• Jak sestrojit trojúhelník z paty jeho výšek? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak sestrojit trojúhelník z paty jeho výšek?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak sestrojit trojúhelník z paty jeho výšek?

 • Když se řekne Bohuslav Sobotka, vybavíte si spíše jeho bujnou kštici, nebo jeho pevnou vůli?  Další informace


  Cmd = jak ho upravit a povolit jeho funkce  Další informace


  (Otázka pro ženy) Když chcete chodit s klukem, dáváte přednost tomu, jak vypadá nebo jeho povaze, jak se s ním cítíte?  Další informace


 • Jste spokojeni s elektrickym skrabadlem na paty?  Další informace


  Jak daleko umístit výstražný trojúhelník za letadlem, které vyměňuje za letu rezervu?  Další informace


 • Moc bych si přála podpis Johnnyho Deppa. Jsem jeho fanynka už mnoho let. Jak jeho podpis získat?moc mi na tom záleží.pls

  mam dotaz jak získat podpis johnnyho deppa.

  Další informace


  Co to je Borg ze seriálu Star Trek a jak funguje jeho vědomí sama sebe?

  Žádné vědomí sama sebe. Všichni jedinci včetně jejich vědomí jsou podřízeni celku (úlu). Citace wiki: Jedná se o kolektivní inteligenci s myslí jedince podřízenou společné mysli kolektivu. Heslo: My jsme Borg (nikoliv: já jsem Borg).Mimozemská humanoidní forma života zčásti na biologickém, zčásti na syntetickém mechanicko-kybernetickém základu. Borg nemají vlastní genom, nerozmnožují se, veškeré nové jedince získávají asimilací jiných humanoidních ras.

  Další informace


 • Hemenex a jeho výroba - jak správně postupovat?

  Jak správně postupovat?

  Další informace


 • Program pro zobrazení výšek a frekvencí zvuku  Další informace


 • Proč, když vydělíme číslo jeho odmocninou, nám vyjde odmocnina toho čísla?

  Přepiš si odmocninu jako mocninu čísla. Pak si napiš ten podíl jako zlomek a je o hned vidět z exponentů.Také je z toho vidět, že to platí jen pro druhou odmocninu.

  Další informace


  Proč slovenština narozdíl od češtiny nerozlišuje pátý pád od prvního, co se týče jmen?  Další informace


  Prosím,jak mám vypočítat:PRAVOÚHLÝ TROJÚHELNÍK MÁ ODVĚSNY a=8cm,b=12cm.VYPOČÍTEJTE VZDÁLENOST BODU C OD STŘEDU PŘEPONY.  Další informace


  Lze ke každému obdélníku euklidovsky sestrojit čtverec o stejném obsahu?

  Ano, použitím Euklidovy věty o výšce. a href"https://cs.wikipedia.org/wiki/Eukleidova_v%C4%9Bta" rel"nofollow" https://cs.wikipedia.org/ hellip /a

  Další informace


  Jak sestrojit řez konkrétní krychle??

  Ahoj,mám sestrojit řez krychle,píšeme na to písemku a já si to procházím a nevím jak toto zrovna sestrojit a co kdyby to na té písemce náhodou bylo?Je to krychle,která má 7 cm stranu a mají se sestrojit řezy body K,což je střed strany BF, bodu L, což je střed GH a bodu M, který je střed straný AD. nevím,od čeho se odpíchnout a co s čím spojit,děkuji moc!

  Další informace


  Jak sestrojit daný trojúhelník?

  Mám zadaný trojúhelník EFG a úsečku a. Mám sestrojit rovnoramenný trojúhelník ABC, jenž bude mít stejný obsah jako EFG. Jak na to?Doplňuji:Ne, opravdu se nejedná o úkol, jen rád řeším příklady navíc a tenhle mi do hlavy neleze, proto bych prosil o nějaký návrh, jak začít.

  Další informace


  Chci se dozvědět ,jak ze lnu vznikne třeba tričky , myslím tím od jeho vytrhnutí(lnu) po tričko

  Chci se zeptat jaké jsou kroky při vyrobě oblečení jak z bavlny tak ze lnu,krok po kroku např:Vytrhu, nasuším,neco , neco, neco, tričko?

  Další informace


  Bermundský trojúhelník - mizí v něm stále lodě a letadla?

  Nějak se o něm už nemluví, ani nepíše!

  Další informace


 • Čeho to může být náznak??

  Začínají mi otékat kotníky, do toho se teď ještě přidala i bolest, která se přenáší až do paty,takže na nohu nemůžu ani pořádně došlápnout (bez toho, aby mě to nebolelo) - co nebo čím myslíte, že to může být?

  Další informace


  Nevíte jak to mají lidi co se bojí výšek s ježděním výtahem?

  Chodí raději po schodech nebo jim tohle nevadí, když je pod nima sice zem ale pod ní desítky metrů prázdnoty?Doplňuji:mowla: myslíš tohle? gt a href"http://www.loupak.cz/video/srandicky/12785-dira-ve-vytahu" rel"nofollow" http://www.loupak.cz/ hellip /a :)

  Další informace


  Co to, když bez zjevné příčiny ŠÍLENĚ bolí paty hned pod achilovkou?

  ...ukrutná bolest pro nic za nic.A vím, že tady nejsme u doktora. Ale třeba už někoho paty jen tak mirniks tirniks bolely a zjistil důvod ) No, dotyčný se právě několik dnů (možná týdnů, měsíců) pořádně nehýbal a vtom to začalo!

  Další informace