• Jak si vyvolat halucinaci? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak si vyvolat halucinaci?. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak si vyvolat halucinaci?

 • Jak vyvolat nevolnost, zvracení?  Další informace


  Jak Vám rodiče řekli jak jste vznikli a přišli na svět? Jak jste do řekli svým dětem a v kolika letech věku dítěte?  Další informace


  Dokdy a jak dlouho je aktualita ještě aktualitou?  Další informace


 • Děti: Jak z rodičů taháte peníze, když chcete nějakou zbytečnost? jak rodiče přemlouváte?

  Rodičové: Jak Vás Vaše děti přemlouvají k finančním darům na nějakou blbost Jak jste Vy přemlouvali Vaše rodiiče, když jste chtěli peníze na nějakou méně potřebnou věc ?

  Další informace


  Dobrý den,mam 1 dítě jak je to s daněmi zůčtování už pracuji, jak a kdy se vracejí daně minulý rok jsem dostala kvýplatě

  Dobrý den,mam 1 dítě jak je to s daněmi zůčtování už pracuji, jak a kdy se vracejí daně minulý rok jsem dostala kvýplatě mínus daně

  Další informace


 • Dobry den jak mam postupovat , kdyz bych chtel mit svoje hudebni radio, vim ze penize , jak dal nikdo se semnou nebavy

  To, že se s Tebou nikdo nebaví je dáno především tím, že nemáš žádné zkušeností v oboru. V neposlední řadě negativní vliv má také to, že pořádně neovládáš češtinu.Na provoz rádia potřebuješ mít nějaké licence - a to jak na veřejnou produkci hudby chráněné autorskými právy, tak i na vysílání (pokud plánuješ klasické FM rádio).Potřebuješ mít LEGÁLNÍ hudbu (takže ne MP3 stažené z netu) a techniku, díky které budeš moct hudbu (nebo zvuk obecně) přehrávat a technicky upravovat do podoby, v jaké má být vysílána. Pokud to myslíš s rádiem vážně, budeš potřebovat nejspíše i nějaké spolupracovníky či zaměstnance, protože provoz seriózního rádia není nic jednoduchého, co by zvládl hravě jeden člověk.Něco jiného je internetové rádio. Před časem jsem někde na webu našel stránky (už bohužel nevím kde), které umožňovaly streamování hudby - bylo potřeba se zaregistrovat a nainstalovat si nějaký plugin do winampu, celkem jednoduchý proces. Ovšem nejspíše i na to se vztahují zákony, je to přece jen veřejná produkce.

  Další informace


 • To je slané jak živica jak to vzniklo a co to vlastně je ta živica ??? :)

  U nás doma (a to jsem teď napůl moravák žijící v čechách) to slyším téměř obden :) nejspíš to bude moravský dialekt, ale slyšel jsem to už i tady, ve východních čechách. No možno další brat z móravy to byl, kdo ví :)

  Další informace


 • Jak vyvolat dialogové okno k uložení přihlašovacího hesla (Win XP, Int. Explorer)?  Další informace


  Jak spojit počítače? Jak vytvořit superpočítač, propojit víc obyčejných, ale jak? Aby se procesory sčítaly

  To není nic nového, jmenuje se to distribuovaný computing .Prostě sosneš a nainstaluješ příslušnou aplikaci a ta se sama o zbytek postará.BTW - Naprosto nejvíc tohoto využívá NSA. Samozřejmě ty si myslíš, kterak pomáháš výzkumníkům v nalezení léku na rakovinu, ale ve skutečnosti tvůj stroj maká na rozlomení nějaké šifry pro vládu USA. Skutečné vědecké projekty jsou již v menšině. Svinský svět... :(

  Další informace


  Ahoj,docela by mne zajimalo,jak se připojit na sousedovu wifinu. Jestli viš jak, mohl by jsi mi poslat program?

  Legálne, po dohovore so susedom, ktorý poskytne heslo.Všetky ostatné spôsoby sú nelegálne, je to zásah do susedovho súkromia, používanie jeho zariadenia bez jeho súhlasu a podobne.Doporučujem rozšíriť otázku o trestnoprávny dosah.PS.Táto stránka neslúži pre hackerov na trestnú činnosť.PSAd Leporela22, váš príspevok s odkazom na prelomenie WEP u WIFI som nechala odstrániť pre porušenie kodexu uživateľa.

  Další informace


 • Dobry večer chci zeptat na dedictvi.Jak to ma vlastne vypadat.Zdedil jsem byt.jak dlouho trva rizeni?

