• Jak si vést deník a jak u toho vydržet? - poradna, odpovědi na dotaz

    Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak si vést deník a jak u toho vydržet?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

    Další informace

  • Další témata a dotazy - Jak si vést deník a jak u toho vydržet?

  • Dají se odstranit kachličky ze sádrokartonu, aniž by se cokoli z toho poškodilo, když lepidlo už zaschlo? Jak? Děkuji



    Další informace


    Smím vést kabel ke světlu po dřevěné podložce? Musím dát pod světlo nehořlavou podložku?



    Další informace


  • Kolik by měla vydržet kolečka u kufru?



    Další informace


  • Když má nekdo exekuci na plat, platí odvody z toho, co vydělá, nebo z toho, co mu exekutor nechá?



    Další informace


    Dá se vůbec vydržet nápor 2 prací(HPP a brigáda/VPP)?

    znal jsem šílence, kterej dělal i tři. Takže evidentně dá, jen je třeba výdrž a silný žaludek

    Další informace


  • Denik Dity p.

    Je nekde na internetu video,kde dita p. pece cheesecake? Nemuzu ho nikde najit..

    Další informace


  • Myslíte, že názvy např. potravin jsou věcí jen toho kterého státu, nebo že do toho má co mluvit i třeba EU?

    a href"http://www.novinky.cz/ekonomika/212835-evropska-komise-chce-zalovat-cesko-kvuli-pomazankovemu-maslu.html" rel"nofollow" http://www.novinky.cz/ hellip /a Doplňuji:Souhlasím s rybízem. Myslím, že název je věcí samotného státu. Pokud se uvede ostatní na správnou míru nějakým dodatkem, cizincům by to vadit nemělo. Oni jsou přece na návštěvě u nás.

    Další informace


    Co je špatného na tom psát životní deník ?

    Zdravím, jaký mate názor na někoho kdo si píše od mladí životní deník ?Doplňuji:Doplňuji : to je na tom to hezke ze se tomu vždycky zasmeju a myslím ze většina lidí takový deník podceňuje neznám nikoho kdo by si ho psal a to je skoda

    Další informace


    znáte někoho kdo je zarputilý odpůrce reflexních vest?

    dnes jí měl na sobě a dobrovolně

    Další informace


  • Jak byste seřidili tato slova podle toho, jak na vás působí?

    Často se o někom můžeme vyjádřit, případně se tak vyjadřují jiní těmito výrazy: Darebák, zrůda, krysa, zrádce, padouch, mrcha, bestie, lhář, zbabělec. Mohl bych pokračovat, ale nechci používat vulgární výrazy ani výrazy typu osel, vůl, kráva atd. Ale z uvedených devíti výrazů můžete sestavit vlastní žebříček? Nemusí mít 9 stupňů, pokud Vám některé výrazy připadají rovnocené.

    Další informace