče, kteří si myslí, že je lepší nechat dítě na pospas štěstí nebo milostivé vůle druhých?Doplňuji:www.: Nemyslím si, že by se jakkoli dalo psychologií nebo chováním vyhnout fyzickým konfliktům, pokud je člověk obecně neoblíbený v kolektivu. Ledaže by dotyčný neovládal nějaké nadpřirozené psychické síly, což je ale nesmyslný pseudovědecký koncept.

  Další informace


  Jaký postupovat vůči blízké přestárlé osobě?

  Tchán se v březnu dožil 91 let. Coby letitý vdovec žije osamoceně asi dvacet kilometrů od našeho bydliště. Donedávna vše probíhalo celkem bez problémů. Dokázal se o sebe postarat, měl zájem o okolní dění ředevším o sport a televizní seriály/. Manželka na něm velmi lpí a nejméně dvakrát týdně za ním zajíždí ho potěšit, uklidit mu, vyprat atd.Poslední dobou se však paní vrací stále více znepokojena. Děda začal zanedbávat hygienu, nejí, málo pije a ztrácí životní elán. Hlava mu však stále perfektně funguje, takže se urputně brání nejen bydlení u nás /což popravdě nechci ani domýšlet/, pečovatelské službě a už vůbec ne umístění v domově pro přestárlé.Zatím sice do řešení celé záležitosti nevstupuji, ale nerad bych manželku tomuto stresu přespříliš vystavoval. Momentálně jsem však se svým rozumem v koncích a proto prosím abyste se podělili o vlastní zkušenosti či názory.

  Další informace


 • Kde stáhnu NBA 2012 nebo2011 nebo 2010 nebo 2009 nebo 2008?

  Doplňuji:dejte odkaz pls primy rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

  Další informace


 • Je správně S těmi dvěmi hrdličkami nebo S těmi dvěma hrdličkami ? Nebo jak to je?

  Jak mám napsat S těma dvěma hrdličkama tak, aby to bylo pravopisně správné?

  Další informace


 • Je pravda, že sex a prachy zvítězí nad lží a nenávistí?

  Myslím že ano. Klidně můžeš lhát a nenávidět a přesto můžeš mít dostatek peněz a sexu.Mezi těmito není přímá úměra.

  Další informace


 • Jsou novorozenci imunní vůči infekcím?

  Manželce v porodnici tvrdili, že v prvních týdnech mají novorozenci téměř 100% imunitu vůči infekcím. To by znamenalo, že dvoutýdenního novorozence osoba s nachlazením skoro neohrožuje, ale nějak se mně to nezdá. Jaký máte na imunitu novorozenců názor? Přivítám hlavně konkrétní zkušenosti.

  Další informace


 • Canon EOS 1100D+ EF 18-55 DC III nebo Canon EOS 1100D + 18-55 IS II nebo Nikon D3100 + 18-55 AF-S DX  Další informace