  To je opravdu případ od případu různé.Nejlépe by ti odpověděl notář, který pozůstalost vyřizuje. A to ještě pouze orientačně. Nikdo dopředu neví, jestli se během řízení neobjeví okolnosti, které by byly časově náročnější na prověření.

  Další informace


 • Jak vzniká podzemní voda, jak se tam dostala, jak je hluboko a jaký má účel?

  PODZEMNÍ VODAPodzemní voda zahrnuje veškerou vodu, která se vyskytuje pod zemským povrchem. Podle původu může být juvenilní a vadózní.Juvenilní podzemní voda vystupuje k povrchu z nitra Země. Vyskytuje se např. ve vulkanických oblastech nebo v blízkosti hlubokých zlomových struktur. Tvoří poměrně malou část podzemní vody.Vadózní podzemní voda vzniká průsakem srážkové vody pod zemský povrch. Část této vody může být po dlouhá geologická období uzavřena mezi nepropustnými vrstvami a tuto podzemní vodu pak označujeme jako fosilní.Některá podzemní voda může být i organického původu, např. naftové vody. a href"http://geotech.fce.vutbr.cz/studium/geologie/skripta/PODVODA.htm" rel"nofollow" http://geotech.fce.vutbr.cz/ hellip /a

  Další informace


  Byli jste někdy v kontejneru/popelnici? Jaké to bylo ? Jak jste se tam dostali a jak jste vylezli?

  Vzpomněl jsem si, že mě tam hodili spolužáci na základní škole před tělocvikem, kdyřž jsme čekali na školním dvoře a bylo to zajímavé . Učitel mi pak musel pomoci ven.

  Další informace


 • Asi pred 2 lety , jak se psalo o tech 2 vymenenych holcickach v porodnici . Nevite , jak je to dnes. ?

  Jestli i po vraceni do pravych rodin jsou nadale rodiny v kontaktu. ?Nechci to zlehcovat , ale kdyz se tohle stalo , tak prisel starsi syn za mladsim brachou a povida : Bracha , treba budeme mit take stesti ...., mozna nas take vymenili a budeme mit jinou maminu !! :-) Pardon : :-( -iv-Doplňuji:No, Deli - moje deti byli po narozeni tak osklive , ze jsem ani nemohla verit , ze jsou moje . ! A kdyz jsem to nekomu rikala , tak se zase divili oni , ze se ja divim ... , kdyz maji byt po kom ! :-))

  Další informace


 • Lidské feromony-jak se dají vyvolat či vyrobit doma?

  Doplňuji:ano suwa, zformuloval jsem akorát docela špatně odpověď, spíše sem měl napsat, jestli se dají nějak zvýšit jejich produkce :)

  Další informace


  Jak vyvolat sen ve snu?

  Částo mám sen ve snu nebo hodně snu ve snu a díky tomu si víc odpočinu, chtěl bych to mít ale hlavně když jdu do práce protože to odpočinek potřebuji nejvíce, jak se dá sen ve snu vyvolat abych ho okamžitě nezačal ovládat?

  Další informace


  Jak se tvoří koláčové grafy ?Jak vůbec Excel nebo libreoffice Calc spočte jak velká má být ta kruhová výseč ?

  Rozdělíš úhel 360° (tedy dokola) na odpovídající počet adekvátně velkých dílů. Nebo se ptáš na něco sofistikovanějšího?

  Další informace


  Jak byste seřidili tato slova podle toho, jak na vás působí?

  Často se o někom můžeme vyjádřit, případně se tak vyjadřují jiní těmito výrazy: Darebák, zrůda, krysa, zrádce, padouch, mrcha, bestie, lhář, zbabělec. Mohl bych pokračovat, ale nechci používat vulgární výrazy ani výrazy typu osel, vůl, kráva atd. Ale z uvedených devíti výrazů můžete sestavit vlastní žebříček? Nemusí mít 9 stupňů, pokud Vám některé výrazy připadají rovnocené.

  Další informace


 • Co jsou to testy obecně studijních předpokladů? Co to testuje? Jak to vypadá v praxi (jak např. znějí např. otázky) ?

  Můžete si je projít v odkazu a href"http://www.scio.cz/in/2vs/nsz/osp/test-osp.asp" rel"nofollow" http://www.scio.cz/ hellip /a

  Další informace


 • Muze nadměrne uzivani koprivoveho caje vyvolat krvacivy stav?

  pokud někdo pije koprivu mesíc, jednu omniovou sklenici denně, muze se stat, ze dostane dvakrát do mesice mesicky? Pije z duvodu hemoglobinu 85 g na litr a feritinu 3 ma byt 13 a hemoglobin ma byt 116.

  Další informace