• Jak si doma mužu vyrobit malou elektrárnu? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak si doma mužu vyrobit malou elektrárnu?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak si doma mužu vyrobit malou elektrárnu?

 • Je kapr s malou hlavou a vysokým hřbetem speciálně vyšlechtěný nebo to bývá náhoda?  Další informace


 • Jak doma vyrobit vakuometr 0-1bar?  Další informace


 • Jak doma vyrobit barvu na tabule?  Další informace


 • Kam je nejlepší investovat malou sumu peněz?  Další informace


 • Jaké nealkoholické pití připravit na malou vánoční party?

  Zvu jen pár kamarádek, tématické jídlo už nějaké mám, ale co k pití? Musí to být nealko a s nějakými ingrediencemi, která jsou běžně k dostání. Samozřejmě mě napadla horká čokoláda, horké jablko nebo obyčejný čaj. Nemáte někdo nějaké zajímavé nápady?

  Další informace


  Jak se dá doma vyrobit Karamel ? :)

  předem děkuju za odpoved

  Další informace


 • Nepamatujete si někdo malou hospůdku v Řeži u Prahy? Už neexistuje.

  Myslím, že ji vlastnil pan Rejchrt a paní Rejchrtová. Taková malá, moc lidí tam nechodilo. Pokud si jí pamatujete, tak jestli náhodou nevíte přibližnou lokalitu.

  Další informace


 • Existuje nějaká stránka kde si mužu vytvořit malou hru ?

  Existuje nějaká stránka kde si mužu zdarma a bez stahování vytvořit nějakou malou hru ?

  Další informace


 • Kde postavit malou vodní elektrárnu?

  Zdravím, chtěl bych postavit MVE (výkon mezi 1 až 5 MV, ano opravdu megawatty). Chtěl jsem se zeptat jak najít vhodnou lokalitu. Pokud znáte třeba konkrétní webové stránky, publikace, popřípadně knihy, které by k tomu vedly. (nebo přímo místo o kterém tušíte že by bylo vhodné :)Děkuji za odpověď.Doplnění: samozřejmě mám zjištěno jaká všechna povolení je potřeba sehnat, nicméně když nemáte lokalitu nemůžete s ničím začít :)

  Další informace


 • Jak se mám zachovat k synovi, který mě podvedl, že chodí do práce? Ve skutečnosti nepracuje a neživí moji malou vnučku.

  Odešel sám z firmy s výmluvou, že pro něho byla těžká práce. Dělal to ve slevárně. Zatím nemá nové zaměstnání.

  Další informace


  Dobrý den.Mám jenom malou otázečku. Je mi sice teprve 13,ale snad mi poradíte.Nějak se mi to sem nevešlo ale je to dole.

  Dobrý den. Mám jenom malou otázečku. Je mi sice teprve 13,ale snad mi poradíte.Teprve nedávno jsme se vrátili z dovolené a ten den jsem šla na facebook. Našla jsem tam zprávu od svého kamaráda,napsal mi že mě miluje a ať ho neodmítám protože má teď citlivé období. Jak mu mám říct ne,aniž by jsem ranila jeho city??? Moc děkuji za odpověd.

  Další informace


  Ahoj, jako malou mě pokřtili když jsem měla za kmotru např.: Zuzanu, tak jsem druhým jménem Zuzana???

  Druhé jméno se dává dost často po kmotře nebo kmotrovi, neni to však pravidlem.

  Další informace


 • Šel by doma vyrobit chlorečnan sodný (NaClO3) ze soli (NaCl) elektrolýzou?Jak? Děkuji za od.

  Doplňuji:Já vím jak se průmyslově vyrábí NaClO3. Bohužel, ne každý má doma elektrolyzéry s titanovou anodou, ani asi nemám dostatečně silný zdroj el. Samotný NaClO3 není třasksavina, je pouze ox. činidlo(po zahřátí uvolňuje kyslík.Titan je drahý a nemám ho. Co mám použít místo něj.Jak mám zařídit aby nevznikal jako vedlejší produkt NaCl?

  Další informace


  Lidské feromony-jak se dají vyvolat či vyrobit doma?

  Doplňuji:ano suwa, zformuloval jsem akorát docela špatně odpověď, spíše sem měl napsat, jestli se dají nějak zvýšit jejich produkce :)

  Další informace


  Jak doma vyrobit ochlazovací přístroj, který by dokázal dostat nějakou hmotu pod alespoň 200K?

  Zkus sněhový hasící přístroj, udělá cca 195 K.

  Další informace


 • jak postavit doma větrnou elektrárnu ?

  poradí mi někdo kde hledat nabo jak postavit větrnou elektrárnu?děkuji za radu

  Další informace


  Kde si můžu nechat vyrobit vlastní silikonový náramek?

  potřebuji pouze 2 ks(nejlépe s ražbou)

  Další informace


  Kam se obrátit, co koupit či i třeba kde hledat doma, když potřebuji malou průhlednou plastovou krabičku !se závitem!?

  Ahojky, všem.Předem bych jen chtěla říct, že tu krabičku fakt nutně potřebuji a vážně bych sem s něčím takovým nechodila, kdybych nebyla totálně bezradná a bez nápadu …jako jsem teď.Potřebuji krabičku:SE ZÁVITEM – snad nemusím říkat, že profil krabičky tedy musí být zásadně kulatý a krabička se musí dát tedy i rozložit na dvě části – vršek+“spodek“. Potřebuji totiž, aby bylo možno ji co nejlépe hermeticky uzavřít, takže nic na styl kinder-vajíčka, anti-perlí ani tik-taku :D(pozn. ani jsem nevěděla, jak nazvat onen objemový úložný „spodek“ láhveiksly/krabičky… atd., tak jsem hledala a odborně je to prý „zásobník“ :) ).PLASTOVOU – potřebuji čirou krabičku se závitem, a o kterou se nemusím nonstop strachovat, že se co nevidět rozfláká – odpověď je jasná – plast :) (tentokrát klidně něco jako vršek těch anti-perlí, na bytelnosti mi záleží ze všeho nejmíň).PRŮHLEDNOU – nejlépe celo-průhlednou, ale jsem už docela zoufalá, takže na tom už tolik netrvám, klidně může být čirý jen vršek nebo spodek… tedy zásobník :)MALOU – čím titěrnější, tím lepší - to, co si do těch krabiček (ano, i množství bych uvítala větší než jednu) chci dávat, je třeba pozorovat minimálně s lupou a je to také dosti křehké (proto právě potřebuji, aby měla krabička závit a byla průhledná) - profil kruhové podstavy: maximálně asi jako vršek petlahve, ideálně ale menší - výška krabičky: maximálně asi jako ty antiperle :) ideálně ale nižšíMá poslední naděje byla drogérka a nějaký třeba… lesk na rty …jenže teď už je

  Další informace


 • Od včera je mi dost zle - zvracím a průjem. Jsem slabá, bolí hlava i oči. Jsem doma - co můžu pro sebe udělat, aby mi

  bylo uz lip. ? Diky. -iv-Doplňuji:No , prave ! Jen jestli to neni z tech beranku ... jednoho uz jsem skoro celeho sezr... :-)

  Další informace


 • Jak dlouho mám nechat malou myšku, co mám nově, aby se zabydlela?

  Jsem docela zkušený chovatel, ale většina hlodavců, co jsem kdy měla, byla z vlastního chovu, takže si nejsem jistá...Díky

  Další informace