• Jak šly za sebou hodnosti v 3. říši když nejvyšší byl Hittler jako Führer . ??? - poradna, odpovědi na dotaz

  Na této stránce naleznete veškeré odpovědi na dotaz na téma: Jak šly za sebou hodnosti v 3. říši když nejvyšší byl Hittler jako Führer . ???. Hledáme pro vás ve více než 500 000 odpovědích. Dále zde naleznete další zajímavá související témata.

  Další informace

 • Další témata a dotazy - Jak šly za sebou hodnosti v 3. říši když nejvyšší byl Hittler jako Führer . ???

 • Hodnosti pro fórum  Další informace


  Co sebou na tábor (jako vedoucí)  Další informace


 • Když jsou letušky, stevardi a piloti do letadla, tak za sebou často táhnou kufry na kolečkách, co v nich mají ?  Další informace


  Do jaké země by jste šly?  Další informace


 • co je to za pisen v posl. dile Vypravej jak sly titulky nakonec? dik

  Měla by to být píseň od Boney M.Název si ale bohužel nevzpomenu, skleróza je hrozná věc. :-))

  Další informace


 • Zástupná otázka jak zůstat hodnotným tvorem v živočišné říši

  Když nějaký člověk, mladý a plný síly chce žít, a dobře žít, ale nic mu nepatří. To nic mu nepatří jen na okraj. Ono totiž nikomu nic nepatří pokud k něčemu nemá nějaká vlastnická práva. A ta otázka jak jsem ji pochopil tak ji zde publikuji. On si našel samici. On chce ulovit zvířátko na upečení a chce si někde v lese postavit cokoliv. Jí dát vše, splnit si sny o životě a nemít nic společného s penězi. Jenže zažitá realita je opačná: Žije, to je tedy smůla, a bydlí zatím u rodičů. Za chvíli tam bydlet nemusí. A aby mohl bydlet, tak musí - tedy může platit nějakou spoluúčast, ale z toho co vydělá, co by mu stačilo ještě musí danit. Aby toho nebylo málo, musí se připojit k systému v němž se platí zdravotní a sociální. Jenže ve svém věku ani budoucím si byt ani barák postavit nemůže. Dokonce si nemůže postavit pastoušku ze dřeva a tam si žít. Ani si sám zastřelit kance či králíka. Co mu doporučujete? Aby byl člověkem, nebo se snažil přežít jako zvíře? Lév, kočká, pés jak vrčí když jim někdo vkročí na jejich území. To je u člověka zakázáno. Do jeho obydlí vždycky může vběhnout nějaký vymahač nebo stát. Pokud chápete tuhle otázku, můžete ji doplnit nebo i odpovědět. Pokud nejste ovce.

  Další informace


  Zajímá mě,zda jde jen o fantazii,legendu nebo skutečnost v souvislosti s podzemní říší zvané Agharta?

  Těžko říct, není to ještě prozkoumané...Zelený přísvitPřesně totéž tvrdí stará legenda o podzemní říši Aghartě, které dnesmálokdo věří. Legendu přivezli do Evropy z Asie počátkem 20. stoletícestovatelé Ferdinand Ossendowski a Nikolas Roerich. Je prý to obrovskýsystém podzemních chodeb a tunelů částečně přirozeného a částečněumělého původu rozkládající se pod Mongolskem a Tibetem. Není tamabsolutní tma, jak bychom se mohli ze zkušenosti domnívat, ale podzemníprostory Agharty jsou prý osvětleny zvláštním nazelenalým světlem, kterévyzařuje přímo ze stěn a stropů jeskyní. Je tam tedy možno žít bezinstalace umělého osvětlení a mohou tam dokonce růst i rostliny. Původtohoto světla nebyl objasněn, říká se však o něm, že ovlivňuje tok času.Obyvatelé Agharty jsou prý potomci velice staré civilizace, která sestáhla do podzemí po obrovské katastrofě, která v dávných dobáchpostihla naši Zemi. Ossendowski se dozvěděl od tehdejšího mongolskéhovládce, že to jsou mírumilovní a učení lidé vládnoucí vysokým stupněmmagického umění. Podle některých dnešních badatelů jsou agharťanépotomci velice staré civilizace ze zničené Atlantidy a Lemurie, možnánávštěvníci z kosmu, kteří se uchýlili pod zemský povrch před mnohatisíci lety. Všichni se ale shodují v tom, že tato neznámá rasa máobrovské znalosti a ovládá tajné síly. Agharťané dokážou napříkladuvolnit vnitřní sílu vril , ukrytou v každém člověku. Touto silou jsouprý poháněny i zvláštní létající stroje vimanas , ve kterých v podzemícestují. Stro

  Další informace


  Věděli němečtí vojáci o tom, co jejich Führer dělá Židům?

  Myslim i Židy i obyčejné lidi. Zeptal jsem se protoze jsem koukal na film Bile peklo urcite znate. A prave tam pomohl jeden Zid Forelovi a rikal: Ptáte se proc Zid pomáhá Nemcovi, když nemci je vyvrazdovaliL a Forel: Ne všichni jsme o tom věděli

  Další informace


 • Prosím poradíte mi? Chci koupit jako dárek - nevím jak se tomu říká - malé kovové kuličky zavěšené v řadě za sebou 5-7

  odráží se vždy jen první a poslední, bývá to vidět třeba ve filmech na kancel. stole - nevím jestli to má nějaké baterie

  Další informace


 • Jak ve Wordu 2007 udělám, aby seznam slov byl ve středu stránky a první písmeno každýho slova bylo pod sebou?

  Použila bych tabulátor,, který posune slova do sloupců pod sebe tak, jak si nastavím zarážky tabulátoru.Návod, jak použít a href"http://www.jaknaoffice.cz/5-word/6-word-2010/65-tabulatory-a-prace-s-nimi/" rel"nofollow" http://www.jaknaoffice.cz/ hellip /a

  Další informace


  Jak udělat, aby mi šly staré hry na Windows 8?

  Ráda bych si zahrála třeba Prehistorika, nebo Doom, jak to můžu rozchodit? Pamatuji si, že když jsem měla Windows 7, nainstalovala jsem nějaký program a šlo to, ale už si nepamatuji název. Nevíte o něčem?

  Další informace


 • nechci se rozvádět i když se ženou nežiji lze dohodu o majetkovém vypořádáni mezi sebou uzavřít bez notáře

  když jsme odloučeni a přesto formálně manžele je možna plnohodnotna dohoda mezi manželi na uřadě s ověřenymi podpisy abychom neživili notaře,oba si to přejeme.Odloučení trva už 15 let a navzájem jsme si vyšli vždy vstříc,písemným prohlášením.Co ale když se jeden z nás zadluží?

  Další informace


 • KDO založil Velkomoravskou říší ???

  Pohled do historie - DEJPočátkem 9. stol. se objevují 2 knížetství, které spolu vedly politický boj:- Moravské (centrum asi v jihomor. Mikulčicích) s vládcem Mojmírem - Nitranské (středisko v Nitře) s vládcem PribinouV roce 833 Mojmír Pribinu z Nitry vyhnal, obě knížetství spojil a stal se 1. velkomoravským knížetem. Mojmír I. tak založil dynastii Mojmírovců, která vládla až do zá niku státu snad v roce 906/907. Pro tento stát se užívá teké označení Velká Morava, stát Mojmírovců Byl prvním známým západoslovanským státem, ve své době nejmocnějším ve střední Evropě.

  Další informace


  Je závadné nazývat Evropskou unii jako Říši či Eurosajuz?

  Samozřejmě tyto názvy se řeší na netu.Jedno z vysvětleníSovětský svaz - Soviet Union - Советский союзEvropská unie - European Union - Европейский союз (Евросоюз Zdroj: a href"http://brnovjak.blog.idnes.cz/blog.aspx?c154454" rel"nofollow" http://brnovjak.blog.idnes.cz/ hellip /a Umie sdružení různých států., svaz dříve se užíval výraz pro spojení států.Na Ukrajině vzniklo zkratkové slovo Eurosajuz- takže Ukrajina je mezi EU a Ruskem, tedy bývalým Sojuzem. My jsem v EU, se Sojuzem jsem byli v minulosti v těsném spojení - socialistický blok.Jak je to dnes, si můžete dosadit sám ... Takže jde o ironický pohled - nadsázku Říše - je dnes útvar, který patří do minulosti. je založená na jiném systému řízení území.Takže výraz Říše se dá br t opět jako nadsázka, protože se tvrdí, že nám to EU nařídíla tak, jak kdysi panovník (císař, car, král ap.) vydával rozkazy pro ostatní náody.Který význam slova závadný berete ? Nesprávný, nevhodný, nedokonalý odporující zásadám atd. Takže si dosaďte sám.

  Další informace


 • Nevíte o nějakých starých počítačových hrách, které by šly spustit v počítači s OS Windows 8?

  Ahoj! Nedávno mě přepadla choutka zahrát si nějakou opravdu starou, ale zábavnou hru. Líbilo by se mi něco v tomto stylu: a href"https://www.youtube.com/watch?vDjqLaUhtPR4" rel"nofollow" https://www.youtube.com/ hellip /a (přepni na 6:17).Nevíte o nějaké podobné hře? Zároveň ale potřebuji, aby šla spustit v operačním systému Windows 8..Doplňuji:Jde mi především o názvy nějakých konkrétních her. Kompabilitu už nějak zařídím, ale teď ještě vybrat nějaké ty hry.Jinak děkuji za dosavadní odpovědi!

  Další informace


  Když něco píšete, čtete si to za sebou? Snažil jsem psát a nečíst to, ale nešlo to. :)

  Většinou to po napsání okem přelétnu, tak mi občas taky něco unikne.

  Další informace


  Jaké jsou hodnosti hasičů?

  Jaké jsou hodnosti hasičů?

  Další informace


 • Dá se sehnat práce v IT i když za sebou nemám žádnou počítačovou školu?

  Samozřejmě, stačí něco umět. Ono tě toho ve škole zase tolik nenaučí.

  Další informace


 • Mají gorily, šimpanzy, orangutani a paviáni mezi sebou OK vztahy či jsou některé druhy opic mezi sebou na kordy?

  Lidoopové - gorily, šimpanzi a orangutani - obývají různé oblasti, takže se spolu moc nesetkávají. Ale je známo, že šimpanzi organizovaně loví a žerou menší druhy opic.

  Další informace


  Koho byste zařadili mezi nejlepší skokany v živočišné říši?

  Odpověď je pro mého známého. Kolegové se dohadují v práci. Každý má jiné informace, proto mě zajímá, zda potvrdíte některý názor.Děkuji.Doplňuji:Děkuji. Tak nevím. Kolegové tvrdili, že blecha je nejlepší skokan. Podle Hanulčina odkazu je to horská ovce – nahur modrý.

  Další informace